Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 21 391
  • 268
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 672
Аз съм много доволна от ексфолиращата им пудра.

# 91
  • Мнения: 40
Аз лично обожавам лосиона им Аква инфини,гледам винаги да имам от него,много харесвам и крема Diffuseur de beauté.

# 92
  • Мнения: 2 730
Имам закупен комплект, но още не е пробван

# 93
  • Мнения: 256

Мнение за този комплект имате ли?
Извинявам се, че се повтарям, понеже писах и в друга група, но нямам отговор Simple Smile

# 94
  • Мнения: 4 144
Пюър скрин съм използвала, но тоник. Целият зимен сезон бях с него, много добре ми се отрази на кожата, но трябва лицето да е чисто, без активни пъпки.

# 95
  • Мнения: 123

Мнение за този комплект имате ли?
Извинявам се, че се повтарям, понеже писах и в друга група, но нямам отговор Simple Smile
Аз съм ползвала, но не точно тази серия. Гел за измиване и лосион за след почистване на лицето. Не мога да споделя кой знае какви впечатления, дерматоложката ми каза сутрин и вечер да ги ползвам, но ми се стори доста изсушаващо за кожата и само вечер ги ползвам. Имам разлика в кожата на лицето, но не съм сигурна дали е от тях, защото използвам и други продукти.

# 96
  • Мнения: 395
аз използвам на авен измивен гел бих казала че добре ми се отразява  на кожата ,за крем използвам на биодерма пак съм доволна единствено не съм пробвала на виши и юсерин.

# 97
  • Мнения: 4 144
аз използвам на авен измивен гел кой точно ? бих казала че добре ми се отразява  на кожата ,за крем използвам на биодерма кой е крема? пак съм доволна единствено не съм пробвала на виши и юсерин.

# 98
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Коя от изброените марки е най -хубава за червенини по лицето с леко обелващи се участъци и сърбеж .Явно получих някаква алергия и не мога да разбера от какво е ,но вече не се търпи .Лицето ме сърби ,по-челото и до носа .Благодаря ви

# 99
  • София
  • Мнения: 405
Преди време направих алергична реакция към дрогерийна маска за лице. Ситни пъпчици и лек сърбеж две седмици. Бих ти препоръчала да вземеш някакво противоалергично за няколко дни да пиеш - кажи в аптеката за какво го искаш и ограничи козметиката, докато се успокои кожата. Аз пръска непрекъснато Розова вода, тя успокояваше и кожата, и нервите ми, че направо се бях отчаяла.

# 100
  • Мнения: 395
аз използвам на авен измивен гел кой точно ? бих казала че добре ми се отразява  на кожата ,за крем използвам на биодерма кой е крема? пак съм доволна единствено не съм пробвала на виши и юсерин.


Sebium hydra се казва

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте,моля да ме насочите към серум за лице,чувствителна и склонна към зачервяване.използвам хидратиращ крем на Авен,но ми се иска допълнителна грижа .благодаря

# 102
  • Мнения: 2 586
Повдигам темата с 2 въпроса:
1. Някой пробва ли новия крем на Биотрейд Pure skin с спф 50? Предполагам, че ще става за лятото.
2. Препоръка за локален гел против пъпки?

# 103
  • Мнения: 2 255
Аз го използвам от седмица, мега як е!
Не оставя мазен гилм, попива в кожата, хидратирана, мека, не ми е образувал засега нови пъпки/комедони, обикновено при мен се случва бързо.
Със смесена към мазна кожа съм, идеална основа за грим ми е. Върху него обаче слагам и слънцезащита на Ла рош.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 327
и аз го ползвам от около седмица по препоръка на дерматолог. С чувствителна кожа съм , за сега ми е ок.

Общи условия

Активация на акаунт