Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 21 161
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 573
Ла рош започнаха да копират The ordinary - тяхната хиалуронова киселина е по-хубава.
Сега видях, че и Ла рош са пуснали и пилинг серум, същия като AHA пилинга на Ординари.
За цената да не говорим. 60 лева Ла рош хиалуроновия серум срещу 14,50 Ординари.

# 76
  • Мнения: 87
Здравейте! Имате ли мнение за това кремче?

# 77
  • Мнения: 1 381
Много го харесвам и много ми помага. Използвам го вечер. Както и цялата серия дермо пюр.

# 78
  • Мнения: 87
Много го харесвам и много ми помага. Използвам го вечер. Както и цялата серия дермо пюр.


Справя ли се с червени петна от пъпки и като превенция да не излизат нови?

# 79
  • Мнения: 1 381
Ако имам някоя активна пъпка и я намажа преди лягане, на сутринта се е успокоила и не е червена, а ако съм я стиснала добре или е малка, даже я няма.
Не мога да преценя дали точно от този продукт не ми излизат нови или е съвкупност от фактори (спрях млечни, глутен и други неща), но със сигурност при мен намаляха. Дерматолози са ми казвали, че по принцип не е много силен продукт и съставките са хубави, защото сега съм бременна и ми разрешиха да го използвам. Като цяло преди го редувах с активния гел-крем на акне аут и бях много доволна от комбинацията на двата продукта.

# 80
  • Мнения: 76
Момичета, да попитам и в тази тема дали имате впечатления от козметиката BioNike. Предлагат я в Ремедиум редом с Avene, Bioderma и др.

# 81
  • Мнения: 2 249
Аз съм ползвала няколко крема от тестери, достатъчни да си създам впечатление.
Кожата ми е смесена, с черни точки и комедони от време на време, много харесах кремовете, без един околоочен, който беше оцветен.
Според мен на намаление си струва да се пробват.
Най-много ми хареса ето този крем:
https://remedium.bg/bionike-defence-xage-prime-recharge-styagash … a-x50-ml-133192/p

# 82
  • Мнения: 21 208
Бихте ли препоръчали нещо,което помага за суха кожа на тялото през зимата?

# 83
  • Мнения: 20 091
Момичета, някъде да има намаление на Авен или А дерма или Дюкре?

# 84
  • Мнения: 2 166
Момичета, някъде да има намаление на Авен или А дерма или Дюкре?
В Софармаси има на Авен. В 366 има на А Дерма и някои Дюкре.

# 85
  • Мнения: 2 714
И понеже не видях отзиви за AVENE  PhysioLift и AVENE  А-Оxitive Да попитам какви са ви впечатленията от тях? На 39 съм, смесена кожа и се чудя какво да избера, сега комплектите са на приемлива цена
Видях, че коментирате и NUXE, конкретно за тези флуиди ми е питането
https://aptekamedea.bg/nuxe-nuxellence-fluid-dneven-eclat-50ml-f … d-detox-50ml.html
Пробвах го на ръката в аптеката и направи кир ефект, някой да го е ползвал?

# 86
  • Мнения: 2 570
Имам въпрос за почистващ продукт. Напоследък ползвам дрогерийни марки ( Агива, Нивея, Микса, Балея, Лореал и т.н.), но резултата от тях е запушени пори. Винаги използвам преди гела мицеларна вода, но усещам след почистване или изсушена, или непочистена кожа. Ще покажа какво съм използвала по спомен от аптечните марки:











Подредих ги по степен на ефикасност при мен, от най-добрия към най-лошия за моята кожа.
Има ли нещо добро, което да не съм пробвала още от аптеката? Най-важното е да не ми запушва порите.

# 87
  • СОФИЯ
  • Мнения: 531
Здравейте,моля да ме насочите към измиващ продукт,който да се  справя със свалянето на грим(фон дьо тен ) за чувствителна смесена кожа.Благодаря

# 88
  • Мнения: 4 144
Здравейте,моля да ме насочите към измиващ продукт,който да се  справя със свалянето на грим(фон дьо тен ) за чувствителна смесена кожа.Благодаря
Най-добре първо премахни грима с мицеларна вода и след това с измиващ гел.

# 89
  • Мнения: 3
Здравейте!

Доволни ли сте от козметика Галеник ?

Общи условия

Активация на акаунт