СЕДМИ клас 2019/2020 - Първо класиране - (13.07. - 19.07)

  • 101 955
  • 2 759
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 162
Ха Навремето като чуят песен на Фреди Меркюри го приемах за добър знак. сега как ри и да го приема?
Пак така. Пожелавам ти днес да пееш с пълно гърло We are the champions Hands Metal Hands Muscle Hands Pray

# 46
  • Мнения: 199
Добро утро ! Късмет на всички деца !
Вълнението днес е огромно, чакаме класирането на МОН и резултатите и класирането от НГДЕК. Дано излязат още сутринта, че не се издържа вече .

# 47
  • Мнения: 194
Добро утро!
Успех, късмет и сбъднати желания на всички дечица Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
На нас здрави нерви, търпение и щастливи деца в края на деня пожелавам.
Кошмари имах аз (но от баба ми знам, че лошите сънища са на хубаво, а хубавите на лошо - дано се окаже права). Отварям сайта на желаното училище по първо желание, за да проверя дали не са променили и при тях графика за записване - сайта го няма Thinking Явно текат ъпдейти, надявам се на по-раничко да се приключи с това тягостно чакане, че иначе целия ден го пиша "дъждовен" - нищо няма да мога да свърша от напрежение.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 648
SmileПитам сина ми вчера да го будя ли като излезе класирането. Вика не, дасе наспя.
Познайте кой ми писа току що?Satisfied
Щял да спи!!!

# 49
  • Мнения: 6 926
По бнт сега тече реклама на фризьорското...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 561
В сайта на НПМГ срокът за записване е "от момента на излизане на класирането до 16 юли".

# 51
  • Мнения: 47 981
Разцъках и аз каналите...

# 52
  • София
  • Мнения: 10 326
Добро утро! Не спах изобщо добре, а от сутринта два пъти проверявах дали има класиране.
Да е на късмет новата седмица и тема за всички бъдещи осмокласници!

# 53
  • Мнения: 353
Тъкмо включвам тв и реклама на някакво училище. Синеочка явно е на път към студиото?

Успех на всички деца, да имат късмет да попаднат на най-доброто за тях място 🍀

# 54
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
По бнт сега тече реклама на фризьорското...
Сигурно то е с най-висок бал...

# 55
  • Мнения: 7 386
Добро утро!
Успех и късмет на децата Flowers Four Leaf Clover

Няма още нищо, дори таб "Класиране".
                    Таб "Класиране" се появява в момента,когато вече е излязъл резултатът! Yum Нали това чакаме всички!
                      А сега  - Добро утро и успех на дечицата! Flowers Four Leaf Clover

# 56
  • Мнения: 39
Гледам в телевизора и си мисля Бе кви протести,  къв коронавирус,  дайте я таз синеоката и да се свършва 😓

# 57
  • София
  • Мнения: 3 648
Ха Навремето като чуят песен на Фреди Меркюри го приемах за добър знак. сега как ри и да го приема?
Пак така. Пожелавам ти днес да пееш с пълно гърло We are the champions Hands Metal Hands Muscle Hands Pray
Да ти се връща, ама няма да е на това класиране!
А синковеца кучето го било събудило. Smiley

# 58
  • Мнения: 5 001
Успех на всички!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Момичета и момчета, успех! На 1, 2,3,5 класиране, каквото е нужно, а децата да са щастливи на 15.09. Ние също!

Общи условия

Активация на акаунт