Спирала за мигли - тема №20

  • 50 720
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 255
Да, да.
И аз бях изразила такова, май в предната тема, но не можех да съм категорична, преди да пробвам. Сега за мен и моите мигли съм сигурна. Simple Smile

# 481
  • Мнения: 14
Здравейте, можете ли да ми препоръчате спирала, която разделя хубаво милите и не ги слепва? И която е издържлива.

# 482
  • Мнения: 856
Здравейте, можете ли да ми препоръчате спирала, която разделя хубаво милите и не ги слепва? И която е издържлива.

Maybelline Lash Sensational  e много добра и бюджетна.

# 483
  • Мнения: 2 255
Пак аз в този слънчев понеделник Simple Smile
Черпя Ви прекрасни макарончета за рождения ми ден 🎈


И темата, по която съм влезнала да пиша:
Сравнявах уикенда Фелин и Идоле, като малко по-назад съм описала, че за мен спиралите са еднакви, както и на снимките се вижда, че четките са абсолютно идентични.
Тушът на Идоле е по-сух при отваряне на спиралата и напластява една идея по-малко, а ако човек обича повече драма ще отнеме доста време да изгради такава в погледа.
Според мен е важна бележката, че Идоле съм отворила в събота, а Фелин преди 3 седмици (при отварянето тя е доста “мокра” и ѝ трябва малко време да се разработи).
Нямах възможност да направя паралелелен тест на едно и също око, но миглите ми са в прилично състояние, така че не мисля, че ще има драстична разлика:
1. Без спирала

2.С един пласт Идоле(ляво) и един пласт Фелин дясно:

3. С по два пласта:


Вчера ги разносвах цял ден, бих казала че Идоле ми се разрони малко, но нищо съществено. По-лесно се маха според мен Фелин, тъй като на окото с Идоле трябваше да ползвам и допълнителен дегримьор.
Миглите се усещат по-стегнати с Фелин к някак по-еластични с Идоле.
Не се сещам друго, по което да ги сравня, аз лично за себе си не виждам смисъл да дам 60лв, като имам прекрасен аналог за ~10лв Simple Smile

# 484
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Честит рожден ден! Flowers Tulip

Благодарим за хубавото ревю, аз и без това бих избрала Фелин по него - по-готино слепва на два пласта - в кръга на шегата.


Да ви се оплача - на мен за пореден път ми се случи. Набелязвам една или няколко спирали от темата, отивам в магазина и главата ми е празна - въобще не помня какво съм искала да купя. Пак съм без спирала, не че нося напоследък...

# 485
  • Мнения: 22 786
OnDine, ако ми видиш тел. целия е в скрийншотове😄

# 486
  • Мнения: 79
OnDine, ако ми видиш тел. целия е в скрийншотове😄
Моят също 😅😅😅

# 487
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Именно, щото е пълно със скрийншотове - документи, коли, дрехи, туитове, мимчета, котенца и тн. Иди намери спиралите Grinning

Днес дадох втори или трети шанс на сверлорозовата Есенс - не помня да съм си омазвала друг път горния клепач, миглите слепнаха, ужасен резултат.

Сега си спомних - Ревлон щях да купувам! Да видим до кога ще помня... Тази Фелин също е супер, макар да удължава една идея повече, отколкото ми се иска. Но пък май Лолините мигли са си безкрайни. Heart Бих пробвала.

# 488
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Затова моите скрийншотове биват пренасочени и запазвани в даден пинборд Wink

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 17:33 от Agent Provocateur

# 489
  • Мнения: 2 255
Хаха, мерси Ondine, чак безкрайни не са, но според мен липсва пигментация в края на миглите и изглеждат по-къси без спирала.
Аз си ги харесвам големи, плътни и тежки. Затова винаги уточнявам Simple Smile

# 490
  • Мнения: 6 160
Днес си взех някаква бамби на Лореал, черна отвън...уж за обем да видим...
Доволна ли сте от Бамби на Лореал, че мисля и аз да я купувам?

# 491
  • Мнения: 2 440
Момичета,някой пробвал ли е спиралата на Мери Кей.Този резултат реален ли е?

# 492
  • Мнения: 84
Някой ползвал ли е тази спирала на ейвън euphoric? Четох, че е една от най-добрите им.

# 493
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Vanessa
Точно тази спирала не съм пробвала.
Отдавна се опитват да ме направят дистрибутор на марката, но от това, което съм ползвала(бяла и декоративна) нищо не ми е  харесало до степен да повторя или поне да продължа да следя продуктите на  марката.
Може и да са подобрули качествито.
Погледнах отзивите за конкреттната спирала.
В общу линии преобладавят отрицателните.
Като недостатъци отчитат, че много се размазва и михлите , макар и по дълги и обемни  не ьадържат извивката и за минути се отпускат.
Преди да я поръчаш потърси някоя консултантка по красота(буквален оревод ит тукашния термин) и сепоискай "урок по красота".Би трябвяло да са безплатни.
Там поискай да пробваш спиралата.
Ако ти хареса двйстваш.

# 494
  • Мнения: 84
Vanessa
Точно тази спирала не съм пробвала.
Отдавна се опитват да ме направят дистрибутор на марката, но от това, което съм ползвала(бяла и декоративна) нищо не ми е  харесало до степен да повторя или поне да продължа да следя продуктите на  марката.
Може и да са подобрули качествито.
Погледнах отзивите за конкреттната спирала.
В общу линии преобладавят отрицателните.
Като недостатъци отчитат, че много се размазва и михлите , макар и по дълги и обемни  не ьадържат извивката и за минути се отпускат.
Преди да я поръчаш потърси някоя консултантка по красота(буквален оревод ит тукашния термин) и сепоискай "урок по красота".Би трябвяло да са безплатни.
Там поискай да пробваш спиралата.
Ако ти хареса двйстваш.

Благодаря ти❤ Честно казано имам доста неща от там и съм доволна. Днес си взех фон дьо тен и ми хареса доста. Използвам и бб кремовете им. Взех си и 2  червила матови, за издръжливост не мога да кажа защото още не съм ги носила като излизам или нещо такова,но се усещат много леки и не ми изсушават усните. Пробвала съм почти всичко така, че ако някой иска мнение аз съм човека😂 Поръчах я спиралата пък да видим. Ще изкажа мнение все пак😊

Общи условия

Активация на акаунт