За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 83

  • 25 541
  • 906
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 737
Medissa,изобщо не обръщай внимание на свекървата.Поредната,която се бърка там,където не й е работа.Много ми е интересно как ще бута триколка в студ,сняг и на дълго разстояния.Имаме триколка,нашата госпожица се кефи в нея,но един единствен път баща й я бута около блока с нея и веднъж в мола.Да си призная аз не бих я изкарала с нея при наличието на удобна количка.

# 901
  • Мнения: 2 352
Това че детето е проходило нищо не означава. Много е трудно без количка ако трябва да стигнеш до някъде, дори и до площадката. Детето се спира и започва да човърка каквото има по земята, точно тръгне и пак се спре или направо се върне Grinning Това ме устройва, когато излизаме на разходка. Можем и 1 час да стоим на нашата улица, без дори да отидем на площадката, която е на долната улица. Но когато трябва да отида до магазина или някъде другаде е невъзможно. Или трябва да и дам телефона, за да стои в количката, да я нося на ръце или в раницата. Ами тегаво си и неприятно. Оставяла съм я да реве с надеждата, че ще се примира ама не става. Вече започна малко по- добре да ходи ама се уморява, все пак си е още бебе. Минавам 500 метра и е готова да я носят. Така че не се чудете за големи деца, които могат да ходят защо са в количка.

# 902
  • Мнения: 35 116
Моето голямото умишлено го " смъкнах" от количката, защото исках малко да я забрави, за са няма драма като сложа бебето в нея
 Но той вече основно с тротинетката "пори" улиците. Хем се измаря добре Wink

# 903
  • Мнения: 2 379
Bugi, ясно че децата са различни. Ами то това му е чара да проходи едно дете, само да изследва света( така виждам нещата), няма как да се очаква ,че по команда ще ходи, където му се каже. Нали така опознава света точно , спре се види цветенце, камъче, заяква тренира , координира.....тегаво е ако трябва да се свърши работа , особено в определено време и на определено място. Ако все е в количката няма да стане по-издържливо. Повечето имат огромна енергия към 3 и след....
PeacockLove, една позната ползва приставка за количка за каката, става като хамак и като степенка.

# 904
  • Германия
  • Мнения: 3 432
Като е с тези чувалчета отдолу как обличате детето? Одеалце слагате ли?
Аз имам зимно чувалче и за двата коша. При мен свекървата постоянно повтаря как като проходидетето и видиш ли няма да ми трябва количка. Така ли е?

Зимата обличах с чорапогащник, боди, панталон, блуза/пуловер и яке, без космонавти и грейки.

Абсурд само защото детето е проходило да разкарам количката и да не го сложа повече в нея! Често я ползвах като сме ходили из центъра, където на мен ми е по-лесно да я бутам отколкото да я гоня и да ме е страх че ще де загуби. Дъщеря ми обичаше да хуква нанякъде, без да гледа, без да я е страх от непознати... абе беше си ми мноооого по-спокойно като си беше в количката. На около 2г6-7м последно я ползвахме

# 905
  • Мнения: 35 116
Аз знам за приставката ама умишлено не взех. Да бутам количка+ още 16 кг дете щеше да ми дойде в повече. Да си кара тротинетката и са се измаря, че да спи Wink неговото време с количката си го взе предостатъчно

# 906

Общи условия

Активация на акаунт