Питане за телевизия

  • 6 677
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ние до сега нямахме проблеми с Булсатком. Ама в последната година орязаха каналите, спряха НВО и за аварии ги чакам по 2 седмици. Преди не беше така.

# 16
  • Мнения: 2 749
С ужасно лоши спомени съм от Виваком - чести повреди, много чакане за поправка, по едно време даже не ми вдигаха на моя номер, та се налагаше да се обаждам от телефона на щерката. 4-5 пъти изобщо не идва техник, а при тях било отбелязано, че е идвал. Веднъж даже твърдяха, че са ми сменили рутера, а не бяха. Сега съм с Оптиком /телевизия и интернет/ и съм много доволна. Имам над 400 тв канала.

# 17
  • Мнения: 335
Същите мошеници са. И мои приятели са имали проблеми с тях и то преди 2-3 години.

Няма оператор с който да няма проблеми.Избираме най-малкото зло.
Ако знаеш оператор при който никой не е имал проблеми, кажи го и всички да минаваме на него.
Не казвам, че има идеален оператор, но Виваком и А1 са страшни мошеници. Но всеки сам си преценява, ако иска да си троши главата с една от посочените – добре.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз май ще си остана на Булсат като чета мненията тук.
С изключение на бавната реакция при повреди, други мизерии няма.

# 19
  • София
  • Мнения: 165
Аз вече 6-та година съм с iptv от виваком и  досега не съм имал проблеми, налагащи тяхната намеса. За 6 години 2-3 пъти е имало някакви спирания на сигнала, като най-съществения е отнемал 24 часа за оправяне и беше свързан със скъсана оптика в квартала. Бил съм абонат на А1 преди това - коренна разлика и в телевизията и в интернета. За самите виваком, същи знам че има разлика дали е iptv или не е, но с iptv няма никакви ядове.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 920
Защо премахнаха от основния пакет от 200 канала -А1 -  Travel Channel и Food Network а стоят в отделен пакет Max HD ...в същото време Операторът ми казва, че вече нямат договор с тези два канала, поне засега...
- тъй като не ми се добавят още 3 лв към таксата за този пакет /2 канала/ се чудим дали да изчакаме или да търсим компенация? https://www.a1.bg/tv-extri

# 21
  • Мнения: 1 723
Защо премахнаха от основния пакет от 200 канала -А1 -  Travel Channel и Food Network а стоят в отделен пакет Max HD ...в същото време Операторът ми казва, че вече нямат договор с тези два канала, поне засега...
- тъй като не ми се добавят още 3 лв към таксата за този пакет /2 канала/ се чудим дали да изчакаме или да търсим компенация? https://www.a1.bg/tv-extri

Е точно заради тези номера ги зарязах.Спират канали, които са ти в договора и вместо да ги компенсират с други, искат допълнителна такса.Търси си правата, или използвай момента да се отървеш от тях.Спирането на канали е основания за разваляне на договора.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 111
И аз съм разочарована от А1. Освен Food network, Travel, махнаха и Animal Planet. При Виваком има ли ги?

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ей, че то има ли някой читав? И Булсат отрязаха доста канали. Нямат и НВО. Дали навсякъде е така? Имате ли Fine living?

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 21:54 от The Iron Lady

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 9 920
Ей, че то има ли някой читав? И Булсат отрязаха доста канали. Нямат и НВО. Дали навсякъде е така? Имате ли Fine living?
Aaa Fine living  също я махнаха, бях забравил. В А1 стоя заради архива и 12ч място за запис (евроспорт може 7ч да се връща).

# 26
  • Мнения: 1 723
Ей, че то има ли някой читав? И Булсат отрязаха доста канали. Нямат и НВО. Дали навсякъде е така? Имате ли Fine living?
Aaa Fine living  също я махнаха, бях забравил. В А1 стоя заради архива и 12ч място за запис (евроспорт може 7ч да се връща).

И Виваком има архив, а предполагам че и други.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 920
На Еуроспорт нямат.

# 28
  • София
  • Мнения: 8 111
A1 са върнали Food network и Travel. ЗА Animal planet не съжалявам. Повече ми харесва Love nature.

# 29
  • Мнения: 10 991
Ей, че то има ли някой читав? И Булсат отрязаха доста канали. Нямат и НВО. Дали навсякъде е така? Имате ли Fine living?
Aaa Fine living  също я махнаха, бях забравил.

Fine Living не съществува от 1 януари. Самият канал е спрян.


Два пъти давате линк към Неосат, но без да уточните, че това е само телевизионен оператор и не предлага интернет.

Аз бях години наред абонат на А1 (КейбълTел-->Blizoo-->MTel-->A1), постоянно сменят канали и то от рода "кон за кокошка".
Махнаха TV999, която е документално научно-популярна тв на руски с бг субтитри, много интересна. Само А1 не я излъчва.
Махнаха руската 24 ТЕХНО и я замениха с някаква руска тв за врачки TV8.
Махнаха италианските Rai 1, Rai 2, Rai 3, замениха ги с едни канали на Берлускони: Mediaset Italia и TGcom24
Махнаха държавната испанска TVE internacional, сложиха Antena 3.
Махнаха словенската TVSLO2 и португалската RTP internacional, на тяхно място - нищо.
Махнаха немските ARD Das Erste, ZDF, RTL, RTL2, VOX. Сега единствените немски са Sat 1 и Pro 7
Махнаха френската France 2 и я замениха с EuroNews на френски. Пълна глупост, защото вече има France 24, която също е денонощна, новинарска.
Махнаха турските Show Türk, Euro D, ATV, Kral TV, занемиха ги с тъпи канали на държавната телевизия TRT Türk, TRT Belgesel, TRT Haber, TRT Müzik. Тоест само гледната точка на президента и управляващата партия.

Аз се абонирах изрично за пакета им ЕUROPE SD, в който са тези европейски канали, които написах по-горе и един по един ги спряха, но си взимаха месечната такса.
В края на 2020 г. се разведох окончателно с А1 и сега съм към Виваком, оплаквания нямам с изключение на едно дълго чакане да ми поправят повреда (прекъснат кабел, котаракът ми беше прегризал оптичния кабел) и стоях 3 дни без тв и интернет

Общи условия

Активация на акаунт