Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XIII

  • 28 893
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 790
Да, Петя, права си. Така е.

Но въпреки това не ми харесват разклоненията.

# 31
  • Мнения: 47 981
Как всъщност стана това да уцелят преди

# 32
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
В момента като се създаваше отидоха.

# 33
  • Мнения: 36 484
Немски сериал на Сайфай (от кога тази телевизия спонсорира сериали извън САЩ?) - става дума за нова дрога и извънземни. Има 3 епизода в Замунда. Изглежда ми евтино, а сюжетът ми напомня за епизод на Доктор Кой:

# 34
  • DE
  • Мнения: 9 068
Харесах "Рубинено червено" най вече заради главния актьор. Янис Нивюнер, страхотен младеж, с нетърпение чакахме с щерката да излязат и трите части на филма, вече бяхме чели книгите които както обикновенно са в пъти по-добри от филма, особено последната.

# 35
  • Мнения: 9 193
Upload ли коментирахте като весел и забавен или друг беше от Амазон праим.

Препоръчаха ми испанския La casa de papel / Money Heist,обявен е и като мистерия,но гледъм трейлъра,чета резюмето и нищо Blush

# 36
  • Мнения: 25 350
Upload ли коментирахте като весел и забавен или друг беше от Амазон праим.

Препоръчаха ми испанския La casa de papel / Money Heist,обявен е и като мистерия,но гледъм трейлъра,чета резюмето и нищо Blush

Хубав е сериала, даже е много хубав (поне първите два сезона). Но не е мистерия, нито е фантастика или фентъзи.
Единствената мистерия е колко комбинативен ум има Професоре. Joy

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Е Казата е страхотен!

Upload не е много смешен, има някакъв чар и хумор.

# 38
  • България
  • Мнения: 6 209
Започвам фентъзи, мистерия с криминални нотки.
An Oriental Odyssey (2018).

Песента към сериала беше включена и към друг сериал. Китай не е толкова голям. Joy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
Upload ли коментирахте като весел и забавен или друг беше от Амазон праим.

Препоръчаха ми испанския La casa de papel / Money Heist,обявен е и като мистерия,но гледъм трейлъра,чета резюмето и нищо Blush

La casa de papel е страхотен, но не е с фантастичен или фентъзи елемент. Мистерия може би са го написали, заради сложния план за обир, който е основния сюжет. Но през цялото време не знаеш какво ще се случи, държи в напрежение и има неочаквани обрати. Заслужава си гледането, определено.

# 40
  • Мнения: 36 484
Актьорът, който играе Професора, участва и във филма, който коментирахме към края на предишната тема - Durante la tormenta (той е неверният съпруг) Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 716
Snowpiercer пак го няма новия епизод в Нетфликс... Обичам да си го гледам сутрин с кафето хахах, но няма бе... и миналия път по-късно го качиха.

# 42
  • Мнения: 36 484
Нов трейлър на Чадърената академия - струва ми се,че сериалът ще стане формулатичен
Скрит текст:
пак спасяват света от апокалипсис, персонажите не са претърпели голямо развитие, освен може би Ваня, почти всичко си е същото, само че в нова обстановка...

# 43
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за новата тема! Simple Smile
Малко късно се включвам, но не съм я отварял, за да не разбера нещо за Дарк. Сега ще я изчета набързо.

--> Въпрос за начало на темата: Кой е любимият ви сериал с фантастичен елемент от последните 5 години? <--

Дарк! Без конкуренция.

Генерално Игра на тронове ми остана по-любим с няколко хилядни само защото там бях твърде емоциално свързан с героите и ги приемах едва ли не за мои роднини от плът и кръв. В смисъл в нито едно друго шоу не съм преживявал толкова силно и емоционално освен може би само при смъртта на Корадо Катани в Октопод, когато бях в шок цяла седмица (ама бях емоциално дете, хехе).
А като замисъл и реализация честно казано на пръстите на едната ръка са сериалите, които могат да се сложат на една везна с Дарк като сериал/завършен продукт. Там ГоТ за мое съжаление издиша заради последните сезони и заради бездарните ДиД.


Иначе се включвам и с един нов сериал от есента, който очаквам да е много силен!

''Away''
https://www.imdb.com/title/tt8787802/

Чакам много и - ''Brave New World''
https://www.imdb.com/title/tt9814116/?ref_=nv_sr_srsg_0

сезон 2 на Чадърената академия и т.н.


В момента гледам (актуални и по-старички):
Snowpiercer ; American Gods ; Старгърл ; Midnight, Texas ; Прокълнат патрул ; Marvels Agents of S.H.I.E.L.D ; The 100 ; DC' s Legends of Tomorrow.

# 44
  • Мнения: 790
Snowpiercer интересен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт