Настъпи лятото - любовният сезон, бременните тук ще сме милион! ~бебеправене 378~

  • 28 265
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
И аз се записвам 🤗 много благодаря на Рейв за прекрасната тема и на всички заети мами и бременелки, които се сещат да наминат тук да поръсят!

Лятото наистина привършва, да се захващаме за работа, че да не ни е скучно през зимата Grinning успех на всички!

# 16
  • Мнения: 225
sea.sea стискам ти палци! Peoney благодаря ти за подкрепата, която ни даваш. Никол вземам си от прашеца, благодаря. Аз се бях позагубила, много се бях депресирала покрай неуспехите, ноо след хубавата почивка малко живнах и съм пак тук. Имах голямо закъснение, големи надежди и точно на почивката бам - цикъл. Не съм спирала да ви чета въпреки това и да стискам палци на всяка една от вас, заедно сме в борбата до край.
Рейв благодаря за темичката, страхотна, както винаги.

# 17
  • Мнения: 584
Здравейте,
Рейви, благодаря за прекрасната тема! Дано е бебеносна!
Никол овъргалвам се в прашеца, нямам претенции за цвят.
Sea, стискам палци, дано се е закрепила здраво малката точка и да имаш прекрасно, здраво бебче!
Бъдете здрави, момичета и много, много бебенца ни пожелавам!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 087
Добре дошли на всички в последната ни тема с дъх на лято ! Tropical DrinkWear Bikini
Пожелавам да се напълни с хубави новини и бременни коремчета. SunglassesPeople Baby

Благодарности на Никол за орисването !
Също и на Одри - ако не си ти, не знам какво щяхме да правим със
заглавията, честно ! Flowers Tulip
Настоящото също е твое, беше ми фаворит отдавна и се радвам, че най-сетне се избра. Sunglasses

Аз съм добре. Вече съм в 25 г.с. 🤰
В събота се прибрахме от морето. Плувах всеки ден, ядох на корем морски дарове и какво ли още не... Ще видим резултата на кантара. Grinning
За първи път не съм чак толкова тъжна, че сме се прибрали. Всяка друга година съм като буреносен облак поне седмица след връщането. Толкова да го обичам това море ! Nature Sweat Drops
Отида ли, не ми се тръгва. Blue Heart
И така.

За списъците - моля на ЛС. Pencil

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 14:19 от rave

# 19
  • Мнения: 726
Благодаря на Рейв за хубавата темичка Simple Smile А за морето и аз съм така - тази година дори го пропускаме за първи път и съм буреносен облак още от сега Satisfied

Аз се записвам в темата с въпросче. Днес си подготвихме документите за фонда, но ми се иска да ги изпратя към фонда края на септември. Може ли така или да ги пускам сега?

# 20
  • Мнения: 581
И нека бременните да са милион 💙💚❤💜💛
Страхотна , лятна и невероятна тема.
Успех на всички 🍀
Специално на sea.sea 🌞

# 21
  • Мнения: 5 072
Благодаря на Рейв за хубавата темичка Simple Smile А за морето и аз съм така - тази година дори го пропускаме за първи път и съм буреносен облак още от сега Satisfied

Аз се записвам в темата с въпросче. Днес си подготвихме документите за фонда, но ми се иска да ги изпратя към фонда края на септември. Може ли така или да ги пускам сега?
Предполагам може. Ама не знам защо го искаш това забавяне. Според мен е по-добре да си ги пуснеш сега и към края на септември би трябвало да имаш заповед, която така или иначе важи година.

# 22
  • Мнения: 590
Запис и от мен в новата тема ! 🌞
sea  , стиснати палчета и от мен !
В предишната тема някой ме беше попитал дали съм си правила изследвания . Правила съм си почти всички хормонални изследвания и всичките са в норма . А за тези паразити не знам какво трябва да направя  . Мисля утре да пусна една пълна кръвна картина и една стерилна урина . Никога не съм имала такива проблеми с паразити и не знам от къде да започна , ако някой знае , моля да ме просветне .

# 23
  • Мнения: 726

Предполагам може. Ама не знам защо го искаш това забавяне. Според мен е по-добре да си ги пуснеш сега и към края на септември би трябвало да имаш заповед, която така или иначе важи година.

Мерси за отговора. Hug И аз не знам защо го искам този месец забавяне, в главата ми е проблемът Simple Smile Ще си ги пусна, няма какво да чакам.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 087
ирен, ама тооолкова се радвам,
че най-сетне има развитие
при теб ! Hands ClapHug
Успех желая от сърце, знаеш че с нетърпение чакам хубави новини ! Flowers Four Leaf Clover

Дриймър, вие не пуснахте една нормална СГ и куп други неща, ама иначе ходиш
по някакви билкари и т.н...
Честно да ти кажа, така и не успях да схвана логиката ти на действие, но пък дано в крайна сметка имате успех. Hands V

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 16:50 от rave

# 25
  • Мнения: 1 996
Много силно стиснати палци и от мен за Ирен и Йоаннка, чакам хубави новини от вас! Ако не се лъжа и Данита14 беше в процедура, палчета и за нея Flowers Four Leaf Clover
Дриймър, а какви точно са тези билки? Много трябва да се внимава с фитопрепаратите. може да подействат добре, но може и тотално да разбъркат хормоните. Ходила съм на ирисова диагностика преди 20 години в Пловдив, диагнозите бяха правилни, но билки след това не пих, ходих при лекари специалисти и лекувах с традиционна медицина. Майка ми пи нейните за миома 5 години, докато не се наложи да бъде оперирана по спешност, и това допълнително затвърди моя скептицизъм. Пия в момента и аз два различни билкови чая, но след консултация с АГ и препоръка от акушерка, и по схема, за да не си навредя. Желая ти, както и на всички други момичета в темата, от все сърце успех и дано по един или друг начин си осъществиш мечтата!
Одри, имате ли вече зелена светлина за опити?

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Привет и от мен.
Благодаря Рейв за прекрасната тема ❤️❤️❤️ Нека е пълна само с хубави новини.
Минавам през всичкия прашец и памперси.Днес е хубав ден.Цял ден съм навън с приятелки с бебета и се чувствам страхотно...
На момичетата в процедура-успех!

# 27
  • Мнения: 602
Момичета, от кои аптеки взимате тест лентички за бременност? Обикалям по аптеките и никъде не намирам. Преди бях поръчвала онлайн, но сега нямам нерви да чакам две седмици да ги доставят,а ми бяха хванали бременност при доста ниско ЧХГ.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 087
Чеф-мама, аз ги взимах от аптеки Марешки.
В по-луксозните аптеки верно ги няма лентичките.

# 29
  • Мнения: 602
Чеф-мама, аз ги взимах от аптеки Марешки.
В по-луксозните аптеки верно ги няма лентичките.

В нашата на Марешки има само Престо. Взех, дано ми е на късмет Grinning

Общи условия

Активация на акаунт