ДНЕВНИКЪТ Тема 103 Да отслабнем всички заедно!

  • 33 856
  • 764
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 447
Може ли да споделите рецепти за гофретника че ме навихте да си взема хх

# 391
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 334
Момичета, какво е това предизвикателство на Клои за което говорите ?
За протокола имам да свалям около 2 кг и малко стягане.

# 392
  • София
  • Мнения: 11 633
Те са различни предизвикателствата на Клои, най-популярното, с което започват повечето хора, съдейки по международните групи, е 2седмичното.
https://www.chloeting.com/program/2019/two-weeks-shred-challenge.html

Тук може да го видиш, както и има и другите програми. Общо взето упражнения вкъщи, на принципа планкове, лицеви, бърпита, джъмпинкджекс и тн от този род. В групите има снимки на доста жени, които започват огромни и за тези 14 дни свиват много корема си. При усиленотрениращите едва ли би имало такъв ефект.  Аз забелязах при мен ефект, но поради здравословни причини се наложи сега да забавя и няма да го завърша в срок.

# 393
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 334
Благодаря ти Ния.

# 394
  • София, България
  • Мнения: 813
Добро утро! Отчитам 300 грама надолу. В петък ще взема метъра и ще направя месечното измерване в сантиметри. Днес ще ми бъде втори ден от офиса. Не знам защо се съгласих да се върна в офиса, защото сега ще трябва да приготвам храна за работа, но както и да е. В петък започвам и заплануваните упражнения - хем се вълнувам, хем знам, че ще ме мързи, но ще трябва да се налагам над мързела, за да променя досегашните навици. Хубав ден!

# 395
  • Мнения: 25 775
Aз съм леко нагоре. Имам здравословен проблем и не се движа, умишлено се пазя. . От застояване ми е +, и се надявам скоро пак да вляза в релси.

# 396
  • Мнения: 68
Ааааа, tissi, няма да се даваме на мързела. Сутрин, когато ми звънне алармата в 5.30 ми иде да се откажа, но после си кавам, че няма кой друг освен аз да се погрижа за себе си. Ставам, разсънвам се и започвам да тренирам. Тази сутрин правих тутманик за закуска на децата. Много ми се хапваше, но пак си казвам, че с тутманика няма да ми се получат нещата. Закусих варени яйца с крастравица и вече съм на работа. Много искам да съм здрава и да отслабна и това е начина.

# 397
  • Мнения: 4 711
Добро утро,

След 8 дни на моно отчетох -3.5кг или от 58.5 до 55 вчера сутринта. На обяд си направих доста мръсно хранене, после не вечерях. Сутринта се претеглих с 1.6кг плюс. Знам, че не е реален и от днес мисля да направя три дни кето фаст. Взела съм си ементал с ВГХ под 0.1%. Пресметнах калориите и са ми около 1300 на ден.

# 398
  • Мнения: 1 206
Добро утро, аз вчера приключих 28-дневното предизвикателство и от днес започнах двуседмичното. Отчитам се с 58.500 от тази сутрин, което прави 2 свалени кг, откакто тренирам и общо 4кг, откакто се съобразявам какво ям. Продължавам си по същата схема, след като при мен има ефект в килограмите и стягането, и ще гоня 57кг и след това задържане.

# 399
  • HH
  • Мнения: 3 261
Здравейте,

да опиша набързо и моят резултат.
От 28.05 насам съм на Кето, в началото се пънех сама вкъщи с клипчета от ютуб. От три седмици насам вземам участие в едно проучване, което включва съвети за хранене + два пъти в седмицата тренировка 45мин. за цялото тяло, която е за издръжливост, не силова. Както бях писала и нагоре ме измериха на един ултра фенси кантар, който освен че ми направи разбор на мускулите и мазнините във всички части на тялото,  ме шокира защото при ненавършени 32г. кантатър му с кантар каза, че тялото ми е на 45 годишна.

Към вчерашна дата съм -6,1кг, надявах се да свалям по-бързо, но каквото такова. Вчера с изненада забелязах, че паласките ми почти са изчезнали Hug

Като цяло съм страшно не-спортен тип. Не водя застоял начин на живот, ходя по 4-5-6км всеки ден, просто никога не съм ходила на фитнес. Та самият факт, че в момента ходя два пъти в седмицата си е цяло постижение. С нетърпение очаквам второто мерене с извънземния кантар на края на този месец.

На всички списващи успех !

# 400
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Браво момиче! Не се връзвай на извънзения кантар. Това е маркетингов трик 😉

# 401
  • Мнения: 315
Относно тренировките и мързела: Минала съм по тази пътека и мога да споделя, че упорствайки и осъзнавайки как се чувствам след тренировка, в крайна сметка тренировките станаха неразделна част от ежедневието ми.
Но ако все пак не се чувствате добре след тях, това означава, че не са точно вашия тип тренировки. Просто трябва да намерите своята форма на спортно занимание.

К@тя резултата ти е страхотен. Не се връзвай на кантара, колкото и модерен и засукан да е. Аз като отида да си правя снимка на гръбнака, няма рентгенолог който да не е казал, че гръбнака ми е като на 70г. човек. Та чак чудно им става като гледат мен и след това рентгеновата ми снимка.

Иначе аз се отчитам днес с 58,9 кг.

Поздрави и успешен ден на всички!

# 402
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен. За първи път пиша в темата, но успях да прочета почти всички коментари и те ме мотивираха да споделя за себе си.

Винаги съм била между 50-53 кг, но, поради депресия, миналата година започнах да качвам и вече съм 58-59 кг. (не мога да кажа точно тегло, защото не съм се качвала на кантар от 1 месец).Работата ми е доста натоварваща и нямам постоянен режим на хранене, почивка или спане (стюардеса съм). Разбира се, освен на гардероба ми, качените килограми се отразиха зле на самочувствието ми, на настроението ми, често се случва да си поплача след някое ядене.

Взех си карта за фитнес, но срамът ме спира да отида и да тренирам там. Все имам чувството, че всички погледи са вперени в мен.

Честно казано, разгледах и прочетох мнения за какви ли не диети, но, както знаете, за тези диети мненията са много противоречиви и наистина не знам с коя да се захвана.

Кой метод, диета или режим правите, който ви е помогнал да се справите с излишните няколко килограма?

# 403
  • Мнения: 25 775
Добре дошла!
С 5 излишни килограма ако ревеш, то като родиш и си качила да речем 30 какво ще правиш? Ще слагаш въжето ли?
Стегни се. Избери си режим на хранене, който ще ти е лесен за спазване, и приятен за следване като вкусови предпочитания. Наложи си повече движение, или спорт който ти допада. Не е нужно да е във зала.
Работата ти е стресова, така е, но има и още по стресови професии така, че не си търси оправдания, а си намери повод за мотивиране.
5 кила, вика...тук има мацки дето свалиха по 15 без да реват. Малко по сериозно.

# 404
  • София
  • Мнения: 1 309
Отчитам още -1 кг. Остават още 20 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт