ОСМИ клас 2020/2021 - Отлитат дните дълги и горещи, очакваме родителските срещи.

  • 25 128
  • 773
  •   1
Отговори
# 45
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чудех се на родителската дали ще сме с маски...

При нас изрично са посочили, че трябва да сме с лични предпазни средства. Ще си бъда с маската. Така ходих и при подаване на документите юли, и при ваденето на удостоверението през август.

# 46
  • София
  • Мнения: 7 190
Даже не ми мина през ума, че трябва да сме с маски. Confused
Иначе моята си седи винаги в чантата, де.

# 47
  • Мнения: 5 001
Чудех се на родителската дали ще сме с маски...
Ако сте вътре, би трябвало да сте с маски. Ние ще сме в двора. Аз вече свикнах с маските, хирургическите са ми най-удобни.
Днес успях да взема всички учебници, от борсата в София прес, работят всеки ден от 8:30 до 18 или 19. Помагала и учебни тетрадки ще поръчвам онлайн.

# 48
  • Мнения: 3 876
Не знам къде ще се провежда РС, но сме разделени в два дни и в различни часове по 2-3 паралелки. А без маска след обявеното на сайта им , не бих си и посмилила да ида.
"Предвид необходимостта от спазване на противоепидемичните мерки е желателно на съответната родителска среща да присъства само един родител. Във връзка със заповед на МЗ от 31.08.2020 г. всички присъстващи са длъжни да носят лични предпазни средства."

# 49
  • Мнения: 6 587
И ние имаме определена дата за РС, но списък с учебници- не. Нищо не пише за маските, но и аз като Ред си я нося в чантата.

Зазу, благодаря за темата!

Хепи, страхотно коте имате! Гушшшшш!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз не съм намерила нищо за учебниците в сайта за гимназията.
 Вероятно ще  ги кажат на срещата.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 755
И при нас пише да се носят лични предпазни средства и да е по един член от семейството.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Още нямам инфо за РС и откриване на учебната година. Чакам търпеливо.
Училището на големия качват списъка с учебниците към 10.09. Предполагам, че и тази година ще е същото.

# 53
  • Мнения: 8 228
В нашето училище не пускат без маски. С маски връщахме учебници, с маски се записвахме.
Четири броя учебници са строени до бюрото му - математика, български език, литература и философия. Понечих да му ги сложа в някое от чекмеджетата и видях, че те все още са пълни с нещата от седми клас - тетрадки, помагала. Имам ясен спомен, че му бях казала да опразни всичко.
Ще ми дадат и учебник по ИТ. Остава да купя информатика и английския, който ще е с обща поръчка. Познатите ни деца миналата година така и не са си купили учебници по музика и ИИ. Явно ще може и без тях.
Ще купя и някой и друг сборник по математика заедно с учебните тетрадки за малкия. Силно се надявам осмокласникът да се размине с това недоразумение наречено учебна тетрадка.

# 54
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Ston,ние имаме в списъка Работни листове по математика,което да те светна си е баш УТ.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2020, 00:01 от svetlaem

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
При нас родителските срещи на двамата ще са в един ден и час. Ще трябва да викам майка ми да гледа бебето. Мъжа ми ще пратя на четвъртокласника. Ако не беше първа среща, където ще раздават учебниците и ще събират пари можеше и да пропуснем, ама..
Класната му е писала, че ще е в стаята и всички родители да са задължително с маски.

На гимназиста РС ще бъде в двора на училището. Списък с учебници все още няма. А така ми се искаше да избегна лудницата по книжарниците в последния момент... 😒

# 56
  • Мнения: 6 926
Ston,ние имаме в списъка Работни листове по математика,което да те светва си е баш УТ.
Е, не! Това ме уби. Особено за МГ.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 755
И аз се чудех за учебни тетрадки, нищо не пише при списъка с учебници, може на род.ср.да кажат. Като се сетя миналата година дори имаше родители, които отказваха да купят, необяснимо за мен.

# 58
  • Мнения: 1 951
Привет!
Благодаря за новата тема!
И честити да са всички, на които съм пропуснала да честитя! Бъдете здрави и щастливи! 🍀
Аз се позагубих напоследък, но пък много работа отхвърлих. Преместихме се, подредихме всичко. Напазарувах за училище на момчетата. И дрехи, и учебници, тетрадки... мисля че са готови за 15-ти. Остана ми единствено да открия кое джи пи ще се ни приеме с отворени обятия, но вече се изморих от всичко и ще го оставя за след 15-ти.
Пуснах си отпуск от днес и след малко заминаваме за Апаря до 13.09.
Времето, каквото и да е, поне ще е морско Simple Smile И все пак мисля, че септемврийското море е най-хубавото и ще си почина с огромен кеф.

# 59
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
И нашата родителска среща е на 10.09.  на сайта на училището пише, че е желателно присъствието на един родител.

Общи условия

Активация на акаунт