Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 321
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 210
Не знам, Долче, на мен не ми е естествено да ползвам вече ползвани продукти за лична хигиена от типа на четки за която и да било част на тялото и т.н. Ако някой иска да ги ползва, това си е негов избор, но аз бих искала да знам, че са връщани продукти, за да не си ги купя.

# 46
  • Мнения: 27 496
Ами, разопакована четка за коса на -30% според мен е доста вероятно да е използвана. Клиентът може да си прецени дали да купи намален разопакован продукт...

# 47
  • Мнения: 25 737
Използвани четки за зъби, според мен не трябва да се предлагат за продажба.

# 48
  • Мнения: 1 288
Здравейте. Издирвам сиво шалте, за София става въпрос. Моля, да споделите, ако някъде сте виждали тези дни, останало от миналата седмица.
Предварително благодаря!

# 49
  • Мнения: 4 721
Здравейте.
Интересувам се от велораницата, инструментите и помпата, които ще бъдат налични в четвъртък.
Ако са пускани и преди, някой може ли да сподели мнение за качеството им? Раницата има ли мех за вода или се купува отделно? Вело инструментите от качествена стомана ли? Купувала съм такива, на които след първото ползване ъглите им се заоблят и не стават за нищо.

# 50
  • Мнения: 9 524
Благодаря!
Само да питам дали някой от София е срещал гофретници, не че ми е страшно спешно, но ако има някъде ще купя.

на Сточна гара имаше няколко бройки в събота.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Кокосовото масло с аромат ли е?

# 52
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Не бях взимала боза от сума време. Купих преди седмица от бозата на Родна стряха и понеже залежа в хладилника, като я отворих беше кисела. Толкова се зарадвах - имаше същия резлив вкус, като едновремешната боза от 6. 

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
На велоинструментите и аз съм хвърлила око, даже 2 комплекта ще взема, ако мъж ми ги одобри.
Поставката за телефон също е в списъка, даже 3 броя от нея. А сега отивам за мокрите кърпички и сладолед на клечка

# 54
  • Мнения: 275
Здравейте,
Някой вземал ли е от бисквити "Мария". Синът ми има проблем със стомаха и иска да хрупа между основните хранения бисквити или солетки. Та въпроса ми е стават ли за тази цел или са с много подобрители

# 55
  • София
  • Мнения: 1 408
Здравейте,
Някой вземал ли е от бисквити "Мария". Синът ми има проблем със стомаха и иска да хрупа между основните хранения бисквити или солетки. Та въпроса ми е стават ли за тази цел или са с много подобрители
Бисквитите са много хубави, приятно сладки.Винаги ги купувам като са на промоция, и тази ще я отразя точно с тях.ползвам ги както за самостоятелно хапване, така и за десерти без печене. Чета редовно етикета и досега съм го одобрявала.

# 56
  • Мнения: 35 110
Гъбите в малките консерви ми изглеждаха добра идея. Взех едно стекче. И универсалните кърпички заредих

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
https://www.lidl.bg/bg/p/sedmica-xxl/sladoled-s-byal-shokolad-xxl/p41608 някой опитвал ли е този сладолед?

# 58
  • Мнения: 68 644
Момичета, идвам да ви похваля от името на сина ми - той се влюби в сладоледа ви с пъпеш Laughing
Наистина, без майтап. Купих че много го споменавахте и възхвалявахте....одобри се от господинчото с  префинен и претенциозен вкус вкъщи Joy За протокола - мен не ме впечатли.

Сега да оплюя малко - русенското варено, голяма гняс се оказа. Нали беше на промо кога-миналата ли седмица, че взех една кутийка, днес го отварям - то бетер пастет, супер гнусно изглежда и няма нищо общо с онова от соца....не го препоръчвам хич.

# 59
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Отдавна търся соц русенско варено и няма... А много искам да намеря и да панирам малко.

Общи условия

Активация на акаунт