Настъпи лятото - любовният сезон, бременните тук ще сме милион! ~бебеправене 378~

  • 28 262
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 597
Честита нова темичка , момичета !
Стискам палци да я напълните с много , много положителни тестове 🤞🤞🤞
Чери , честито и до финал ❤
Sea , чакам резултата с нетърпение ... успех 🤞
От нас , ръс-ръс 💙💙💙

# 31
  • София
  • Мнения: 2 086
Чеф-мама, баш Престо ли. Confused
Хайде дано дано да стартираш
темичката ! Green Heart
марги, и майка ми имаше подобен случай. Три години пи билки за миомата от някакъв уж велик хомеопат и накрая я оперираха по спешност.

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 00:21 от rave

# 32
  • София
  • Мнения: 22 945
Още няма... Вече се чудя дали изобщо ще излязат днес, а изрично ги попитах...

# 33
  • Мнения: 3 207
Шеф-мама и аз само онлайн съм ги намирала. Също ще ми любопитно да разбера къде ги продават.
Дримърче, не писах нищо към теб, че и аз съм скептична към нетрадиционните методи. Паразити е едно, бактерии и гъби са второ и трето, какво е имал предвид не мога да отгатна.

Маргичко:
Скрит текст:
Ето какво ми писа док като питах "По принцип тези дози кортикостероид не са абсолютна забрана за опити, но предвид коварното протичане с рецидив при излизане от лечението в част от случаите, смятам че е по-разумно да изчакате да го спрем напълно"
Последния месец по-рехаво се пазим, малко преди цикъла не сме се пазили, не че има от какво де Simple Smile
До 12-15 дни би трябвало да го спирам, ако не стане нещо, тези дни трябва да намаля до най-ниската доза, но не мога да пусна изследване, че съм в цикъл. Малко съм в стрес заради колебанията в изследването дето се случиха няколко пъти, днес ми беше леко надут кракът и изперках, сега изглежда да се е оправил ...

Мерси за памперсите и прашеца!!

# 34
  • Мнения: 746
Здравейте, борбени момичета! Страхотна нова тема, да е успешна на всички ни! Да се пръкват едни след отпускни морски и планински бебета! ❤️ ❤️ ❤️ Марго, благодаря за палците, аз приключих процедурата със замразяване на първокачествен ембрион на 3 ден Simple Smile)) та моята процедура е всеки месец на ЕЦ вадим и събираме:))) Но важното е, че има. Поздрави от морето сега! За тест лентички, преди съм купувала от Ремедиум.

# 35
  • Мнения: 1 751
Честита темичка, празна да остане откъм небременни и само за лаф и кафе да я ползваме дружно накрая!
Сий, развей трицифрено число!
Шеф-мама, дано и престо да е достоверно положителен!

# 36
  • Мнения: 155
Express test можеш да намериш във фрамар.. Той е от чувствителните 🙂

# 37
  • Мнения: 978
Chef mama, аз взимах от студентски град.
Sea заради ттеб влизам Blush ще чакам +

# 38
  • Мнения: 427
Рейвче, благодаря за хубавата темичка. Дано ни е пълна само с хубави емоции Hands Pray

Sea, много се бавят сега резултатите заради тестовете за ковид. Аз като правих моите, веднъж даже 21-22 ч. излязоха. Стискам палци да е хубав!

Аз май ще се окажа с ИР. Пуснах изследване, но не ми е много ясно. В четвъртък док ще каже как е. Отделно и тежки метали пуснах. Имам завишено олово. В нормите е, но съм чела, че Сигридов ги иска към 0 и май ще трябва да чистя. Ще питам в темата за по-запознати. Иначе оловото ми е 15 при референтни 0-30. Другите са ми към 0, а алуминия ще трябва пак да пускам, че нещо са объркали епруветките и тази няма да стане, защото имала алуминиеви частици. Голяма тъпотия! Не ми е ясно как са го допуснали в лабораторията и сега искат пак да ходя. Притеснявам се, защото за последните 2,5 седмици са ми източили 10 епруветки с кръв за различни иследвания и не знам това ок ли е като цяло.

# 39
  • Мнения: 5 070
Как ти е Хома индексът , Dragon girl? Колкото до честото изследване, сега покрай процедурата през ден ми вземат кръв по 3-4 епруветки и явно не е проблем.
Айде , Sea.sea , чакаме те да избухнеш с висок резултат.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 945
И аз предполагам, че  заради пср-ите,ама е редно като кажат ден да си го спазят. Мислех да не влизам повече днес, но щом и след 21.00 можело да излязат ще влизам от време на време пак.
 Иначе ако тестът е положителен очаквам сравнително нисък резултат. Това би обяснило защо по-чувствителния го е хванал, а шурчека не. Ако разбира се не ми е дал фалшиво положителен.

# 41
  • Мнения: 427
Ирен, HOMA ми е 2.23, но инсулина е висок и поддържа висок на 120 мин. Не пада, а доколкото чета трябва да се изравни почти с този на 0 мин.
0 - 9
60 - 35
120 - 32

# 42
  • Мнения: 3 597
Ох , sea , аз като жена , която всеки месец си правех тестове , имам горчив опит с тях ... беше ми омръзнало да виждам черти на Престо и Билийв , ама твоята е по-видима . Моите примерно трудно ги хващаше телефон , по-скоро на различна светлина се виждаха . Дано при теб Билийва да е по-точен . Сега като забременях , хванах бледааа черта на 9 ден след О с Лейди тест , на 10 ден вече беше една идея по-видима , но пак малко на фантазия . Но мисълта ми е , че с най-евтиния тест разбрах .

# 43
  • Мнения: 1 442
Хей момичета записвам се в новата темичка Hug Огромно благодаря на Рейвчето за хубавата тема, дано да е много бебеносна Hug
Николче, много ти се зарадвах като орисница и много ти благодаря за прашеца Hug Минавам и под този на Мери Hug
Много стиснати палци за Ирен и Йоанка и за всички останали Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • София
  • Мнения: 648
Рейвче,благодаря за темата, дано се насити с усмивки! Благодаря и на Никол,и на Пеони за заряда и подкрепата!
Това с немисленето и некукуригането при очакване ако някой открие начин,непременно да ми каже. Още съм умърлуш,но ви стискам палци и чакам с нетърпение хубави новинки от всяка.
Иначе почиваме в планината от днес. Все още чат пат ме приболява корем,обичаме се и така.
Прегръдки от мен ❣❣❣❣

Общи условия

Активация на акаунт