СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 12

  • 82 308
  • 769
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 926
8-12 също са с еднакви задачи и на общински кръг в областта. Само 5 и 6 клас са с училищни.

# 481
  • Мнения: 2 285
Колкото и да го мисля, не разбирам каква е ползата от едно такова разделение.
Иначе, благодаря за информацията. За децата, освен подготовката, е важна и нагласата, с която тръгват за едно състезание - нито да подценяват задачите, ако им се сторят лесни, нито да се уплашат от задачи, които им изглеждат твърде трудни.

# 482
  • Мнения: 7 112
Спокойно. Задачите са съобразени с нивото на децата.

# 483
  • Мнения: 248
Здравейте, знаете ли кои ще са учителите, които ще бъдат класни ръководители на 5-тите класове 2022-2023?

# 484
  • Мнения: 2 298
Здравейте, знаете ли кои ще са учителите, които ще бъдат класни ръководители на 5-тите класове 2022-2023?
Вероятно класните на сегашните 12ти класове:
Мария Кръстева ХІІ А
Детелина Донева ХІІ Б
Мариана Караджова ХІІ В
Даяна Давидова ХІІ Г
Мона Генева ХІІ Д
Анита Вълова ХІІ Е

# 485
  • Мнения: 7
Здравейте, знаете ли кои ще са учителите, които ще бъдат класни ръководители на 5-тите класове 2022-2023?
Вероятно класните на сегашните 12ти класове:
Мария Кръстева ХІІ А
Детелина Донева ХІІ Б
Мариана Караджова ХІІ В
Даяна Давидова ХІІ Г
Мона Генева ХІІ Д
Анита Вълова ХІІ Е

А кои са преподавателите по БЕЛ и математика за випуска?

# 486
  • Мнения: 1 081
Dumbo,
Мога да отговоря за 12Е - Мария Томова (МАТ, замествана от 2 години от Стойчо) и Розалия Михова (БЕЛ).

# 487
  • София
  • Мнения: 1 022
Dumbo,
Мога да отговоря за 12Е - Мария Томова (МАТ, замествана от 2 години от Стойчо) и Розалия Михова (БЕЛ).

Завиждам на класовете, които ще имат комбинацията от Мария Томова и Михова в прогимназията Simple Smile

# 488
  • София
  • Мнения: 9 111
То дори само с едната да са, пак ще са за завиждане Simple Smile.

# 489
  • Мнения: 4 255
Томова ще се връща ли тази година?

# 490
  • София
  • Мнения: 3 045
Dumbo,
Мога да отговоря за 12Е - Мария Томова (МАТ, замествана от 2 години от Стойчо) и Розалия Михова (БЕЛ).

Завиждам на класовете, които ще имат комбинацията от Мария Томова и Михова в прогимназията Simple Smile

Стига Томова да не я замества Стойчо...

# 491
  • Мнения: 1 081
Вярвам, че скоро ще се върне. Дано бъдещите 5-класници имат този късмет.

# 492
  • Мнения: 4 255
Аз се съмнявам за тази година, но Септември ще се види най-сигурно.

# 493
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Мисля, че славата на Михова е малко преувеличена. Имам наблюдения върху два нейни випуска 5-7... ок си е, но повечето и ученици са на уроци другаде. Та и да не е тя, не е загуба.

# 494
  • София
  • Мнения: 9 111
На уроци са, заради високия бал за прием в СМГ след 7 клас - на практика най-висок в страната, а не защото тя не е добър преподавател. Защото всеки се застрахова допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт