Дали ме използва

  • 6 695
  • 197
  •   1
Отговори
# 60
  • Paris, France
  • Мнения: 14 046
Скрит текст:
Защо ти е половината къща от неговата? Ако се разделите - какво? Ще продължиш да живееш там, да си носиш гаджета, както и той ли?

Твоя е грешката, че си инвестирала парите си за ремонт на чужд имот. Опитай се да му намекнеш, че очакваш тези пари да ти бъдат върнати в един момент, ако продължавате така лежерно да си живучкате като гадженца.

Не му изплащай заема - той си го е направил, да си поеме отговорността. Иначе какво ти гарантира, че 3 дни, след като ти дадеш Х лева, той няма да отида и да изтегли пак заем?
Благодаря за отговора! Ние си мислим след година да си сключим брак,  но той ми беше казал, че след брака къщата автоматично става на половина мое без прехвърляне и аз затова си инвестирах парите в къщата му, след като научих, че не е било така, че си остава за него му намекнах да прехвърли къщата  наполовина  върху мое име и той каза , че ще прехвърли след свадбата...😶

За адвокати не сте ли чували? Гугъл?

Не мога да повярвам, че в 21 век една пълнолетна жена не  може да намери информация за собственост на лично имущество след сключване на брак. А ако умре хубавеца след като му изплатиш дълговете, но преди да сключите брак ко праим? Нали не мислиш  че законните му наследници ще оценят жеста ти и ще ти прехвърлят половината къща?

С твоите пари си купи твое жилище, а си живейте където си искате.

# 61
  • Мнения: 6 472
Не нападайте момичето. Ако е спортистка с титла, то тя се е занимавала само със спорт. Завършило е най- вероятно Спортно училище . Там всички знаем как се учи. Като добавим и липсата на родители, изобщо не е за чудене.
Девойче, просто си тръгни оттам. Още днес.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 481
Тарикат. Ако можете да се справите със заем, налейте парите си във Ваш имот, на Ваше име, теглете си сама заем. Той може да Ви плати ремонта ако иска. И мебелите.

# 63
  • Мнения: X
Не нападайте момичето. Ако е спортистка с титла, то тя се е занимавала само със спорт. Завършило е най- вероятно Спортно училище . Там всички знаем как се учи.Като добавим и липсата на родители, изобщо не е за чудене.
Девойче, просто си тръгни оттам. Още днес.
Как се учи там?

# 64
  • Мнения: 6 472
Никак, Дидоян.  През повечето време се набляга на тренировки.

# 65
  • Мнения: 7 690
Не, не, не. Никакъв заем няма да му изплащаш, луда ли си? Достатъчно е паразитирал на твой гръб.

Пази си парите и си опичай акъла. Ориентирай се и в посока да приключиш тези взаимоотношения, очевидно приятелят ти е използва за касичка.

# 66
  • Мнения: X
Никак, Дидоян.  През повечето време се набляга на тренировки.
Два дена се карат по 4 часа и двуразови тренировки, три дена се карат по 8 часа.
Нивото е на нивото на масовите професионални гимназии (техникуми), защото се набляга на спорта. А спортисти от нейния ранг се явяват като частни ученици.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 582
Мила, наистина си мила и толкова наивна. Не мога да повярвам що за мъж ще разчита на парите на младо момиче спечелени с пот и упорит труд да му ремонтира къщата, че после и за апартамент да направи вноска. Това не е мъж, това е някакъв мазен хитрец без достойнство, който е намерил на хляба мекото. Щом си с хубава заплата и можеш да живееш само от нея, махай се оттам и забрави за тези 25 хил, които си вложила. За съжаление не виждач друг изход. Пази си другите за теб и не позволявай на никой да ти брои парите, това е грозно и долно.

# 68
  • Мнения: 107
Ако всичко това е истина- паразитчето е направо жалко, това мисля, че дава отговор на въпроса ти. Но съм запознат колко точно дават за спортни награди, дори при мъжете и при най-популярните спортове са далеч от подобни суми. И да се изясним, учила си в спортно училище, на 21, с висока заплата, ам ок обаче историята доста издиша

# 69
  • Мнения: 4 958
Нормално е двама млади да влагат пари и усилия в нещо общо,но умишлено или не ..тук не става дума за това.
Мила,не бъди наивна..вече

# 70
  • Мнения: 19 082
Не се притеснявай. Ако му родиш дете и той умре, детето ще наследи къщата.

# 71
  • Paris, France
  • Мнения: 14 046
Не се притеснявай. Ако му родиш дете и той умре, детето ще наследи къщата.

Така е, но дотогава къщата ще се нуждае от нов ремонт, а авторката може отдавна да живее другаде с детето, което ще отглежда с мижава издръжка от въпросния и ще трябва да си купи нейно жилище или да плаща наем.  От ремонта може да се облажи следващата. През това време той може да се ожени за друга, да му се народят още деца и детето да не наследи и половината. Не знаем на киолко години е мъжа, но с мъжа ми сме на около 50г и малко над, бащите ни са били на 38г като сме се родили и още са живи 🥳🤩 и сууупер здрави 😎. Нищо чудно да ни надживеят, та не се знае кой кого ще наследи.

Не бих съветвала спортна, млада жена със спестявания да ражда от мъж с дългове.

# 72
  • Мнения: X
Какво бихте направили мъж с голяма заплата да ви предложи брак с пръстен за 100лв, а вие да му купите преди това кола за 9 000лв?

# 73
  • София
  • Мнения: 13 273
Вероятно идеята му е той изтегли ипотека за апартамент, а ти просто му дадеш кеш и той ще е собственик и на новия апартамент.

# 74
  • Мнения: 4 416
Ако съм мъжа - дано ми светне лампата, че си с мен за пари....

Общи условия

Активация на акаунт