ОСМИ клас 2020/2021 - Отлитат дните дълги и горещи, очакваме родителските срещи.

  • 25 134
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 47 988
Айде, аз никой ли съм Joy
Ама всички ли в 10? Моят е 2 смяна

# 736
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Люба, да, отдавна има. Като родител не съм длъжна да включвам интернет в плана на мобилния телефон на детето, за да участва в учебните часове. То всъщност в тях учениците не работят с устройство, освен по специализираните предмети.
От години са инсталирани рутери по етажите и децата се възползват от мрежата.

# 737
  • Мнения: 6 587
Ред, заповядай в Плевен!
Плевенско пиво и компания ще те очаква!❤

# 738
  • софия
  • Мнения: 25 467
Абе, Ред, ти си ми една от най-любимите и дори студена вода ще пия с теб!
Хайде сериозно да се организираме преди пак да ни затворят. Свършва ваканцията и трябва да се установим.

# 739
  • София
  • Мнения: 7 191
Айде, аз никой ли съм Joy
Ама всички ли в 10? Моят е 2 смяна
Е има си хас!
Ми не, понеже никой не иска да се вижда с мен, на нас двете с теб поне децата са ни в едно училище, белким кандисаш! 😁
Сега сериозно, надявам се в понеделник да вземат да потвърдят часа на сайта.

# 740
  • Мнения: 7 284
Е, Звънче, нищо, кой знае какво не съм направила , просто реших да зарадвам едно" познато "непознато другарче ! Благодаря за милите думи ! Имай по-често такива прекрасни дни , изпълнени с  хубави емоции - като вкусната изненада от малкото звънче !

# 741
  • София
  • Мнения: 6 142

Хайде сериозно да се организираме преди пак да ни затворят. Свършва ваканцията и трябва да се установим.

Тук подкрепям с две ръце! И браво на малкото Звънче!

denyil, и аз много ти благодаря!

Ред, горното е цел съвсем да те объркаме. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 742
  • София
  • Мнения: 7 191
Хаха, добре!
Който се смее последен... знаете!😁
Ще взема да ви измисля убийствено клише за заглавие на следващата тема и ще видите тогава. Цели 50 страници ще си го търпите. 😈

# 743
  • Мнения: 6 587
Статус" объркана" при Ред не ми се вярва да се появи😉😀,обаче страхотно чувство за хумор имате ❤

# 744
  • София
  • Мнения: 6 142
Ще взема да ви измисля убийствено клише за заглавие на следващата тема и ще видите тогава. Цели 50 страници ще си го търпите. 😈

Тц, не вярвам. Ти така не можеш. Kissing Heart

# 745
  • Мнения: 47 988
Сериозно, не знам как да си организирам деня на 15ти
Колежката са похвали, че техния празник е онлайн и тя ще си работи
Аз настоявам обаче за празник и чакам сайта Simple Smile

# 746
  • Мнения: 447
Такаааа, входните нива по АЕ, БЕЛ и Мат в ТУЕС ще са с летящ старт Simple Smile Да видим, кой какво знае и помни Simple Smile За зелените - на лагера, за оставащите - още на 16.09.
Започва се, нЕма лабаво Simple Smile

# 747
  • Мнения: 6 926
Е как входно по АЕ? Ами ако не си учил никога АЕ?

# 748
  • София
  • Мнения: 7 191
О, ще уведомя дъщеря ми, да се успокои, че малко завидяхме за зеленото училище. 😃

# 749
  • Мнения: 447
Е как входно по АЕ? Ами ако не си учил никога АЕ?
Не знам, чела съм, че имат входен тест за определяне нивото по АЕ и разпределят децата със сходни резултати в една паралелка. Сега, децата вече са разпределени по паралелки... Предстои да разберем. За сега е само съобщение в сайта. Родителската среща предстои.
За сега няма информация и за учебници, ще чакаме Simple Smile. Първо, бях нетърпелива, сега чакам. Сигурно ще ги кажат, когато започнат да учат. При голямото дете, (в НПМГ, преди няколко години) бяха обявени учебниците предварително. Купихме ги и после се оказа, че няколко учители не ги харесват и купувахме други.

Ред, Понякога, не се знае, кога печелиш Simple Smile

За ползите от маските, за да сме позитивни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт