СЕДМИ клас 2019/2020 - Ваканцията!

  • 29 392
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 761
Честито на празнуващите днес! Да са здрави и щастливи! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Да попитам - от коя школа по английски език сте доволни?
моите ходят на индивидуални уроци, не сме в школа

# 751
  • Мнения: 3 491
sssani, да ти е живо и здраво момичето! Да й е весело, смислено и красиво! Честит празник и на порасналите момичета на Русалка! Да са здрави и щастливи!

# 752
  • София
  • Мнения: 922
Да са живи и здрави рожденичките! Зло да ги забрави!

# 753
  • София
  • Мнения: 3 565
Честит ден-ден на всички пораснали и по-пораснали момичета и техните майки Simple Smile

# 754
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ха добрутро от мен Simple Smile

Честит празник на всички рожденици! Много радост, удовлетворение и любоФ! Animal Heart Eyes Cat (ай стига със сериозните неща, дайте малко и емоцийка, заслужават си децата)

Като ви чета, направо ми се иска да изтегля документите на моя от НЕГ Simple Smile Ще стане забавно! Smiling Imp

А, извън шегата, аз пък се чудя на тези големите балове за какво се борят? С такъв бал можеш да отидеш на много места и всяко училище би било достатъчно добро. Дали си в СМГ или МАТ в НПМГ, дали си в 1НЕГ или 73, 1 или 2 АГ, ФЕГ или 35, ако ти се учи, ще учиш. Бих разбрала, ако нещо много специализирано като химия, биология, история или ако е важна локацията (за мен, например, е важна). Избор има, защо така си късат нервите и играят руска рулетка хората? Не влагам укор, а недоумение.

И аз се интересувам от школи по английски, че моичкият е учил малко, а ще трябва да наваксва сега. Мисля British council, ама ако намеря достатъчно добра школа по-близо (Пирогов, Мед. академия), ще размисля.

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 09:19 от Ноеми

# 755
  • София
  • Мнения: 9 111
Sssani и Русалка, да са ви живи и здрави рожденичките Flowers Bouquet .
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1242495

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 09:24 от zazu1

Общи условия

Активация на акаунт