Първи сблъсък със снахата.

  • 19 039
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 239
Супер си изкапваме, да знаете. Смях и всички искаме да говорим. Мадамата е много слънчева. Още сме там, а и плалчинките излапахме.😀
На никой не му се тръгва.
Tays, много ме разсмя с това изкапване!
Радвам ви се!

# 121
  • Мнения: 5 346
Тайс, честито запознаване!  Има ли  отзиви и от отсрещната страна?

# 122
  • Мнения: 14 966
Супер си изкапваме, да знаете. Смях и всички искаме да говорим. Мадамата е много слънчева. Още сме там, а и плалчинките излапахме.😀
На никой не му се тръгва.
Tays, много ме разсмя с това изкапване!
Радвам ви се!
Грешката с изкаПването си беше вярна.
Мадамата въобще не се беше спекла от мен, забелязах, че  много свойски си се държа със сина ми, направо му гепи от салатата две парчета грейпфрут и си ги набамка в чашата с  вино, после си ги извади и си ги гризна с накапване Blush
Той игра малко ролята на аниматор в началонто, нещо под формата - ае помниш ли еди кога си как така стана, че... и аз обяснявам картинно, с нея по същия начин. И разказва тя. Общо взето, много се смяхме, като стари познайници, сигурна съм, че мога да ги каня у нас по всяко време, няма от какво да се напрягам. Усетих и хармония в техните отношения, оотиват си като двойка, тя е почти 180 Smiley , той е 188 та и на нея не и е лесно с този ръст , де.
Обича да ходи по планини и преходи, синът ми е по- флегма, та малко се оплака. Тръгнали били на преход, навлезли някъде и той я излъгал, че май има мечки, та се върнали. Ей такива неща. Злободневни, без напрежение. Ще се разберем , си мисля аз.
Благодаря ви за отзивите, ще споделям, ако трЕбе да се оплаквам, или има сблъсъци, ще продължавам да осведомявам. Не знам ко толко се плашИ таз жена от мене, ама нА. И аз се плаша да съм свекърва, но така е, който иска синове, па не мисли после какво го чака.

# 123
  • Мнения: 864
Дори фактът, че питаш, макар и хумористично, говори че си съобразителен човек.
Аз съм имала коренно противоположни преживявания - с едно гадже- арменец, майка му се държа безобразно грубо и направо обидно към мен, направо си каза, че не е доволна от избора на сина си (разказвала съм го в друга тема) и стана основна причина да се разделим после.
С друг пък - майка му направо ме обожаваше - първата ни среща се държа така, сякаш съм манна небесна за сина ѝ, как само аз мога да го вкарам в "правия път" - той тогава завършваше Право, но все си отлагаше държавните изпити, понеже го бяха скъсали и не  можеше да се организира да учи. На мен ми беше приятно, но в един момент стана прекалено - например като сме ходили у тях да спим, докато живееше още с техните, ние си седим в стаята му и гледаме филм гушнати на леглото му, а тя нахълтва и започва да се суети, да слагала чисти чаршафи, да си говори с мен и т.н. - доста неловки ситуации сме имали с нея.
Нито едната крайност не е удачна, просто бъди нормална, както би се държала с нова позната, с потенциал да ти стане приятелка. Не я осъждай предварително, поддържай отворен ум и си дай време да я прецениш добре, преди да си съставиш мнение.

И понеже темата има и леко шеговит привкус, както казваш, да оставя и един виц по този повод:

Синът води на гости при майка си три млади жени, а след като си тръгват, я пита:
-Мамо, една от трите е сериозната ми приятелка, можеш ли да познаеш коя е?
-Чернокосата
-Да! Как позна?
-Много просто. От пръв поглед ми стана противна! Simple Smile

# 124
  • Мнения: 4 383
Скрит текст:
Супер си изкапваме, да знаете. Смях и всички искаме да говорим. Мадамата е много слънчева. Още сме там, а и плалчинките излапахме.😀
На никой не му се тръгва.
Tays, много ме разсмя с това изкапване!
Радвам ви се!
Грешката с изкаПването си беше вярна.
Мадамата въобще не се беше спекла от мен, забелязах, че  много свойски си се държа със сина ми, направо му гепи от салатата две парчета грейпфрут и си ги набамка в чашата с  вино, после си ги извади и си ги гризна с накапване Blush
Той игра малко ролята на аниматор в началонто, нещо под формата - ае помниш ли еди кога си как така стана, че... и аз обяснявам картинно, с нея по същия начин. И разказва тя. Общо взето, много се смяхме, като стари познайници, сигурна съм, че мога да ги каня у нас по всяко време, няма от какво да се напрягам. Усетих и хармония в техните отношения, оотиват си като двойка, тя е почти 180 Smiley , той е 188 та и на нея не и е лесно с този ръст , де.
Обича да ходи по планини и преходи, синът ми е по- флегма, та малко се оплака. Тръгнали били на преход, навлезли някъде и той я излъгал, че май има мечки, та се върнали. Ей такива неща. Злободневни, без напрежение. Ще се разберем , си мисля аз.
Благодаря ви за отзивите, ще споделям, ако трЕбе да се оплаквам, или има сблъсъци, ще продължавам да осведомявам. Не знам ко толко се плашИ таз жена от мене, ама нА.
И аз се плаша да съм свекърва, но така е, който иска синове, па не мисли после какво го чака.

Аз се чувствах малко като на изпит като дойде снахата първия път у дома, ама мина добре. Преди това бяхме говорили по телефона, та не беше съвсем първа среща. Сега чакам малкия да доведе снаха и да приключвам с изпитите на стари години Laughing Ще ме хареса ли, ще я харесам ли ...

# 125
  • Мнения: 17 407
tays, радвам се. Тя може би си е мислила, че ти се страхуваш от нея.
За каненето - казах ти аз Simple Smile

# 126
  • Мнения: 14 966
tays, радвам се. Тя може би си е мислила, че ти се страхуваш от нея.
За каненето - казах ти аз Simple Smile
То има предистория, писала съм в свекървенската . Преди мен е живяла с едно момче в нейното жилище, от чужбина си дошъл тук заради нея, а майка му не  е искала две години дори в скайп да я види. Манипулирала го е и накрая той се прибрал при майка си, някаква мъка е била. Аз пък имах горчив опит с предното гадже, щото ми се беше качила на главата , бях я приела като свое дете, а тя се оказа доста комерсиална. Та той беше скъсал с нея, а тя не скъсваше с мен и ме употребяваше уж под формата -моля те, споделям ти колко страдам за всички ви и  колко го обичам и съжалявам, но не му казвай, пък аз не се славя с дискретност. Тогава едва се отървах, а синът ми е престъпно моногамен и ако му бях споделила какви ми ги говори, щеше пак да я прибере. Но имаше период, в който се чувствах като предател.
Та и двете с новата  се пазехме една от друга в интерес на любимото свързващо звено Innocent
 Сега съм решила и аз като  с противоепидемичните мерки , а спазвам  трите Д-ъта. Дистанция- здравословна, Дезинфекция- превантивно и Дисциплина- без спонтанност и много личен допуск.
Да видим дали ще се получи.

# 127
  • Мнения: 4 212
Може ли линк към свекървенската тема?Тенкс,интересни са ми тези отношения.

# 128
  • Мнения: 12 129
Тя не е една само. 124-та поред и текуща е тази
https://www.bg-mamma.com/?topic=1244928

Общи условия

Активация на акаунт