ДНЕВНИКЪТ Тема 103 Да отслабнем всички заедно!

  • 32 850
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
Запис да ви следя. Имам нужда от силови тренировки, но още не смея да ходя в залата Sad

# 31
  • Мизия
  • Мнения: 295
beki8 , благодаря ти много! Flowers Hibiscus

# 32
  • Мнения: 7 468
Merilyn_90, цифричките над теглото BMI ли е? Кое е приложението?

# 33
  • Мнения: 376
Kinza, и аз влизам често да чета новите коментари. Но не пиша...
Гледам да си спазвам режима, момичетата ми препоръчаха упражнения, и тях правя. Но не се тегля и меря толкова често, колкото другите момичета. Просто нямам навик. Но определено ви се възхищавам на постоянството да се следите ежедневно!
Иначе за статистиката: днес съм 65кг. Последно се мерих на 4.6 (когато и писах тук - 67кг). 
Днес правя един месец, от както възстанових посещенията на фитнеса и два месеца от както внимавам какво хапвам. Определено се чувствам по-стегната и по-лека, и повече енергия имам.
От плодовете на мен ми се подува стомаха. След последното фиаско с черешите, сега гледам да ги отбяхвам плодовете. Но при мен не те са слабото място. Аз мога и без плодове и без тестени изделия... Но обожавам шоколад/шок.бонбони. И отворя ли го, никога не минавам само с едно блокче/бонбон.

Успех на всички!

# 34
  • Мнения: 11 505
Как добре те разбирам. Аз не обичам плодове и никакви череши, дини и пъпеши не могат да ме изкушат. Слабото ми място е сладкото и не вярвам някога да преодолея желание си към него, каквито и режими да спазвам.

# 35
  • Мнения: 4 494
Запис да ви следя. Имам нужда от силови тренировки, но още не смея да ходя в залата Sad
Аз посещавам залата откакто са я отворили след карантина и нямам никакви проблеми. Почиствам старателно преди и след себе си уредите с дезинфектант, осигурен от залата и тренирам. Дори групови тренировки посещавам. Имам направени 2 PCR теста като контактно лице на болен от корона вирус - и двата са отрицателни.
Не знам дали ще ти е от полза тази информация, но все пак реших да споделя.

# 36
  • Мизия
  • Мнения: 295
Merilyn_90, цифричките над теглото BMI ли е? Кое е приложението?
Да, BMI е. Това е приложението:

# 37
  • Мнения: 10 190
И аз ходя, в малка зала, по-скоро клуб-фитнес. Така ми е по-спокойно.
За ИТМ - вече ми е в норма, макар и в горните граници Simple Smile Обаче за препоръчително тело ми пише 66 кг.
Което ми е на около 6 кг от този момент... Аз си мсилех за 69, но и за 66 може да се напъна, само да додрапам някак до 6цатаааааа

# 38
  • Мнения: 13 999
(Надула съм се яко и с мен не може да се говори Grinning )

Няма да ни говориш, само ще пишеш. Joy Браво за резултата!
В неделя става месец, откакто съм на ВМ-НВХ. Мислех тогава да се премеря, макар че не се измерих в началото да видя от колко тръгвам, но не посмях. С тази "карантина" и един месец у дома, положението беше станало балонесто, та чак бъчвесто. Joy Та, мислех в неделя да посетя кантара, но днес ми дойде и отлагам упражнението. Важното е, че коремът се прибира и се чувствам добре. Толкова отдавна не се бях прибирала пеша. Но онзи ден, към 20 часА,  постоях като манерка 20 минути на спирката и като не дойде автобус (явно не вървят след определен час, ние сме малък град), а и таксита нямаше, тръгнах пеша. По средата на пътя се усетих, че се движа бодро, енергично и не съм се... уморила. Това много ме зарадва.
Аз да се оплача, че откакто съм на режима много ми се ядат плодове. А иначе не се сещах да ги ям, даже въобще не ядях, дай ми захар само. А сега сладко не ми се дояжда, но плодове... А не трябва и тях да ги ям. Но реших, че те са "по-малкото зло". По-добре да прегреша с плод, отколкото с вафла или кекс. Така ще се случат по-бавно нещата, но важното е, че се случват. И хром пия, може и той да помага да не налитам на сладко. Днес, заради цикъла (повече ми се яде първите два дни и все на сладко налитах) закусих с не особено сладък пъпеш.

# 39
  • Мнения: 376
Аз си купих карта за фитнес една седмица след като отвориха фитнесите. Пълно е с хора. Даже имам чувството, че има повече от преди. Преди ходих и на спиниг, но сега още не съм почнала. Треньорката освен на колелата, ни сваляше за упражнения и понякога не са от място, а се редуваме. А и бяхме много хора... Тук ми трябва още време да се реша...
Честно казано, ако ще се оглеждаме за риск от заразяване, по ресторантите и детските площадки ми се струва не по-малко опасно. Последните 2 съботи, излизаме с децата и с приятели на градската градина. По големите карат тротинетки. Ние висим на площадката за най-малките... Ами децата направо се прескачат... Родителите - също.

# 40
  • Мнения: 2 275
Чета вашите черешови неволи и злорадстваХ, че аз нямам такива. Не ям череши от ранна младост.
Да, но съдбата пак реши различно от желанието ми. Съсед донесе едни 2-3 кг череши и сега се чудя какво да ги правя. А и моят мъж замина за няколко дни, можех да му ги пробутам, той ги яде.
Мисля за сладко без захар. Някой да знае/има идея? Правила съм с агар-агар за сгъстяване, но е с малка трайност. Могат ли да се замразяват череши?
Почвам да ги чистя (и ревизирам вътре как са, ако са "обогатени" въпросите ми отпадат) и се надявам някоя от вас да мине с идея.
Иначе при мен нищо ново, но ще наблегна на любимите яйчица поради жега и мъжко отсъствие.  И една страхотна заквасена сметана имам за десерт.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 435
Никакви черешови неволи нямам. Миналите дни пътувах и бях задържала доста вода. Вчера бях на череши, днес - 1.5кг. Днес продължавам, че имам още от домашните.

# 42
  • Мнения: 13 999
Могат да се замразяват.

# 43
  • Мнения: 1 426
Лъки, благодаря за мотивиращата тема!
😁 и аз днес съм на череши,ама толкова са сладки,те са черни ,толкова много са узрели.Но на мен ми идват прекалено сладки.Аз и големият ми син не обичаме много да е сладък десерта,даже той като беше на 2-3 г изобщо не търсеше сладки неща-бонбони и разни от сорта.А другите две....на баща си са се метнали,особено малкия батко,може от сутринта да започне със сладкото.Бебето засега нз,не му давам.
Аз съм 82,7 тази сутрин,което е чудесно,затова днес съм на череши и то само на единственото ми обедно хранене,за да смъкна малко по-бързо.Утре вечер съм на маса,отсега съм се настроила,а в събота след обяд бал,но няма да хапна нищо на него.
От 1 мисля и някакво движение вече да вкарам,че ме притеснява това моето обездвижване.Харесала съм си Лесли Сансон.

# 44
  • Мнения: 7 468
Merilyn_90, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт