Шестокласници през 2020/2021

  • 26 433
  • 800
  •   1
Отговори
# 795
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Баш в пубертет са си, особено момичетата. Не е задължително ситуациите да са свързани с противоположния пол.
При момчетата стандартно започва по-късно, в края на 7-8 клас.

# 796
  • Мнения: 4 204
Леле, Скиорче, шашнах се от това за постнора! на тая възраст??? Ужас!
На входното мо математика 5,25, по БЕЛ 5, по физическо 4, по музика 6. Засега няма друго върнато.
Дистанционното върви на приливи и отливи, днес е имала само 2 часа от 5 възможни, по английски били със заместник, който не я е включил, правили контролно по БЕЛ, което до късния следобед чакахме да се появи в школото, че да го прави и до 6 часа следобеда го нямаше. Чувства се разочарована, че няма всички часове. Каквото не я включват, проверяваме и после доучваме и дописваме. Подозирам обаче, че ще ни се стъжни с предмети, които се изучават в друг кабинет- музика, трудово и ИТ. Уж да пращат някакви материали, но такива към момента не са се появили, и освен и за там да питаме какво правят, та да хвърляме по едно око, защото току се окаже, че в някакъв момент от днес за утре тябва да подготви  Н на брой страници за контролно.

# 797
  • София
  • Мнения: 6 182
Леле-мале постинор на 12-13г. Мани, че правят секс, тя и Жулиета беше на 13 май. Ама само от бременност ли ги е страх тия деца. Толкова им е акъла. Ама то нали ще ти се срине реномето ако ползваш презерватив...

Моите са много смешни като почнат да водят дискусии за нестандартните сексуални ориентации. Тази събота  докато обядваме, синчето споменава за някакъв ютюбър и сестра му го отрязва:
- А, тоя е педофил
- Ти па от къде знаеш? Вярваш на всички фейкове - отговаря и той
- Не са фейкове, целува малко момченце в едно видео
- Какво като го целува? Език пуснал ли му е? АМБЮСВАЛ ли е с него? Joy
- Той дори си призна, че си пада по по-малки
- Не е забранено от закона да си падаш стига да не правиш секс с тях. Ти защо защитаваш хомосексуалните, а си срещу педофилите?
- Ти нормален ли си бе? Това е престъпно. Детето може да бъде манипулирано. А и с човек от същия пол можеш да изградиш някаква стабилна връзка, с дете не можеш, защото детето ще порасне.
...
Много неща си казаха и ме изненадаха с познания Simple Smile Ние с ММ само следяхме спора с интерес. Накрая щерката се ядоса, стана от масата и кресна: "Няма да ти оставям децата си като пораснем". А той пренебрежително след нея: "Изпотрябва ли са ми твоите деца. И без това си толкова грозна, че и те ще бъдат като теб".

Друг път спореха какво е платонична любов (И двамата го наричат платоник Close ) и какво да си асексуален. Много бяха задълбали в терминологията. И мъжът ми реши да се впише, правейки се на интересен и казва: "А може ли както си харесвам жени, да поискам да си сменя пола, но да продължа да си харесвам жени?" Голямата с леко презрение към невежеството му: "Естествено, това е транс жена, която е лесбийка".

Лятото сме в едно малко провинциално градче. Аз простирам на двора, припекло и всичко е тихо. И синът излиза и викайки така, че всички комшии го чуха: "Мамоо, асексуална жена и фригидна жена едно и също ли е?"

# 798
  • Мнения: 7 159
Моля, някой да публикува нова тема!🙂

# 799
  • Мнения: 527
За тийн трепетите, незнам какво да кажа.Трябва тактика, разбиране .За да споделя детето с лошо не става.Моя убавец ми донесе 3по Бъл.език входно.Полудях ви казвам всичко му взех ,тел.игри ,лаптоп.А аз си викам математиката щее проблем само.Ударно пак я почваме годината..

# 800
  • София
  • Мнения: 7 673
Моля, някой да публикува нова тема!🙂
Дано се справих. Отдавна не го бях правила. Simple Smile
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт