Глезени отичат, корема натежава, мама е щастлива - ОКТОМВРИ наближава!

  • 17 259
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 152
И моята мама е болна. Като си тръгнах от Плевен в неделя, я оставих много отпаднала и с повръщане Cry Не съм спряла да я мисля, днес даже и на работа отишла..

Да са ни живи и здрави и бързо да се оправят, че нали внуци ще гледат Heart Eyes

Днес ходихме до магазините и знаете ли какво се сетих да си купя - сушилник за дрешки. Изпрах дрешките, ами като не мога на големия простир да ги закрепя. Взехме си стаен, такъв който се разпъва и е много практичен. Мисля, че на всички ни ще трябва Peace

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 20:42 от кръц кръц

# 61
  • Мнения: 6 648
Здравейте и от мен, нашето бебешорско легло е сглобено най-накрая!
 newsm07

По този повод бабите и дядовците отидоха да се почерпят.
 cheers
А аз стоя в детската  гледкам и си представям бебо в него.
Хера ,кръц кръц  стискам палци майките ви бързичко да се оправят!!!  bouquet
Сега ще кача  снимчици и отивам да се катурвам в леглото ,че ми е уморено.
Чао и целувки на коремчетата.

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 20:59 от илияна сърталанска

# 62
  • София
  • Мнения: 437
Наистина страхотна темичка - браво на Хера! Дано майка ти бързо се възстанови... Много е гадно времето - ту жега, ту хладно - организмите ни не могат да се настроят.

И нас днес сутринта буквално ни отнесе, то не бе порой, не бе чудо.

На мен също ми излязоха изследванията и днес бях на консултация. Хемоглобинът ми е много добре - 124, всичко друго също, само имам някакви бактерии и ще си слагам 6 дни вагинално Полижинакс. Кръвното ми е леко високо, но мен не ме притеснява - то по принцип си е такова. Иначе бебо си е ок, върви даже малко по-едър.

Момичета от София, има ли някоя от вас, която ще ражда в Тина Киркова? Ако да - интересува ме дали имате уговорка с лекар или ще раждате при дежурния екип? Аз съм в едно колебание, но има време. Все пак ако имате някакво инфо, специално за тази болница, ще се радвам да споделите...

Аз все още нищо не съм купила за бебо. Като приключим с основния ремонт тогава - вече ме сърбят ръцете, но няма как... На този етап разглеждам... поне имам идея какво да му купувам...

Ами това е от мен! На всички мами с неразположения им пожелавам да им е по-леко. Приятни сънища!

# 63
  • Мнения: 2 152
Илияна, много ти е сладко легълцето и чаршафчетата са супер. От къде ги купи? Аз гледах, гледах, но нищо не ми харесда. Казаха ми, че от 1-ви септември ще получават нови и дано има нещо наистина сладурско да си вземем.

Аз само синьо не искам да е Mr. GreenВсички дрешки от племенника ми са сини... Joy

# 64
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Надявам се че по-хладното временце ви се отразява добре но няма нужда да се давим нали Тоя дъжд да вземе да спре че ние как да обикаляме по магазините ама ха
Хера, Кръц Кръц дано мамчетата ви се оправят бързо че бабите са много потребни в нашата ситуация  Laughing
Харт аз съм раждала там и пак ще раждам там и преди и сега имам уговорка с лекар за планово секцио И преди и сега надявам се да съм във вип стая със собствен санитарен възел и искам бебо да си е при мен Преди си беше тогава избор нямаше Сега е по желание на майката Ако нещо конкретно те интересува питай
Евелинар не мисля че има нещо опасно от веднъж изпиране особено след като два пъти си ги препрала с бебешки прах ТО въпросът е да не ги третираш с белина и така да ги ползваш за бебо
Галеа не се притеснявай Нашият тати си купи нова ПС игра и от две-три седмици не мога да му видя очите Всяка минута вкъщи е пред компютъра Но какво да се прави По добре пред компютъра от колкото по баровете Фрики точно в този ред на мисли и аз не мога да го накарам да подредим стаята и вече почнах да се изнервям защото вечно нямал настроение да подрежда но при нас ситуацията е деликатна заради неприятната ситуация с баща му така че аз си мълча за сега Дано само бебо да си кротува вътре
Ма4о стискам палци да се оправиш
Кръц Кръц направо се забавлявам с твойто синьо Аз понеже не съм имала момче и ми е толкова готино да купувам всичко в синьо че другите цветове изобщо не ми харесват Даже нашият тати купи една пижама в розово за да ме избъзика да не обличам дребното само в синьо ама аз и всички принадлежности купувам в синьо Да но количката ни е оранжева така че не съм се смахнала толкова Но ваничката и плотът за повиване ще са в синьо  Laughing
Хайде че много дълго стана
Поздрави и лека вечер  Hug

# 65
  • Мнения: 1 128
     Мам4ета исках да ви попитам относно гадното те4ение,Имате ли такива проблеми.Ужасно е.Как мога да съм сигурна,4е е само те4ение и не изти4ане на водите?Малко съм се смахнала,признавам си,но това ме притеснява.
     Херка и Кръци,скорошно оздравяване на мам4етата.
     Илияна,видях легълцето и много ми хареса.Поздравявам те за избора.

# 66
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро!
Илияна честито легълце! Да отгледаш най-сладуранското бебонче вътре!/ Може и няколко ... /
Фрики и аз имах такъв проблем - взеха ми секрет и се оказа, че е нолмално, дори бацили нямаше за мое щастие, но нещата при бременност бързо се променят, много благоприятна среда за гъбички и др. гадости и предписват към 36 седмица профилактично някакви глобули според изследването на секрета! Пожелавам ти и при теб да няма от гадните бактерии   bouquet
Дано мамчетата Ви се оправят скоро, за да не ги мислите, а и за да Ви помагат и радват много!
Приятен ден на всички, аз отивам на тръстиката  Sick още мъничко остана и ще вземам тези прослувути 45 дни преди раждане!
Тази седмица съм по прегледи и ще се отчитам много, надявам се все в добри новинки!
  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 043
добро утро и от мен ... smile3507
аз съм толкова отпаднала тези дни  Weary
иначе бебо е добре, миналата нощ се поизплашихме с мъжа ми - все едно се започваше и тои ме масажира по кръста милва си ме  smile3521  само че след известно време се отпуснах - фалшива тревога а така си болеше силничко, с втора бременност предродилните контракций били по силни така ми казаха ...
малко ме хвана шубето тези дни а и една доброжелателка ме ограмоти как съм щяла да стана като кофа отдоло задължително секцио да съм родяла че иначе мусколите ми отдоло нямало да се възстановят -щяла съм да се  разхлопам  newsm45
и аз глупачето мисля тея дни имам ли нужда от секцио  Weary
 
а вчера бях бясна на една баба - не в напреднала възраст, как не ме било срам да съм си показвала корема   smile3516 ? / ама той в случая се виждаще само два пръста отпред даже - не ми стига блузата    newsm47
бях чувала от други-  как можело ще ме урочасат да съм го пазела... ама как да не ме е срам ... полудях за секунда и тъкмо бях в настроение та я поразревах на улицата и ме хвана срам след това   fight
питам я знае ли в кой век живеем, и как не я е срам тя да разтреперва бременна жена, да родя месец по-рано ли иска от вулгарното и държание...
дано да и е за урок да не се обажда, а си представям ако е свекърва на някое нещастно момиченце  newsm61

# 68
  • Мнения: 59
Добро утро и от мен,
krissie не разбирам от какво трябва да те е срам.Та това ,че ще имаш бебе е най-хубавото нещо при това какво като ти се вижда кореме нещо срамно ли показваш #2gunfireПо добре на такива изчадия да им забранат да се движат по улиците #Cussing out
Ние с бебка сме добре.Вчера извадих някой дрехи от баткото ,но при мене са масово в синьо чак се чуда защо съм му купувала дрехи само в този цвят.Утре ще ходя да си взема документите за раждане от гинеколога и да ги занеса в  Шейново и започвам великото чакан
Лек ден от мен.
забравих да Ви питам вие ще си взимате ли шишета за колики?

# 69
  • Мнения: 793
Добро утро мами  Hug

При нас вчера ни удави вечерта днес е слънчево  Wink

Днес ще ходя на консултация, а вчера бях на преглед при доктора които ще ме изражда, човека каза: всичко ти е наред, не искам да те виждам до началото на октомври  Whistling

Кръц и Хера- много е лошо като знаеш че близък човек е зле, скорошно оправяне и на двете майки  Peace

Фрики- на мен лично ми казаха, че докато родя така ще е  Crazy пък ти си вади извода  Grinning

krissie- какво им си връзваш на бабите, винаги ще намерят за какво да мрънкат  Wink

Лек ден от мен за сега ще досаждам още като се върна от консултация Blush

# 70
  • Мнения: 1 043
преди малко ми доставиха тенс за обезболяване при раждане, надявам се да ми помогне и да ми е по леко с него като раждам, мамата която го е ползвала каза че е била само с болки колкото са менструалните понякога, аз попринцип съм против епидуралната упойка - или по скоро не бих си сложила игла в гръбнака ако наистина не е крайно наложително...

# 71
  • Мнения: X
Здравейте, мамчета!
Аз днес бях на нефролог и ужас - камък в десния бъбрек, възпаление и  и хидронефроза. Утре ще дам урина и за урокултура, защото лошите изследвания не можели да се дължа само на бъбреците. Писна ми жече от доктори smile3511
Хера, Кръц, дано маиките ви се оправят бързо, че само хубави емоции ги чакат!!! smile3525
Роси78, за кое шише по-точно говориш? На др Браун, Чико или Авент... Аз ползвах тези на Авент и др Браун и съм доволна. При всички случаи ще ти трябва поне едно.
Лек и прохладен ден от мен!

# 72
  • Мнения: 382
Щури коремчета Simple Smile, ама вие спиране нямате, тъкмо се натъкмих да честитя новата тема, пък тя вече остаряла! Ама така ни се пада! Да стареят бързо темичките, че по-скоро да иде октомври!

Ние вчера бяхме в болницата, дето ще раждаме и дофтори гледаха бебо. Много беше готино, 'щото единия беше асистент и много се стараеше, докато другия постоянно коментираше кое как и защо се гледало. Като му намериха топките и така се кефиха, че били ееееее големи и падна един кикот по мъжки (барбар с татето, гордо навирил носле). Аз исках да си го скрия. Иначе като премериха слънчицето ми, доста учудено реагираха, защото като ме видели не очаквали толкова голямо бебе - вероятно 2,700. А тате като ни се е родил 4,500? Ауч! Акушерката каза, че като гледала корема и не може да си представи къде се е наместило туй бебе, вика "сигурно се е навило около гръбначния стълб".
През уикенда бяхме на подготвителния курс за раждане. Там голям саир. Имаше една много сладка двойка и термина им беше след 3 седмици... Да ама първия ден към обяд, мамата излиза и след 5 минути вика акушерката, която директно ги изпрати към болницата. След 3 часа се беше родил малкия им мъж, тежащ 2,600. ГОЛЯМ САИР! Ей така нищо не усети тая жена. Като се обади да я погледне акушерката била вече с 5 см разкритие! И аз искам така пък.

Качих снимка със сглобено кошче за бебо: http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1123667
Не съм прала и гладила бельото, само ги сложих да снимам и видя Simple Smile

# 73
Здрабейте и от нас Hug(sisi2000)
Хера,Кръц-скорошно оздравяване на мамчетата ви Praynig
Илияна,нашето легло за бебо е същото,само че комплекчето за него ни е с едни овце hahaha и още не сме го сглобили Mr. Green
Иначе ние сме добре,като изключим гадните болки в таза,кръста и отдолу #2gunfire
Снощи показах на татито памперсите на бебо и той се шашна милият.Попита ме дали ще станат на бебо. newsm78 hahaha Joy
Това за сега от нас.
Лек ден и цунки Hug
А и честита нова темичка.Херка- супер си Hug

# 74
  • Мнения: 1 671
Здравейте майчета!
Преди малко се прибирам и така се уморих. След училището ходих до работата да си пусна отпуска и после минах да си купя панталон. Хич не ми харесва - взех си едни черни джинси, ама само това имаше, а ми трябва.
Ма4о, стискам палци скоро да се оправиш!  Praynig
Криси, и мен така ме гледат накриво за голото коремче, ама да си гледат работата. Какво да направя като са ми къси блузките Crossing Arms .
Лек ден и много  Hug на тумбаците!

Общи условия

Активация на акаунт