Щори Солис - станете дизайнер в собствения си дом и изберете щори за детската стая

  • 6 993
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 617
харесах ми Японска стена и ден и нощ от текстил, ще паснат на прозереца, който е в стаята на детето.

# 61
  • Мнения: 482
Щори "Ден и нощ" ми се виждат подходящи.

# 62
  • Мнения: 1 998
Бих избрала щори "Ден и Нощ", защото осигуряват достатъчно светлина през деня и комфорт за спане, без да е необходимо допълнително перде.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Бих избрала "Японска стена", защото ще се избегне полепването на прах и ще замести пердето, а в същото време ще създаде топлина и уют.

# 64
  • Мнения: 75
Щори "Ден и нощ" много практични и модерни!

# 65
  • Мнения: 611
Японска стена, допаднаха ми много, създават уютна обстановка

# 66
  • Мнения: 4 868
Ден и нощ, стахотно регулиране на светлината спрямо смяната на деня и нощта и спрямо сезоните , когато зимата денят е по-къс

# 67
  • Мнения: 1 333
Кой вид щори бихте избрали за детската стая на Вашето дете и защо се спряхте именно на него?

Бих избрала вертикалните щори, защото дават възможност за лесно обслужване и избиране на подходящото затъмнение/осветяване в стаята ,и от самото дете.

# 68
  • София
  • Мнения: 303
Бих избрала щори "Ден и нощ".

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 909
Определено ден и нощ щорите, много ги харесвам

# 70
  • Мнения: 142
Щорите  „ден и нощ“. Харесва ми, че са комбинация от  два вида щори и дават възможност за автоматизация, модерни са.

# 71
  • Мнения: 890
Щори ден и нощ в десен Make up - класически модел, които е удобен за поддръжка и изпозване

# 72
  • Мнения: 4 642
Ден и нощ R02 е моят избор. Ще позволи достатъчно затъмнение за вкуса на тийнейджър.

# 73
  • Мнения: 1 463
Харесва ми много японска стена, но за момента у нас са по-приложими римски щори . От R03 – Blackout текстил за пълно затъмнение, вечер, а и денем по време на почивка, не искам светлини от вън. Десенът с облачета, защото ми съсздава усещане за простор, в същото време е неутрален детски.

# 74
  • Мнения: 241
Роло щорите с детски мотиви ,ако има клас R03 за да може да и прожектираме и филмчета в стаята.

Общи условия

Активация на акаунт