Кога мъжа е склонен към изневяра?

  • 30 465
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 19 838
Ами Криси, то е елементарно. Който се излъгал , излъгал Grinning
Последният тренд е една жена да си ку.... се забавлява и трупа опит до 30. На 30 вече се появяват първите признаци на отиваща си младост и влияние над мъжете, както и напомняния от биологичния часовник, че е крайно време да търси търси партньор, с когото да прави деца. Ако за 5г. още не е намерила, сама можеш да си направиш изводите.
При мъжете е по-другояче. Без напрежение от биологичен часовник и обществен натиск , мъж може да прави семейства и на 18, и на 58. Но повечето мъже мрънкат и хленчат заради собствената си тъпотия.  Затова съжаление към жена имам, но към мъж - не.
И аз бих добавила лека корекция, не си мисли, че всички жени са луди да раждат и тичат по някакви влакове. Аз след 30 се родих и започнах пълноценно да живея като жена. Така че това е относително. Е, имах вече дете, ако това е някакъв критерий, но като цяло на мен целта в живота никога не ми е била дете. Така че – по твоето описание аз трябва да съм мъж.

# 1 186
  • Мнения: 15 619
Така съм съгласна. Но ако се замислиш, на едните паниката не им помага, на другите спокойствието, че те могат и до /какво беше - 58.../

# 1 187
  • Мнения: 10 993
най -тегаво е да искаш дете и да няма от кого. Иначе за фън мъже много. Моите наборки са клиенти на клиниките. По естествен начин вече не става, дори и да е от неподходящ партньор.

# 1 188
  • Мнения: X
Базила, определено има много мъжко в твоя начин на мислене. Имам чувството, че си отраснала сред повече мъже, поправи ме ако греша. От готините мъжки момичета си.

Кристина, недей така песимистично Grinning Все още има хора, които им се прави секс и са годни за детеродни процеси Grinning

# 1 189
  • Мнения: 2 146
Да бе, разчитай ти, че и на 58 можеш да имаш семейство. То можеш, ама ако нямаш лев в джоба, никоя не би се излъгала.

# 1 190
  • Мнения: 10 993
Братане, то ако не ни се правеше секс, нямаше да пишем в тази тема.
Аз на тия години за бебета не съм навита, за хората не отговарям.

# 1 191
  • София
  • Мнения: 35 088
Бартоломю, малко трябва да го поочупиш това с възрастта.
Като да си заложил бомба с часовников механизъм на любовта и фертилността.
Разбира се, прекаленото изчакване не е угодно, ако имаш разни точки за изпълнение, но и пришпорването не ми е окей.

Кристина, твоето обкръжение ме напряга само от четене. Леко вдявам защо си такава черна точка.

# 1 192
  • Мнения: 19 838
Базила, определено има много мъжко в твоя начин на мислене. Имам чувството, че си отраснала сред повече мъже, поправи ме ако греша. От готините мъжки момичета си.
Не, просто съм възпитана и отгледана от точните хора. Прекрасно и безгрижно детство. Мъжете в семейството ми са били силни и авторитетни, жените тоже. Но не мисля, че е имало превес. Научена съм да мисля, да действам (работя) и да поемам последствията. Това стига. Добавяме и ядката на потенциала на личността на всеки (защото всеки от нас се ражда с определен потенциал, който не може да надскочи) и ето ти. Не е мъжко, но доста помага да ти кажа.Smiley Ако всеки от дете е научен да мисли, действа и осъзнава последствията, ще е много по-лесно за всички.

# 1 193
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Bratan, ти за колко минути опознаваш жриците? Сигурна съм, че алибито им на жертви или фрий секс те е заблудило. Искай мнението на мъже. Жена, която се чука с джуджета, напикани старци ,водена от кеша е загубила освен разсъдък и достойнството си. Ако си наясно с реалните им мотиви, ще имаш друга теза. Не знам какво удоволствие е да си плащаш, за да те лъжат....
Бог си в театъра за 30 м- ти, после си минало- забравено. Дъщерите им също наследяват професията.
Отделно правиш ли им екстри, целуваш ли ги навсякъде? Кондомът не огрява навсякъде.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 16:09 от Viviana91

# 1 194
  • Мнения: 7 910
Някои мъже изведнъж стават склонни към изневяра, когато усетят истински страх от смъртта. Дали осъзнат или не съвсем, страхът от смъртта е нещото, което ни движи (невинаги напред, но ни движи).
Да вземем някой бъдещ татко, който изведнъж е треснат от прозрението, че вече не е самият той малкото момченце, а едно друго човече ще се появи скоро. Оппааа, време му е да порасне - а какво е съзряването, ако не - както се пее в една песен на Флойд - one Day closer to death.
Или мъж, изтрещял след загубата на майка си "о, аз съм вече голям, скоро ще стана стар и в края на краищата ще умра".
За старчоците с престъпно млади гаджета да не говорим.
Мисълта ми е, че хората могат да си измислят всякакви начини да се почувстват млади и да отблъснат мисълта за смъртта. Неслучайно основен лаф на хванатия в изневяра е "тя ме кара да се чувствам жив".

# 1 195
  • Мнения: 10 993
Братан, живее с мисълта, че женените жени не правят секс с мъжете си, защото са кисели и смята, че ако си вземе компаньонка, тя така или иначе е свикнала на секс и няма да му отказва. За това ги плещи такива.
Страх го е какво ще я прави тая фригидната, нали е добър, не върви да я изгони или пък да и изневерява.
Аз мога да те успокоя, че всички женени около мен правят много секс с половинките си, и това не правя секс с жена ми е евтин номер за свалки, на който се надявам жените да не се връзват.

# 1 196
  • Мнения: 15 619
Кристинче, лъжеш го.   Омъжената жена прави секс веднъж, когато прихваща и после сексът става мираж.

# 1 197
  • Мнения: X
Не може, не може, ако е като мен. Преди години при разпри с любимия, ако знаеш какви луди неща съм правила и ще избягаш не с 200, а с 500. Тъй че – не се заричай. Smiley
Той не може да вдигне 500 км./ч., това първо!
Второ, много си права за себесъстезанието. Каквито и качества да развива, накрая ти излиза през носа, гъза все тая.
А още по-лошо е родители и педагози да очакват перфекционизъм. Никога не покриваш изискванията.
И накрая (да сте поне частично по темата) се отдаваш на разврат.

# 1 198
  • Мнения: 10 993
Дидо състезаваш се със себе си до към 40-сет, после те хваща кризата на средната възраст и почваш да си живееш за себе си.
Иначе за перфекционизъм си много прав, аз моите деца не ги натискам твърде много и са ми странни мамите в седмокласната и други отчетни теми.

# 1 199
  • Мнения: 19 838
Цитат
А още по-лошо е родители и педагози да очакват перфекционизъм. Никога не покриваш изискванията.
И накрая (да сте поне частично по темата) се отдаваш на разврат.
Не е имало натиск от моите родители за перфекционизъм. Аз сама си ги устройвах тези неща. При мен не изби на разврат, а на някаква изкривена и крайна представа за свръхотговорност, самокритичност, дълг, че за всичко и към всеки съм отговорна, което ми отне едни ценни 10 години на постоянни компромиси с неща, които са недопустими в личните отношения. Но всичко е за добро, не съжалявам и грам, сега нямаше да имам пък други хора, които са ми важни и ценни.
Развратът не е моето, твърде посредствено ми е, не ми носи нищо. Аз самочувствие си имам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт