Лидл 143 - Все още горещо, но вече септемврийско пазаруване

  • 101 970
  • 2 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Къде са обявени печелившите?
В играта, надолу.

# 16
  • Мнения: 2 250
Да питам някой намира ли разлика в безкофеиновото кафе?
Оо, дано няма промяна или кофти партида.
Днес точно взех два пакета за свекървата, понеже ми се обади да й купя. Тя го харесва и от доста време пие само лидълското.
Дано не го развалят трайно ,а съм попаднала на кофти партида,че и мм само него харесваше досега

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Ловджийските ги харесва моя принц Simple Smile една опаковка за него само. На мен са ми вкусни само като са топли.

# 18
  • Мнения: 39 330
Eee, сега разбирам, че има в Лидл лютеница без нишесте. Къде стои ориентировъчно?

# 19
  • Мнения: 581
Някой пробва ли соса за бргери на Хелманс?
Да, страхотен е.
И на нас ни хареса.

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Eee, сега разбирам, че има в Лидл лютеница без нишесте. Къде стои ориентировъчно?
Тя е на Родна стряха-където са те.

# 21
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Благодаря за темата!

Мерси за темата!

За кафето...на кутията си е нарисувана само кафеварка.
Да,само че отзад пише,че става и за машина...
Всички кафета, които са за кафеварка стават и за кафемашина. Просто са смлени малко по-едро.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Друг е въпросът дали ще хубаво в машината такова за кафеварка. Аз съм пробвала нашето кафе и в машина и няма нищо общо с кафеварката, в която е много хубаво.

# 23
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Зависи от кафето, изпичането, смилането и от производителя Моренка. Пила съм кафе за кафеварка на кафемашината, прави супер каймак и е хубаво...но не всички.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Така е, Мики, то и от машината вероятно зависи, не само от кафето.
Ние пием Лаваца Крема е густо на кафеварка.

# 25
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
А любимото ми! Някакви мнения за бейзболните момичешки якенца от тази седмица? Съвсем зарязах лидл и чак сега виждам брошурата.. А и дрехи не купувам отдаена от там, но пък тези ми се видяха сладурски..

# 26
  • Мнения: 27 520
Сладурски са. Ние имаме от миналата година, но от номерацията за по-големи момичета. Супер е якето!

# 27
  • Мнения: 10 162
Пухкавите якенца изглеждат симпатично, но нищо особено като цяло
Скрит текст:
косматите подобни на НМ са по-хубави, мое мнение, сините и розовите, които имаха преди време
, а суитшъртите са съвсем обикновени, но с приятен десен.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 23:31 от fenyx

# 28
  • София
  • Мнения: 11 706
.............
Знаем ли кога ще има делукс седмица, че ми свършиха запасите от топ продукти?
Благодаря за темата!
Това също го следя, че почти нищо нямам. Отворих едно твърдо сирене, испанско е, такъв разкош, как не съм купила повече опаковки, пишеше нещо...куесто ... и уж да запазя опаковката и съм я хвърлила.. но си го спомням на външен вид и ако има отново испанска няма да го пропусна.

# 29
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Deluxe ноември-декември очаквайте.

Общи условия

Активация на акаунт