Майски щъркелови доставки 2021

  • 26 466
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 876
Ако вчера са ти казали 1.93 см, а днес 2 см., къде е проблема. Защо се притесняваш?

# 676
  • София
  • Мнения: 717
Мисля ,че вчера са и казали 1.93 см,  а на предният преглед са и казали 2 см .

# 677
  • Мнения: 130
Мисля ,че вчера са и казали 1.93 см,  а на предният преглед са и казали 2 см .
Точно.

Имах предвид, че вчера ми казаха, че отговаря на 8 и 3,а миналата седмица - на колкото си беше, 8 и 4. Очевидно има разлика от ехографа, но се притесних, т. к. очаквах за седмица да е по-голямо.

# 678
  • Мнения: 876
Да, трябва да е по-голямо и сигурно е. Ама аз на тази по ЗК не бих разчитала много. Да дава там направления за каквото трябва и да мери кръвно, и там каквото мерят.
Ти се гледай на ехограф при твоята докторка.

# 679
  • Мнения: 71
При мен се случи същото, при два последователни прегледа при различни доктори. Дори докторката ми показа как го мери тя и как го е мерила колежката и. При следващото посещение на същата докторка, всичко беше наред и си беше порастнало точно колкото трябва. Няма нужда от притеснение според мен. Стискам палци всичко да е наред. Blush

# 680
  • Мнения: 130
Благодаря, това имах нужда да чуя Heart

# 681
  • София
  • Мнения: 23 051
Primavera днес ли ти беше ФМ? Как мина?

# 682
  • Мнения: 876
Primavera днес ли ти беше ФМ? Как мина?

Да. Перфектно мина. По-точно на бебето всичко му е перфектно. Сега чакам резултата от БХС и 15-та седмица пускам генетичен тест.
Докторката каза, че е 100% момиче.

# 683
  • София
  • Мнения: 23 051
Супер, много се радвам!

# 684
  • Мнения: 946
Момичета, а вие регистрирани ли сте вече за ЖК? Аз съм с термин 25.05 и доктора ми каза, че ще ме регистрира края на месеца чак, 10та г.с. Искаше ми се по-рано, тъй като искам възможно най-скоро да изляза в болничен до края на бременноста, дали могат да започнат да ми издават 30 дневни като все още не съм регистрирана?

# 685
  • Мнения: 876
Момичета, а вие регистрирани ли сте вече за ЖК? Аз съм с термин 25.05 и доктора ми каза, че ще ме регистрира края на месеца чак, 10та г.с. Искаше ми се по-рано, тъй като искам възможно най-скоро да изляза в болничен до края на бременноста, дали могат да започнат да ми издават 30 дневни като все още не съм регистрирана?

И аз знам, че 10-та седмица се прави регистрацията. Също съм чела, че преди това се издава болничен от личният лекар.

# 686
  • Мнения: 714
Момичета, а вие регистрирани ли сте вече за ЖК? Аз съм с термин 25.05 и доктора ми каза, че ще ме регистрира края на месеца чак, 10та г.с. Искаше ми се по-рано, тъй като искам възможно най-скоро да изляза в болничен до края на бременноста, дали могат да започнат да ми издават 30 дневни като все още не съм регистрирана?
Можете, не е задължително да сте записана на ЖК 😉

# 687
  • Мнения: 876
Момичета, започвам да подготвям първа страничка на следващата тема.
Ще изчета всичко в тази, за да отбележа каквото сте писали.
За съжаление повече от съобщенията за неуспешна бременност са в групата във ФБ и може и да добавя някой без да искам, но ще се опитам да навържа събитията.

Ако на някой са му изместили термина на ФМ, да каже сега или да замълчи до тема 2 хахахаха...

# 688
  • София
  • Мнения: 23 051
Primavera, да не ти се бъркам, но може би ще е по-лесно, което момиче иска да е в списъка на първа страница да ти на пише на Л.С години, коя подред бременност е и термин, някои пишат и град. Ти си прецени, разбира се, просто ми се струва, че така и ти ще си улеснена.

# 689
  • Мнения: 876
Primavera, да не ти се бъркам, но може би ще е по-лесно, което момиче иска да е в списъка на първа страница да ти на пише на Л.С години, коя подред бременност е и термин, някои пишат и град. Ти си прецени, разбира се, просто ми се струва, че така и ти ще си улеснена.

Да, ама така ще трябва да занимавам и другите, а повечето от вас са на работа. А аз по цял ден лежа и се чудя с кой пръст да си чопля носът 🤣
Може би за вас ще е най-лесно, ако някой НЕ ИСКА да е в списъка, да ми драсне на лично. Така че “засегна” по-малко хора.
А иначе който иска, може да ми пише по всяко време за каквото иска 😃

Общи условия

Активация на акаунт