Раздяла след 7 години все едно нищо не е било

  • 8 584
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 169
Чак сега загрях, не те иска повече, защото си вече "стара" за него на 24 години. И започва пак да се знимава с ученички. Това е да кажем някаква по-лека форма на педофилия с ученички на по 16 години. Той като те е взел е гонил трийсетака. Разбира се, че не е съвсем нормално. В щатите лежат за такова нещо, в България сме видиш ли либерални. Та, така, омръзнала си му, защото вече не си дете. Не се мъчи повече, намери си някой без такива наклонности. Вече е малко вероятно да привлечеш такъв разбира се за щастие. Ужас...

# 76
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
След 7 години връзка, без тя да е прераснала в семейство с деца, лично за мен няма смисъл да се влагат повече емоции. Млада си, животът е пред теб.

Е, тогава след 7 години връзка, прераснала в семейство и деца съвсем няма смисъл да се влагат емоции. Млади сме и животът е пред нас.

Та, така, омръзнала си му, защото вече не си дете. Не се мъчи повече, намери си някой без такива наклонности. Вече е малко вероятно да привлечеш такъв разбира се за щастие. Ужас...

Че тя и на 22г, но и на 17г не е била дете. Не му е омръзнала, защото годините и са много, а защото връзката е станала на много години, а и се е изтъркала. Разпадат се след 7, 10 години и връзки, в които жената е била на 25 или 40г като са се събрали.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 17:54 от Nevena Virolan

# 77
  • Мнения: 358
Здравей момиче!!!  Всички до тук са ти дали много адекватни съвети!  Както по - нагоре в коментарите са писали -прочети внимателно  всичко и си опичай акъла!!!  Човекът е на 35 и щял да стяга някой ден етажа,.... До сега какво е правил????  От личен опит и аз ти казвам, този човек не е за теб. Най-много да ти направи едно, две деца и да си нещастна цял живот. Въпреки, че сега страдаш и ти е тъжно, повярвай - един ден ще се чудиш защо си изгубила толкова години за някой, който не го заслужава?!!! Има го и момента на навика, ти може би не го обичаш вече, щом толкова ясно виждаш недостатъците му. Свикнала си с него и сега не знаеш какво ще правиш... Ще ЖИВЕЕШ!!! Ще срещнеш друга любов,по красива, по силна, по истинска. Повярвай ми с такъв мъж не ти трябва да живееш...
Ще видиш, че тази болка скоро ще отмине и ще останат само спомени. Пожелавам ти успех и истинска любов!!!  Млада си, не се обричай на самота!!!

# 78
  • Мнения: 169
След 7 години връзка, без тя да е прераснала в семейство с деца, лично за мен няма смисъл да се влагат повече емоции. Млада си, животът е пред теб.

Е, тогава след 7 години връзка, прераснала в семейство и деца съвсем няма смисъл да се влагат емоции. Млади сме и животът е пред нас.

Та, така, омръзнала си му, защото вече не си дете. Не се мъчи повече, намери си някой без такива наклонности. Вече е малко вероятно да привлечеш такъв разбира се за щастие. Ужас...

Че тя и на 22г, но и на 17г не е била дете. Не му е омръзнала, защото годините и са много, а защото връзката е станала на много години, а и се е изтекла. Разпадат се след 7, 10 години и връзки, в които жената е била на 25 или 40г като са се събрали.

Може. Ама 35 годишен пергиш да ми се залежда отново по 15-16 годишни не е в никой случай нормално и поражда едни въпроси. Със сигурност му е омръзнала по една или друга причина. Само може да гадаем.

# 79
  • София
  • Мнения: 24 839
Нищо за гадаене няма.
Момичето се развива нормално ментално и като е започнала да има планове за съвместен живот, инфантилът се е озовал в небрано лозе.
За неин късмет, директно си е казал, че за нищо не става, че можеше още да я мотае.

# 80
  • Мнения: 2 124
Лео ди Каприо и той е само с млади гаджета, въпрос на предпочитания е до голяма степен.
Никой не е вързан цял живот с една жена, ако това не е неговото желание.

Хубавото в случая е, че нещата са в неин плюс - тя вече ще е с отворени очи какво да търси в бъдеще. Можеше до 24 г. да има 2-3 несериозни връзки и да попадне после на някоя подобна, която да приключи след 7 години, когато е вече на 30+ и когато наистина въпросните 7 години биха били разхищение на време. Сега са спомени, опит, израстване.

# 81
  • Мнения: X
...и не искам да ти губя времето

речника на мръсника, който нито може да си тръгне като хората, нито да поеме отговорност

# 82
  • София
  • Мнения: 24 839
А, всъщност, казва истината, ама доста късно..........
Дано тя повярва, че е истина, а не че е временно настроение, което пак да се опита да оправдае.

# 83
  • Мнения: X
...и не искам да ти губя времето

речника на мръсника, който нито може да си тръгне като хората, нито да поеме отговорност
Мъжкият еквивалент на женското "имам нужда от пространство, да си дадем време отделно".

В крайна сметка на единият му се живее, а другият иска сериозни неща. Е как да стане Simple Smile)))

# 84
  • Мнения: 5 832
Лео ди Каприо и той е само с млади гаджета, въпрос на предпочитания е до голяма степен.

Само дето тоя е много далече от Лео Ди Каприо, делят ги няколко милиона долара. А и не съм чула онзи да ходи с непълнолетни.

# 85
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Лео ди Каприо и той е само с млади гаджета, въпрос на предпочитания е до голяма степен.

Само дето тоя е много далече от Лео Ди Каприо, делят ги няколко милиона долара. А и не съм чула онзи да ходи с непълнолетни.

Точно това си мислех- ако Ди Каприо се беше осмелил да забърше 16 годишна, щеше да гледа света през решетките.

# 86
  • Мнения: X
Бая пуританки имало тук Simple Smile



Дано и вашите щерки мислят като вас Wink

# 87
  • Мнения: 2 638
Какво сочи тази карта?

# 88
  • Мнения: 5 832
Доколкото виждам това е извадка за възрастта, на която вече имат полови контакти, а не дали са с техни връстници, или с набори на бащите им. Правиш разликата, нали?
Или пак се мъчим да оправдаваме нещо, което реално не е законно? Спести си го и не мятай напосоки някакви простотии за пуританки.

# 89
  • София
  • Мнения: 24 839
Бая пуританки имало тук Simple Smile



Дано и вашите щерки мислят като вас Wink
Нищо общо с пуританството няма, а с педофилските мераци на типове като описания.
И каквито и таблици да качваш, все тая.

Нормално е дъщерите ни, ако решат да си легнат с някого, да е връстник, не чичак, не смеещ да си поиска от жена, имаща опит.

Общи условия

Активация на акаунт