Спирала за мигли - тема №20

  • 50 829
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 450
Единствената спирала, с която моите мигли /къси, прави/ изглеждат прилично. Веднъж по грешка бях взела версията с маслата, в черния цвят, тя се размазва. По-назад имаше и други мнения за това.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И от мен категорично НЕ за тази спирала. Размазва се много, сплъстява ужасно миглите ми. А не е като да е в мен проблемът. Да не мога да нанеса или нещо такова. С моите спирали миглите ми стават страхотни. И то само с един пласт. В тази тема за пръв път прочетох, че някои имат нужда от втори, трети и т.н. пласт.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:19 от Unforgiven*

# 467
  • Мнения: X
Влюбих се безумно в спиралата на Джефри. Първо, опаковката. 😍




Четката е страхотна. Като я извадиш изглежда все едно няма никакъв туш по нея. Извива като нищо, което съм пробвала досега. Подрежда и разделя идеално. На един пласт прави дълги, извити и много подредени мигли. На два стават и плътни. Пробвах и с три, което по принцип никога не правя. Стават огромни миглите, но малко clumpy при мен поне. Не съм пробвала да изляза на дъжд или да скоча в басейн с нея, но една влогърка демонстрира как не се размазва след като си поля главата с кофа вода. 😂 След 6-7 часа изглеждаше като сега сложена. Няма нищо паднало, размазано или слепено. Най-интересната част е, че се измива с ръце и топла вода идеално и супер лесно. Ей така просто. Гледах в увеличително огледало дали остава нещо в основата на миглите ми, нищо не остава. Цената е по-ниска и от на Бенефит. Не знам как ще се държи с времето, но за момента съм повече от възхитена, даже шокирана.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 12:40 от Анонимен

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 972
От къде я купихте? Четката каква е?

# 469
  • Мнения: 4 582
Засега ще се въздържа от купуването на тази спирала на Джефри, много ми станаха Joy А и прочетох много негативни мнения за нея в мрежата, в които се казва, че най-сполучливото от нея е опаковката.

Все пак, ако някой още реши да я пробва, ще ми е интересно да сподели мнение тук Grinning

# 470
  • Мнения: X
От къде я купихте? Четката каква е?

От немския Дъглас. Силиконова е четката.


Забравих да кажа, че формулата включва биотин и масло от шеа (карите).

# 471
  • Мнения: 21
Използвам само на Лореал двойната в лилаво. Тя е страхотна удължава и сгъстява миглите. Други марки не ползвам, защото мисля, че имам алергия от други спирали, понеже, ако сложа различно от тази марка и ми е гадно цял ден на очите.
Онзи ден си купих и най-новата на Лореал "Air Volume", с добри впечатления съм, и понеже ми е останало малко от двойната лилава, та ги комбинирам и двете, и миглите стават доста по обемни и дълги.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 321
Air Volume ужасно "старее" - удължава миглите и ги подчертава, но бързо се сгъсти за няма и месец и при невнимание може адски да ги слепи. И се рони.  Скоро ще я метна в коша.

# 473
  • Мнения: 21
Air Volume ужасно "старее" - удължава миглите и ги подчертава, но бързо се сгъсти за няма и месец и при невнимание може адски да ги слепи. И се рони.  Скоро ще я метна в коша.
Аз затова ползвам и двойната лилавата в комбинация, тя има по разресващи четки.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Air Volume ужасно "старее" - удължава миглите и ги подчертава, но бързо се сгъсти за няма и месец и при невнимание може адски да ги слепи. И се рони.  Скоро ще я метна в коша.

Всички на Лореал така се държат при мен.

# 475
  • София
  • Мнения: 4 321

Всички на Лореал така се държат при мен.

При мен Miss Hippie е с подобен нрав.
Докато Paradise Extatic също има кратък живот, но някак свършва туша, а не ги слепя. Все още не мога да прежаля лимитките на цветните от тази разновидност, които много харесвах.
Щура работа са лореалските спирали и се чудя кога ли ще спра да ги пробвам.

# 476
  • Мнения: 2 256
Ladies!
Влизам много набързо да кажа, че за мен Lash Idole & Feline L’oreal са една и съща спирала.
Прилагам снимки на четките, тушът го усещам една идея по-сух на Идоле, но резултатите ми са еднакви.


Тъй като много бързам тези дни (birthday weekend💕🦄), допълнително ще направя паралелно тестване и ще снимам 🌸

# 477
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Хах, интересно откритие, Лола! Нямам търпение да видя ревюто.

Съветвам да тестваш на едно и също око, понеже често миглите са различни и на мен паралелни тестове не ми се получават обективно.

# 478
  • Мнения: 350
Днес си взех някаква бамби на Лореал, черна отвън...уж за обем да видим...

# 479
  • Мнения: 2 780
Ladies!
Влизам много набързо да кажа, че за мен Lash Idole & Feline L’oreal са една и съща спирала.
Прилагам снимки на четките, тушът го усещам една идея по-сух на Идоле, но резултатите ми са еднакви.


Тъй като много бързам тези дни (birthday weekend💕🦄), допълнително ще направя паралелно тестване и ще снимам 🌸
Дааа, тя и SUPERMAMMA изрази такива подозрения неотдавна, ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт