Бързи здравословни въпроси и отговори – 27

  • 31 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48 061
Ами тумор не, ама артрита е достатъчно гаден. Вероятно ще назначи коктейл от антибиотици и кортикостероиди. Ако не откриеш причинител, а дори и да откриеш, може да хронифицира.
Дано назначи още изследвания у се открие причина. Виж и гърлен секрет, бъбреци, абе всякакви изследвания

# 61
  • Мнения: 347
Назначи ми доста изследвания, но с в норма освен високото Crp,  утайка и увеличени левкоцити. Чета че при тумор са високи, затова се шашкам. А и знам ли дали болките в ставите са точно артритни? Във всеки случай факторът за ревматоиден артрит е отрицателен.
Имал ли е някой СРП над 70-80 и по каква причина?

# 62
  • Мнения: 11 885
Епщайн бар и Лаймска изследвани ли са ?

# 63
  • Мнения: 347
Mibobo, не, ще питам дали ще ми назначи и тях.

# 64
  • Мнения: 1 313
.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 14:25 от maq-mi

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте, появи ми се синкав налеп по езика. Преминах продължително лечение с азакс възможно ли е да е от това или има друг проблем.

# 66
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Тези пъпки се появиха по ръчичката на бебето. Бяха две, реших, че са от комар.
Сега са 4.
Тя ги чопли, незнам дали я сърбят или просто от любопитство:



Алергия ли е?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 40 912
Моят като малък имаше такива...така и не разбрах от какво и що. Израстна го. Сърбяха го и ги чоплеше много.

# 68
  • Мнения: 11 885
На мен са ми се появявали подобни пъпчици по ръцете. Беше едно лято на морето, предположих, че е нещо от слънцето, слънцезащитните мазила....

# 69
  • Мнения: 187
Здравейте,днес получих еднакратно кървене,прозрачно с жилки алена кръв.На гинеколог съм след 2 седмици,до цикъла ми остават 8дни.Случвало ли ви се е?

# 70
  • Мнения: 81
Ами тумор не, ама артрита е достатъчно гаден. Вероятно ще назначи коктейл от антибиотици и кортикостероиди. Ако не откриеш причинител, а дори и да откриеш, може да хронифицира.
Дано назначи още изследвания у се открие причина. Виж и гърлен секрет, бъбреци, абе всякакви изследвания
Здравейте,искам да споделя моята проблем. Забременях преди 6 месеца и се започна със нормалните липса на апетит и световъртеж,това беше до 4 месец,обаче след този 4 месец започнах истинския проблем,от страх и стрес че не ям и ми се върти глава стигнах до депресия,тревожност,липса на сън мисли че нещо лошо ще ми се случи и че ще умра,посъветвах се със различни лекари,правих изследвания всичко е наред,но тези трагични и ужасни състояния се засилват, започнаха паник атаки,чувство за нереалност,постоянен страх,през целия ден,пак липса на апетит и слабея от това,макар че не ям по мн защото чувствам глад,но не мога,стигнала съм предела нищо не ме радва,даже това че съм бременна,всеки ден нещата се повтарят,нищо не ме разнообразява,излизам и си е същото,нищо не ми се прави,на моменти съм мн нервна,други тъжна,след това ме мъчи  някакво нереално усещане, все едно наистина нещо ми става и умирам,изпадам в ужас,става всичко нереално,а аз не мога да се контролирам,поставям си всякакви диагнози,от които не се чувствам добре,всеки ми казва че това са внушения на които вярвам,но как да ги махна???????? Страх ме е от самата мен на къде вървя и защо не минава а се засилва....

# 71
  • Мнения: 11 885
Лилия Спасова изследвана ли сте за дефицит на витамин В12 и Д, щитовидната как е?

# 72
  • Мнения: 81
Лилия Спасова изследвана ли сте за дефицит на витамин В12 и Д, щитовидната как е?
Не

# 73
  • Мнения: 11 885
Моя съвет е да ги проверите тогава.

# 74
  • Мнения: 81
Моя съвет е да ги проверите тогава.
До тук ли може да се стигне от тази жлеза???

Общи условия

Активация на акаунт