Професионална гимназия по дизайн Елисавета Вазова

  • 30 737
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 461
Изключително висок бал за училището. С всяка година все по-нагоре.

# 106
  • Мнения: 1 137
Изключително висок бал за училището. С всяка година все по-нагоре.
Това важи за всички училища и се дължи на големите набори . Другата година - набор 2009 ще са най - много на брой седмокласници.
Разбира се тук паралелките са интересни и съвременни.

# 107
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте,

приети на 1-во класиране с първо желание - Интер.дизайн с ИЕ и втори АЕ. Записахме я вчера. Момиче Simple Smile.
Ако има и други - пишете.

# 108
  • София
  • Мнения: 609
Честито!
Край на мъките:sleeping:
Да е щастлива и доволна девойката!

# 109
  • Мнения: 42
Здравейте, Дами!

От няколко дни се ровя из форумите и мъничко успокоих топката, че не съм сама в дерзанията и лудостта си около предстоящото НВО на дъщеря ми след 7 клас 2023г.  Simple Smile Тук повечето от вас вероятно имат опита със стреса по приема в 8 клас.
Изключително много се зарадвах и на настоящата тема, тъй като девойката ми е решена, че иска да учи интериорен дизайн и то в ПГД Елисавета Вазова. Прочетох най-разнообразни мнения за гимназията, но искрено се надявам, че вие майките на настоящите осмокласници ще ни помогнете с най-достоверна и актуална информация. Много бих се радвала и бих била изключително благодарна , ако споделите мнения за училищната среда, преподавателите и наистина ли във випуск има не повече от 3-4 момчета?
Моля Ви помагайте … Flowers Hibiscus

# 110
  • Мнения: 1 196
Давайте смело към гимназията!Няма да съжалявате.Училището е добро,артистично и за деца с творчески дух.Какво значение имат момчетата?Тази година може да са повече Wink
При нас са 5.

# 111
  • Мнения: 42
SunshineMery, много благодаря за мнението! 🌺 Всяка информация ще ми е изключително полезна докато проучвам възможностите за гимназия.
Както казах вече, мненията, които намерих за Елисавета Вазова са доста разнопосочни- някои я наричат девическото училище, други шивашкото и затова бих искала да пия вода от извора. Simple Smile Мисля, че тези мнения не са актуални, защото последните 2-3 години гимназията е с доста по-висок рейтинг.
Дъщеря ми е много креативна и ходи на уроци по рисуване от 2 години за удоволствие и постоянно се включва в училищни проекти с приложни задачи и затова си е избрала тази гимназия.
Много благодаря на всеки споделен опит, който ни помогне да се ориентираме в избора на училище. Много е стресов този период и за децата и за нас родителите! Disappointed Relieved

# 112
  • Мнения: 1 196
Щом детето има талант и желание ще успее!Важното е и тя какво иска,а щом иска това,ще успеете.Спокойно!Наистина е много стресов момент кандидатстването след 7кл.,но няма как.
През последните няколко години мисля,че училището има съвсем нов облик благодарение на новата директорка,която и назад съм казвала,е страхотна!
Мога да кажа,че детето ми ходи с удоволствие на училище и намери нови прекрасни приятели,все с творчески и креативни деца.
Щастлива съм,че избрахме точно това училище поне към момента,макар че ни е малко далече.
Стискам ви палци!Успех в кандидатстването!

# 113
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Здравейте, Дами!

От няколко дни се ровя из форумите и мъничко успокоих топката, че не съм сама в дерзанията и лудостта си около предстоящото НВО на дъщеря ми след 7 клас 2023г.  Simple Smile Тук повечето от вас вероятно имат опита със стреса по приема в 8 клас.
Изключително много се зарадвах и на настоящата тема, тъй като девойката ми е решена, че иска да учи интериорен дизайн и то в ПГД Елисавета Вазова. Прочетох най-разнообразни мнения за гимназията, но искрено се надявам, че вие майките на настоящите осмокласници ще ни помогнете с най-достоверна и актуална информация. Много бих се радвала и бих била изключително благодарна , ако споделите мнения за училищната среда, преподавателите и наистина ли във випуск има не повече от 3-4 момчета?
Моля Ви помагайте … Flowers Hibiscus
Ако имаме късмет - и ние ще сме там. ...

# 114
  • Мнения: 42
Simple Smile Здравейте, fragal ! Simple Smile

Радвам се, че ще можем да обменяме информация и мнения !
Много се надявам темата да стане по-активна, с наближаването на датите за НВО и да се включат и мамите, вече с опит от кандидатстването след 7ми клас от миналогодишния прием. Flowers Cherry Blossom Flowers Sunflower
Ще се повторя или потретя, ако кажа , че ще съм изключително благодарна на всяко мнение или съвет. Наистина предварително благодаря на всеки за споделена информация относно духа и атмосферата в ПГД Елисавета Вазова и по-специално за паралелката Интериорен дизайн. Flowers Rose

# 115
  • Мнения: 21
Simple Smile Здравейте, fragal ! Simple Smile

Радвам се, че ще можем да обменяме информация и мнения !
Много се надявам темата да стане по-активна, с наближаването на датите за НВО и да се включат и мамите, вече с опит от кандидатстването след 7ми клас от миналогодишния прием. Flowers Cherry Blossom Flowers Sunflower
Ще се повторя или потретя, ако кажа , че ще съм изключително благодарна на всяко мнение или съвет. Наистина предварително благодаря на всеки за споделена информация относно духа и атмосферата в ПГД Елисавета Вазова и по-специално за паралелката Интериорен дизайн. Flowers Rose
Аз бих искала да узнаят малко повече за паралелката с графичния дизайн!

# 116
  • Мнения: 21
Здравейте, има ли някой който да знае дали в бъдеще ще се провеждат отворени врати на училището и кога?

# 117
  • Мнения: 1 137
Април месец правят отворените врати. Може да го посетите тогава.

# 118
  • Мнения: 21
Здравейте, има ли някой който да знае дали в бъдеще ще се провеждат отворени врати на училището и кога?

Здравейте, видях на сайта, че на 1 април от 9 до 15 ч. са отворените врати.

# 119
  • Мнения: 21
Здравейте, има ли някой който да знае дали в бъдеще ще се провеждат отворени врати на училището и кога?

Здравейте, видях на сайта, че на 1 април от 9 до 15 ч. са отворените врати.
Благодаря много!

Последна редакция: пн, 06 мар 2023, 18:00 от Frogy_logy

Общи условия

Активация на акаунт