ОСМИ клас 2020/2021 - Отлитат дните дълги и горещи, очакваме родителските срещи.

  • 25 140
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 474

Супер е заглавието, ама тук вече вали, май сме се сбогували с плажа и лятото миналата седмица, без да разберем
  Не думай, ние тъкмо сме се спретнали за море. Даже от плажа директно вечерта ще се наложи да се явя на родителска среща😀

# 16
  • Мнения: 8 230
Благодаря и аз за новата тема.
Днес вали дъжд при нас, ама хубаво вали. Пак си е жега обаче.
Утре сме на шопинг. На младежа не му трябват много неща - 2-3 чифта дънки и 5-6 блузи. По традиция съм сигурна, че някои ще останат необличани. За някакви ластици за тренировки ми мрънка от два месеца, та ще ги видим и тях в Декатлон. Анцузите май му стават, но той ги облича толкова рядко, че май може да мине и без такива.
И едно коте ще отидем да видим и може би ще го вземем. Обаждах се по разни развъдници, но като споменах цените вкъщи, съпружието ме изгледа много показателно. Та така, ще стреляме на сляпо.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 570
Майка ми две котета вече взе от познати последните месеци за внучката. Улична превъзходна, много сладки. Никакъв проблем с тях, ядат нормално, ходят си в легена със силиконови топчета. Аз не съм гледала животни, не усетих проблем засега.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 11:59 от bazel

# 18
  • Мнения: 1 402
Благодаря за новата тема!
Да във Варна вали доста силно днес и дори си е студено. Дано е само днес и от утре пак да грейне, че ми е рано за сбогуване с лятото Simple Smile
И разбира се точно днес имаме хиляда неща за обикаляне в дъжда Simple Smile Ходихме за маратонки на малкия, че като погледнахме неговите, чак ни досрамя...толкова скъсани са... Сега и двмата са на тренировка ( в зала) след това малкия е на преговорен урок по математика, че седмокласната одисея при нас продължава. Та ще трябва помощ за предвижването заради дъжда! Накрая е и на футболна тренировка, която се надявам да отменят, че е навън!

# 19
  • Мнения: 47 996
И нашият любимец е на 8 години и също е от улицата Heart

# 20
  • Мнения: 4 967
Благодаря за поздравите, момичета!
На теб, zazu1, и за новата тема!
Не е край на лятото, само днес за разхлаждане малко!

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 32
Здравейте и честита нова тема! Да попитам някой знае ли как става издаването на тийн дебитна карта от УниКредит Булбанк?

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
Ау, Хепи, тази котка ми иде да я открадна! Heart Eyes
Много ги харесвам такива.

# 23
  • Мнения: 6 926
Здравейте и честита нова тема! Да попитам някой знае ли как става издаването на тийн дебитна карта от УниКредит Булбанк?
Ако детето е над 14 с лична карта на дете и родител и акт за раждане (оригинал) на детето.

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте, дъщеря ми приета в НТБГ, но за момента не виждам в сайта никаква конкретна информация за начало на учебната година, облекло (с униформи или не), родителски срещи и тн. Дали има и други родители на деца приети там, че да обменим инфо и мнения, както за изискванията, така и самото училище.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
Втора АЕГ има съобщение за РС. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 47 996
Тамън с това идвам. 4 часа.. как им го роди главата...

# 27
  • Мнения: 3 049
Red, смелиха се над теб. По предложените заглавия се разбра, че и по нощите я чакаш родителската среща Simple Smile

Ние часа и мястото на РС ги научихме в деня на записването. Учебниците са качени от преди класиранията, с уговорка да не се купуват преди първия учебен час с учителя (демек все едно ги няма) и преди два дни се сдобихме с буквата на класа и 25 номера на служебни бележки (да се чете съученици).

# 28
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Здравейте, дъщеря ми приета в НТБГ, но за момента не виждам в сайта никаква конкретна информация за начало на учебната година, облекло (с униформи или не), родителски срещи и тн. Дали има и други родители на деца приети там, че да обменим инфо и мнения, както за изискванията, така и самото училище.

Вероятно другата седмица ще качат информация за първия учебен ден. Ако съдя по предишни години, децата са с униформи на 15 септември. Ние купихме униформи още през юли, а другата седмица ще вземем допълнителните тениски.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 191
Моята работа е такава, че нямам проблем да отида по което и да е време, но наистина много хора не са в такава позиция.
Аз лично се зарадвах на час 17:00, защото в старото училище РС вечно бяха от 18:30 и се проточваха поне по час и половина. И по закона на Мърфи винаги или на моя имен ден, или на рождения ден на детето. М.г. просто не отидох. 😁

Солничка, Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт