Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 21 716
  • 268
  •   1
Отговори
# 105
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
Някой с мнение за слънцезащитата на Юсерин? Конкретно за този https://subra.bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/eucerin-sun-s … l-promo-cena.html

В момента съм с шака флуида на Ла Рош, но е много сложен за намиране, а ми е на привършване и му търся заместник. Важно ми е да не оставя бяло, да не мазнее, да не щипе и да става за под фдт.

# 106
  • Мнения: 301
и аз го ползвам от около седмица по препоръка на дерматолог. С чувствителна кожа съм , за сега ми е ок.

А преди него нанасяте ли други серуми (примерно витамин с, ниацинамид), притеснява ме да не дублирам съставки и да ми се появят пъпки, тъй като и аз съм с чувствителна кожа. И след него поставяте ли допълнително слънцезащита?

# 107
  • София
  • Мнения: 2 359
Не, преди него само с миц. Вода минавам. След него нищо не слагам, нали си има 50 фактор.

# 108
  • София
  • Мнения: 2 717
Някой с мнение за слънцезащитата на Юсерин? Конкретно за този https://subra.bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/eucerin-sun-s … l-promo-cena.html

В момента съм с шака флуида на Ла Рош, но е много сложен за намиране, а ми е на привършване и му търся заместник. Важно ми е да не оставя бяло, да не мазнее, да не щипе и да става за под фдт.
Аз съм с такава слъбцезащита, но oil control. Много ми допада, не оставя бели следи, не мазнее и попива добре. За ФДТ не мога да кажа, защото от година не използвам

# 109
  • Мнения: 301
И аз използвам eucerin oil control, но ми се получава кир ефект, особено след употреба на хидратиращ крем от типа на Clinique moisture surge. След крем на La roche-posay ми е една идея по-добре, но пак има кир ефект. Изчаквам преди това крема да попие.

# 110
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
В крайна сметка отидох в аптеката за Юсерин, но взех флуид на SVR. Нищо не съм чела за него преди това, дано не ме разочарова (още доизхабявам шака флуида). Иначе под слънцезащитата съм с iD Dramatically Different  на Клиник - хидратиращия гел със синия пълнител. Ще видим как ще е със SVR-а.

# 111
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Момичета мили,
И аз ще си търся слънцезащита само, че ЗА ТЯЛО. Разхождах се с количката два дни в Южния парк по къс ръкав и ръцете ми леко се зачервиха. А тепърва ме чака все по-дълго кръстосване на градинки и паркове, така че трябва да се подсигуря от рано явно. По възможност да е най-лека текстура, евентуално спрей или флуид, фактор поне 30, но може и 50. Нямам бюджет, ако се намира в нашите аптеки ще е супер, но приемам и препоръки за други варианти и онлайн.

# 112
  • Мнения: 2 608
Момичета мили,
И аз ще си търся слънцезащита само, че ЗА ТЯЛО. Разхождах се с количката два дни в Южния парк по къс ръкав и ръцете ми леко се зачервиха. А тепърва ме чака все по-дълго кръстосване на градинки и паркове, така че трябва да се подсигуря от рано явно. По възможност да е най-лека текстура, евентуално спрей или флуид, фактор поне 30, но може и 50. Нямам бюджет, ако се намира в нашите аптеки ще е супер, но приемам и препоръки за други варианти и онлайн.
Не е аптечна марка, но на Лидъл има слънцезащитен прозрачен спрей, който е хубав. Но още им е рано и ги няма тези продукти. Иначе Биодерма имат такъв прозрачен спрей, в метален флакон. Ако не се лъжа и SVR също имат.

# 113
  • Мнения: 1 384
Някой с мнение за слънцезащитата на Юсерин? Конкретно за този https://subra.bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/eucerin-sun-s … l-promo-cena.html

В момента съм с шака флуида на Ла Рош, но е много сложен за намиране, а ми е на привършване и му търся заместник. Важно ми е да не оставя бяло, да не мазнее, да не щипе и да става за под фдт.
Прави ми ужасен кир ефект, ако сложа бб крем отгоре. 🤷‍♀️

# 114
  • Мнения: 301
За тяло аз харесвам спрея на авен.

# 115
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
Аз имам спрей мист на Ла Рош, но рядко ползвам, евентуално за подновяване на слънцезащитата. Хич не ми вдъхват доверие за основен продукт.

# 116
  • Мнения: 767
Поздравления за хубавата тема, ще я следя с удоволствие! През годините съм ползвала доста различни продукти от аптеките, някои са ми харесвали други не. Ще пиша за тези които се сещам🙂
(На 36, комбинирана кожа, пъпки-рядко)
Крем Авен Hindrance- light-един от любимите ми, хидратира добре и не омазнява.
Виши-аквалия Термал, лайт-същи много ми допадна.
Eucerin и Aven-  мицеларна вода-не дразнят очите, почиства добре грим, не бих казала, че са нещо кой знае какво, но определено е по-добре от Гарние, която ми щипе.
Крем Uriage (зеления), мисля, че е за мазна кожа -не съм впечатлена, не бих повторила.
Apivita-зелената маска ми е любима. Пробвах и тази с мед, но не бих я купила отново.В момента ползвам имиващия гел, който е за мазна кожа, но ми пресушава и няма да повторя.
Nuxe- маска за лице- не ми харесва, но имах мостра от крем за лице и беше страхотен, жалко, че съм изхвърлила опаковката и не помня кой точно беше.

# 117
  • Мнения: 2 608
В сайта на Виши има лицев анализ по снимка. Направих го сега, хареса ми като информация. Само се чудя дали препоръчаните Liftactive Supreme са подходящи за 35 г. Все си мислих, че са за над 50г.
Преди време съм правила лицев анализ и на Ла рош, но не ми допадна как е замислен техния.

# 118
  • Мнения: 626
Точно за тази възраст са лифтактивите. Магистрал е за над 50г.

В сайта на Виши има лицев анализ по снимка. Направих го сега, хареса ми като информация. Само се чудя дали препоръчаните Liftactive Supreme са подходящи за 35 г. Все си мислих, че са за над 50г.
Преди време съм правила лицев анализ и на Ла рош, но не ми допадна как е замислен техния.

# 119
  • Мнения: 4 144
В сайта на Виши има лицев анализ по снимка. Направих го сега, хареса ми като информация. Само се чудя дали препоръчаните Liftactive Supreme са подходящи за 35 г. Все си мислих, че са за над 50г.
Преди време съм правила лицев анализ и на Ла рош, но не ми допадна как е замислен техния.
Бихте ли ми дали линк, ако обичате? Можеш и на лично съобщение, ако желаете.

Общи условия

Активация на акаунт