Искам да кажа ... (172) през юли 2020

  • 48 931
  • 1 042
  •   1
Отговори
# 150
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Пътуваме към вкъщи вече. Кратко моренце, но много приятно. Радвам се, че и майка ми доведохме- не беше виждала морето, милата.

# 151
  • София
  • Мнения: 7 035
fonce, страхотно клипче!
тарти, на мен мелатонина не ми помогна, но пък ми навреди на стомаха.
Много ми се ходи на море, а в работата ми е адски напрегнато и се очертават още повече проблеми, изобщо не виждам шанс да изляза в отпуск Frowning1. Пожелавам си спокойствие...
Днес ходихме до Клисурски манастир на разходка, хареса ми.

# 152
  • Мнения: 14 302
Взех си псило балсам аз.

Фризирана и страотна съм 😁 Ей ся като полегна и ептен ще стана страотна 😁
Е, потърпи малко за хубост, де... без полягвания, градински занимания, домакинстване и т.н.Grinning Grinning Grinning

Свърши то, сега ставам 😁

Метнах едни гърдички да се печат на фурната, че гладът е по -силен от тока 😁

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 6 493
Всички деца да ги приемат на желаното място от първо класиране!

Бъни, дано се отвори някой прозорец за моренце.

Ние изкарахме цял ден в Созопол, преди час и нещо се прибрахме, бърз душ и към ранно лягане вървят нещата.

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 21:16 от selleste

# 154
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290

тарти, на мен мелатонина не ми помогна, но пък ми навреди на стомаха.


Не думай! Оффф, тъкмо ми пристигна днес. Ще го започна, да видим.

# 155
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
В Пловдив ходихме да сменяме един държач в банята. Разходихме се, и до гребната бяхме. Оттам до Карлово и там разходка, хапнахме уникално вкусно, после в планината, после подбалканския и в къщи Grinning ама да казвам ли колко съм доволна? Надишах се гора и поле, обновена съм!

Да споделя за моите рози - бялата излезе жълта, а едната червена-Зозаво Grinning Отиде ми концепцията за мартеничка, но пък много ми харесват. А от доматиТу ще се оплача - куца работа, от осем корена, три цвята, ако не вържат ги резвам! Всяка вечер им бая и ги поливам. А те се скръндзят Simple Smile
Хубава вечер от мен!

# 156
  • Мнения: 11 672
Селесте, чудна си 😍

Люто завиждам за удължените морски почивки. Дразнете ни със снимки 🤗
Нашето море започва сериозно да виси на косъм. Не мога да наглася графиците на четирима ни. Отделно отново голям ремонт, който ще струва майка си и баща си, но трябва да го направим.

Само да кажа, че парочистачката е уникална джаджа. Уникална. Вече ще чистя с кеф. Днес минах кухнята - плотове, гърбове, котлони, мивка. Подът (ламинат) в хола и кухнята, и част от банята. Всичко това без усилие и с по-малко от литър вода 😎

Маре, аз торта не видях (скръстен емотикон)

# 157
  • Мнения: 5 323
И аз не видях:)
Плажувахме ние днес, добре ни се получи. Не е на моренце, ама такова е засега.
Селесте, бонусите винаги са ми любими:)

# 158
  • София
  • Мнения: 3 706
Днес си спретнахме разходка до Копривщица. Пристигнахме и заваля, влязохме да обядваме, през това време вече заваля като ведро. Минахме с колата да разгледаме и тръгнахме към Карлово. Там жега и няма капка дъжд. Поразшетахме се и се прибрахме. Броиме разходката за наполовина успешна. Липсва ми моренцето!

# 159
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Наспана съм! Снощи се намазах с всичко налично и за сън и срещу сърбел и съм отнесла плувката 😂 В 6 ме събудиха цирикащи птички 🥰

Сега медитирам и пия кафе, чакам да стане малко по-културно време, за да окося. После неделни палачинки,  малко разкрасителни процедури и айляк. По къмто довечера ще трябва да поизгладя, че дрехите във втората спалня са на застрашително голяма камара, а гардеробът ми е празен 😁

# 160
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро.

Вчера беше голям мързел, само сутринта бях на тренировка по канго за 2 часа и после цял ден лежане. Чак гърба ме заболя! Ама днес и мен ме чака чистене и гладене, че няма накъде вече.

Тортата на Марето, я видях в друга тема, тук само ни се похвали, че я е направила, но няма да яде!  Аз е мога така, бих си хапнала, пък ако ще и само залъче да е.

Ще се радвам на всякакви снимки така, че не се срамувайте, пускайте смело! Blush

# 161
  • Мнения: 39 317
Добро утро.
Празнувам аз днес. Моето момиче става на 15 (леле, остарявам) години. Да ни е здрава, разумна и много щастлива през тези си години. Пийнете по 1-2 за нейно здраве, орисайте със здраве и късмет. И не пожелавайте гаджета, че още не съм готова за това предизивикателство.
По настояване на Руми ще ви пусна тортата, но да си знаете, че не е завършена.


И за тези, които се интересуват от времето, тук снощи имаше ужасна буря.

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 6 493
Марѝ, да ти е честито момичето! Здрава, щастлива, разумна и с късмет да е! Да те пощади още някоя годинка от гаджета Simple Smile

# 163
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Мари, честита да е щерката! Здрава, щастлива, разумна и успешна! Много късмет и любов да има в живота си! BalloonBirthdayBalloon

# 164
  • Мнения: X
Мари,честита да бъде-здрава,щастлива и заобиколена от любимите хора. Hug

Общи условия

Активация на акаунт