Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XIII

  • 28 948
  • 749
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 247
Точно общо съзнание си е.И тохра и гоаулдите имат достъп до спомените на симбиота и обратното.Това е най-вече при тохра,които винаги се съветваха един с друг при взимането на решение. Гоаулдите се възползват, за информаци и т.н. от спомените на гостоприемника,но много рядко е обратното,но за сметка на това получават други благинки като сила и бързо лекуване.
За "Ти,То,Тя,Той" и др. местоимения може и да греша,защото Тя ми е крайно несимпатична и гледам да не и обръщам внимание,но тя е Тя и имаше гадже,което е мъж (че и страдаше,че вече не го вижда) и за това реших,че едва ли хамлетовия въпрос е тя как се чуства биологически и "Те" е съвкупност от всички съзнания.

П.П Janeway Finds Out that the Spore Drive from Star Trek Discovery Can Bring Voyager Home

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 20:03 от Tuon

# 406
  • Мнения: 36 666
Нещо интересно:



Като им свърши Мандалорецът, ще разчитат на това. Не съм най-големият фен на Локи, но ще го гледам.

Скрит текст:
И като човек, който чете митология да си кажа - това, което не ми харесва при Локи не е, че е бог на измамите и понякога убива (всички богове убиват, а оригиналният бог Один също е по интригите, дори повече от Локи). Дразни ме тъпотията му (не мога да се сетя за по-подходяща дума в момента) - при цялата му сила, изобретателност и природна интелигетнтност, той никога не успява да си обмисли нещата добре и да постигне добри резултати. Не знам на какво се дължи това, но е някак... жалко...

# 407
  • Мнения: 8 299
Нещо интересно:



Като им свърши Мандалорецът, ще разчитат на това. Не съм най-големият фен на Локи, но ще го гледам.

Скрит текст:
И като човек, който чете митология да си кажа - това, което не ми харесва при Локи не е, че е бог на измамите и понякога убива (всички богове убиват, а оригиналният бог Один също е по интригите, дори повече от Локи). Дразни ме тъпотията му (не мога да се сетя за по-подходяща дума в момента) - при цялата му сила, изобретателност и природна интелигетнтност, той никога не успява да си обмисли нещата добре и да постигне добри резултати. Не знам на какво се дължи това, но е някак... жалко...

И аз сутринта попаднах на трейлъра, със сигурност ще го гледам, но не очаквам нещо много читаво. Дисни са се намърдали навсякъде, та съм със смесени чувства. И Том Хидълстън ми изглежда променен, нещо му липсва предишния чар, а нелепата прическа не искам и да коментирам.  То и куп други глупотевини ще изкарват - Falcon and the Winter Soldier, She Hulk, Captain Marvel 2, още Антмен, нови Пазители на галактиката, Отделен Грут и т.н. А аз се надявах на втория Доктор Стрейндж.

Превъртащите се букви накрая ме оставиха безмълвна.

# 408
  • Мнения: 36 666
Остарял е Simple Smile Според мен, той изглежда по-добре с черна коса и със зелени очи, вместо с натуралните му сини очи и кестенява коса.

# 409
  • Мнения: 8 299
Определено с черна коса и зелени очи изглежда по-добре. Simple Smile

# 410
  • Мнения: 9 247
Мернах като новина,че Дисни планира да пусне  по стрим платформата си по 10 нови сериала свързани Марвел и Междузвездни войни.10 за всяка вселена+ 15 играл филма и не разбрах колко анимационни сериали правени от Пиксар. 2 сериала,които са известни са Асока  и Рейнджъри от Новата република.За света на Марвел не успях да чуя,сори.

# 411
  • Мнения: 36 666
За Марвелските знам за Уанда и Вижън и един който се казва Какво, ако?. Вторият още няма трейлър.
Уанда/Вижън има, но не съм го слагала в темата, защото не ме грабна и забравих.
Ето го:


Харесвам Пол Бетани, но не чак толкова, че да гледам заради него.

П.п.
Ето още нови трейлъри:
Какво ако? (също от днес; това било анимация):



Соколът и Зимният войник:



Втори трейлън на Уанда/Вижън (или Уандавижън):

Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 11:16 от pppqqq

# 412
  • София
  • Мнения: 27 313
Дисни+ ще унищожат конкуренцията просто.
Благодарение основно на Мандалорецът абонатите им вече са близо 90 млн. в СА и догодина ще стане страшно

Ето всички новини от снощи
Най-важното - имаме дати и трейлъри за трите първи марвълски сериали:
Януари - ''WandaVision'' - https://youtu.be/UBhlqe2OTt4
Март - ''Falcon and the Winter Soldier'' - https://youtu.be/jkBfGvb7NzM
Май - ''Loki'' - https://youtu.be/G4JuopziR3Q
Предстоят и още сериали:
''She-Hulk'' (Марк Ръфало се завръща, Татяна Маслани потвърдена в главна роля)
''Ms. Marvel'' (която героиня ще участва в Капитан Марвел 2, заедно с Тайона Парис - голямата Моника Рамбо от УондаВижън)
''Secret Invasion'' (Ник Фюри и Талос се завръщат)
''Marvel What If'' - анимационна антологоия
''Ironheart'' и ''Blade'' - нови сериали, за които засега липсва повече инфо.
Ще има празнични Гардиъни през 2022, и сериал с мини-епизодчета ''I am Groot.''
Следващият филм за ''Черната пантера'' няма да рикастне героя, а ще се фокусира върху другите персонажи от първия филм!

Добавям и още две заглавия, че ги изтървах:
Нов филм:
Untitled Indiana Jones Project (2022) - https://www.imdb.com/title/tt1462764/
Нов сериал:
Willow - https://www.imdb.com/title/tt10278918/?ref_=nv_sr_srsg_7


Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 14:37 от Diavolo

# 413
  • Мнения: 36 666
От тези май само за Локи ми се гледа. Уандавижън има мистерия - може да е интересно, но не съм сигурна за него.
Да направят сериал за Доктор Стрейндж, Къмбърбач има опит с телевизията, ще се чувства в свои води.

# 414
  • Мнения: 8 299
Да направят сериал за Доктор Стрейндж, Къмбърбач има опит с телевизията, ще се чувства в свои води.

Ако може и Дисни да не участват, ще е супер, но де такова щастие. Simple Smile

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
Точно общо съзнание си е.И тохра и гоаулдите имат достъп до спомените на симбиота и обратното.Това е най-вече при тохра,които винаги се съветваха един с друг при взимането на решение. Гоаулдите се възползват, за информаци и т.н. от спомените на гостоприемника,но много рядко е обратното,но за сметка на това получават други благинки като сила и бързо лекуване.
За "Ти,То,Тя,Той" и др. местоимения може и да греша,защото Тя ми е крайно несимпатична и гледам да не и обръщам внимание,но тя е Тя и имаше гадже,което е мъж (че и страдаше,че вече не го вижда) и за това реших,че едва ли хамлетовия въпрос е тя как се чуства биологически и "Те" е съвкупност от всички съзнания.

П.П Janeway Finds Out that the Spore Drive from Star Trek Discovery Can Bring Voyager Home


Това Тохра и Токра в Старгейт СГ1 и симбиоти  и гоаулди пак там, да не са смесили двата сериала, ще трябва да гледам и дискавъри

# 416
  • Мнения: 9 247
Не са смесени,просто расата Трил имат подобен симбиот като тохра и гоаулдите.

# 417
  • Мнения: 36 666
Комедия с извънземен и криминална мистерия - не изглежда много обещаващо, но може да ни изненада:

# 418
  • Мнения: 9 247
Аниме сериал по играта ARK,която според половинката има фантастични елементи като някакви портали,босове с които трябва да се биеш и действието се развива на няколко планети.Не съм много сигурна,защото в един момент се обърках от всичките обяснения.Blush

# 419
  • Мнения: 36 666
При мен клипът не тръгва, по-късно ще потърся друг. Спомням си, че бях чела някъде, че Дейвид Тенант ще озвучава някого в този сериал. Доскоро го слушах като Чичо Скрудж в Патешки истории, добре се справи.

П.п. А, сега тръгна, но много трудно - може би сутринта е имало някакъв проблем при мен с интернета... Изглежда интересно.

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 12:04 от pppqqq

Общи условия

Активация на акаунт