Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 73 416
  • 735
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Здравейте, с какво и как почистват фритюрник?

# 136
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте, с какво и как почистват фритюрник?
Моят е с тръбичка за източване на олиото. Много ми е удобен. Мия с веро, заливам с вряла вода и всичко изтича през тръбичката.

# 137
  • Мнения: 10 372
Заради това почистване се отказах от фритюрника изобщо. Когато ми се скапа старият фритюрник, повече не купих нов. Бездруго не е полезно пърженото. Един-два пъти в годината се прежалвам да изпържа нещо в тиган и това е.

# 138
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Моят фритюрник, като се мие лесно, да не мислиш, че го ползвам? Максимум 2-3 пъти в годината и то ако купим бланширани картофи. Децата не ги харесват печени във фурната.

# 139
  • Мнения: 6 937
Здравейте!
Снощи в един блог видях, че рекламират обезмаслител с масло от портокал с марката Tiera Verde, която за мен е съвсем непозната. Някой ползвал ли е, има ли мнение?
Търся си универсален почистващ препарат, който не е твърде агресивен към повърхности, кожата на ръцете ми и обонянието Grinning

# 140
  • Мнения: 3 047
Здравейте!
Снощи в един блог видях, че рекламират обезмаслител с масло от портокал с марката Tiera Verde, която за мен е съвсем непозната. Някой ползвал ли е, има ли мнение?
Търся си универсален почистващ препарат, който не е твърде агресивен към повърхности, кожата на ръцете ми и обонянието Grinning


Ползвала ли си препарата на Фроши със сода ?

# 141
  • Мнения: 6 937
Не, нищо тяхно не съм.
Ще го погледна.

# 142
  • Мнения: 4 144
Харесвахме ли активната пяна за баня Изи? Имам някакъв спомен , че съм я чела тук.

# 143
  • Мнения: 2 879
Харесвахме ли активната пяна за баня Изи? Имам някакъв спомен , че съм я чела тук.

Да!

# 144
  • Мнения: 4 144
Мерси!
А с какво мога да почиствам мек пъзел на земята, така, че да не съсипя бързо гумата?

# 145
  • Плевен
  • Мнения: 584
И обезмаслителя на Изи също е хубав.

# 146
  • София
  • Мнения: 10 576
Мерси!
А с какво мога да почиствам мек пъзел на земята, така, че да не съсипя бързо гумата?
В банята с душа.
Мека гъба и течен сапун.

# 147
  • Мнения: 1 359
Мерси!
А с какво мога да почиствам мек пъзел на земята, така, че да не съсипя бързо гумата?
С препарат за почистване на детски играчки и повърхности на Фрош. Към 4лв е. Ако случайно варианта, който Дайс предлага, не те устройва.

# 148
  • Мнения: 3 047
Като беше съвсем бебе, ползвах препарат за Дезинфекция на детски играчки и повърхности https://www.hippoland.net/friendly-organic-universalen-pochistva … ri-650ml-fr-00911 и микрофибърна кърпа. Но при мен пъзела беше около 1/3 от стаята.

После минавах със универсалния на Amway  https://www.amway.bg/product/0001,universalen-pochistvasht-prepa … -o-c#.X74nNrfgrIU

Накрая  ползвах препарата на Фрош за под, този който се води универсален https://befit.bg/frosch-universalen-pochistvasch-preparat-s-rn-neutral-1000-ml

# 149
  • Мнения: 131
ТЪРСЯ ТОЗИ ПРЕПАРАТ СПЕШНО.
Ако някой, някъде го е виждал или попадне на него, от който и град да е ще се радвам да сподели. Американски препарат е и там е доста разпространен. Не ми се поръчва от амазон заради голямата доставка. Цената му е най - много долар. Виждала съм продукти на Ajax на много места, но не и този прахообразния. Трябват ми доста бройки. Ако някой го намери в някое градско магазинче ще съм много благодарна да ме уведоми и някакси да се добера до него.

Общи условия

Активация на акаунт