Най-гадната зодия за жена! - 2

  • 37 888
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 384
Благодаря за темата.
Всеки си има по нещо недобро - я повърхностност, я студенина и егоизъм, я свръхчувствителност, я нездрав кариеризъм и амбициозност... Аз, естествено Simple Smile, не съм от тези Joy

# 16
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Аз пък така и не разбрах саморазрушителността на Скорпиона. Нито един саморазрушил се не познавам, докато други зодии се надпреварват по автоголове. Овните на първо място, защото тяхната добрина и сърдечност в комбинация с постоянство са вечно в служба на интереса на Милото.
После му бият шута, но след като са си помляли нервите. Не се пазят.
Саморазрушимостта на скорпиона се изразява във високите критерии към себе си и околните в резултат на което се разочароваме депресираме и саморазрушаваме със алкохол, дрога, медикаменти, безразборен и садичен секс или в положителна насока спорт, здравословен начин на живот до вманиачаване, кариера амбиции и стрес и така се въртим в свой затворен кръг и вредим на себе си. Баланс при нас няма. Само крайности 🙂

# 17
  • Мнения: 6 147
Хихи, тази е свежарка.
Интересно ми е това със завивките на топка от коя планета идва, че и аз така. Всичко друго може /и е често/ по конец опънато, обаче тая спалня ме катурва. Козльо много мрънкаше първите години, после и той претръпна, обаче като е вкъщи не подминава да я оправи и натякне, че така се правело и какво толкова сложно било. Joy

# 18
  • Мнения: 10 008
Към Мadelief:
Въпрос на гледна точка.
Като ходя на годишен преглед ме скъсват от хвалби- сърце като камбана, идеални показатели.
За някой флегматик без грам енергия това е непредставително. Нямам разбиране към инертните, мудни хора.

Да не говорим, че където живея е част от бонтона да тренирам. За тук съм нормална. 😁
Дроги и безразборен секс не са ме интересували никога.
Приятелките ми Скорпионки също не са по екстремите. Дори не спортуват и грам.
Не знам откъде са тези екстремности приписвани на Скорпиона.

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 13:35 от Dez

# 19
  • Мнения: 7 245
За Скорпионите съм съгласна напълно с Madelief. Те са доста надарени с ум, амбиция и не само, обаче и пороците им са страшни, пиене и секс особено. Доста са крайни, поне за моите разбирания.

# 20
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
И аз съм на мнение, че скорпитата - и двата пола, са дооста крайни. Татенцето ми  е скорпион - такъв женкар, хорааа! Да ден днешен се хвали с бройките си, пред децата си... No Mouth
Иначе, хубав мъж, способен, с принципи... Обаче жените са си му слабото място... Винаги съм имала едно наум като съм си харесвала партньори, че като нищо излезем роднини... Толкова е било зле положението. Сега остарява баща ми и е по-кротък, но какво чудо е бил... Ужас!

Баба ми беше пък женският представител на зодията в родата - тя всичко може, знае, прави и нейната дума на две, не става! Уви, отгледала е плазмодии от двете си деца, и те вече, без нея в живота си, вървят скоростно надолу... Толкова беше властна! Но пък, за мен като баба, беше най-прекрасната жена на света и много, много я обичам!

Вманиачават се скорпитата до смърт!

# 21
  • Мнения: 10 993
Кажете нещо за везните?

# 22
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Кажете нещо за везните?

Ще кажа - Плашат ме!
Trollface

Нямам много в обкръжението си. Имах 2 колежки - работохолички => вечно преуморени, и никаква работа не свършили. В същото време клюкарстват, сплетничат и всяват раздори. Тънкоубидни, също така... Правили са ми доста мръсотии, но вече са зад гърба ми.
НО, много ме тревожи везничката от женски пол, която родих! Голяма драма е положението при нея. От раждането е драма-куин и до сега си е така, вече почти 5 години.
Имам и още една позната везна, която е много готина, но е доооста луда глава.
Та, незнам какво ще ме удари челно, но ще го понеса! Joy  Joy  Joy

# 23
  • България
  • Мнения: 6 203
И аз съм на мнение, че скорпитата - и двата пола, са дооста крайни. Татенцето ми  е скорпион - такъв женкар, хорааа! Да ден днешен се хвали с бройките си, пред децата си... No Mouth
Не по-голям от моя. Да не сме сестри? Grinning Че и баба Скорпион имам - но тя беше много свястна и не е по темата.

Ще кажа - Плашат ме!
НО, много ме тревожи везничката от женски пол, която родих! Голяма драма е положението при нея. От раждането е драма-куин и до сега си е така, вече почти 5 години.
Когато бях малка Везна, много мразех да ми говорят на бебешки или да се отнасят с мен като с дете. Може да помогне и при твоята дъщеря.
Лошото е, че май в зодията сме в двете крайности. Разбира се, аз съм от свестните. Joy

# 24
  • Мнения: 7 245
За везните мога да кажа на базата на дългогодишни познанства, не приятелства, че те сами ограничават безспорните си възможности, не си вярват, колебаят се.

# 25
  • Мнения: 311
И аз съм на мнение, че скорпитата - и двата пола, са дооста крайни. Татенцето ми  е скорпион - такъв женкар, хорааа! Да ден днешен се хвали с бройките си, пред децата си... No Mouth
Иначе, хубав мъж, способен, с принципи... Обаче жените са си му слабото място... Винаги съм имала едно наум като съм си харесвала партньори, че като нищо излезем роднини... Толкова е било зле положението. Сега остарява баща ми и е по-кротък, но какво чудо е бил... Ужас!

Баба ми беше пък женският представител на зодията в родата - тя всичко може, знае, прави и нейната дума на две, не става! Уви, отгледала е плазмодии от двете си деца, и те вече, без нея в живота си, вървят скоростно надолу... Толкова беше властна! Но пък, за мен като баба, беше най-прекрасната жена на света и много, много я обичам!

Вманиачават се скорпитата до смърт!

Скорпион съм и се омъжвам за такъв. Даде ми мисъл хахахах

Откривам доста от негативните страни в себе си, някои с удоволствие бих премахнала.

# 26
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Аз също! , за първи път споделям нещо много лично, не зная дали е зодия или характер, но много често го чета за зодия скорпион е отмъстителността. Боря се с тази моя черта, опитвам се да простя на хора, писала съм им писма и после ги гвърлям, плакала съм , молила съм се на Господ да ми даде сила да простя но не мога хора! Атова толкова много ми пречи защото обичам хората и вярвам до наивност в тези които обичам. 🙂Ох... То стана голяма self reflection 🤣
За зодия везни жени: имам 2 приятелки, не мога да разчитам на тях. Днес едно утре друго, уговорим се да излезем те в последният момент все нещо им се случва. Не сериозна работа. Иначе са позитивни и много много чаровни. За мъжете везни: женкари и не знаят какво искат но тук сме да обсъждаме жени 😉

# 27
  • Мнения: 936
Аз пък като типичен представител на зодия Телец,съм невъобразим и невъзможен инат Загубих хора,на които много държа и обичам заради това.

# 28
  • Мнения: 1 200
Не знам откъде идва това с ревността при Телеца, обсебваща, ще се съглася, без да се гордея никак, Меркантилница, просто не знам какво е, инат, обожемой, нелечимо е, апетит....два пъти обожемой, но ревност...По-скоро като лъвицата съм в това отношение, по-добра от мен няма да намери, то е ясно, и щом е решил да слиза на по-долно ниво, прав му път, аз не обичам зорлян да ми смъкват левъла, да си ходи.

На овните самоунищожението им е доста чуждо, дори и за околните да изглежда точно такова, за Овена това е просто поредната самоинициатива проба-грешка, айде пак. Пука му на него.

# 29
  • Мнения: 10 008
Там е работата, че ценностната ни система е различна, и не искаме едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт