All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 276
  • 622
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 27 021
Този епизод е доста забавен. 🙂

Тази дето гледаше дъщеричката на Пламен, аниматор ли е, що ли, ама това е Елена от сезон 2 на Игри на волята. Там ми хареса като визитка, но първа я жертваха заради наглата Ивана. Та тук ми харесва засега. Определено сваля Пацо, той се усеща и му се иска, ама няма как, верен си е на Елена.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 23:12 от Diavolo

# 331
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Барманка трябваше да е във "Виктория" - заведението, което Емо и Парушев така и не могат да отворят.
Тя се заглежда по Пацо, Сашко по нея... Satisfied

# 332
  • Галифрей
  • Мнения: 3 997
Изпуснах  епизода 😭 Ще чакам да го качат онлайн да си го гледам на спокойствие

# 333
  • Мнения: 6 159
Пропуснах сезон 3 , но днес се класирах и започнах новия - с.4 /не съвсем от начало.../ .
Епизодът имаше доста весели моменти /нямам предвид простотиите на Ненчо/ .
Надето е задобрела като  дикция .

# 334
  • София
  • Мнения: 4 429


All inclusive  Сезон 4 Епизод 2

Директен линк

# 335
  • Галифрей
  • Мнения: 3 997
Гледах епизода и много ми хареса ❤ Горкият Емо.  Синът на Боян е голям сладур.

# 336
  • София
  • Мнения: 3 391
Образът на Ненчо могат направо да го разкарат. Не мога да повярвам, че има хора, които още се кефят на тъпи изтъркани смешки от селски вечеринки.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Понеже пропуснах началото...как Пак всички заедно се озоваха на море?

А щерката къде забърса бизнесмена?

# 338
  • Галифрей
  • Мнения: 3 997
Надя уреди двете семейства да останат в скъпия хотел уж,че е спечелила конкурс за красота. Боян ( бизнесмена) им ги платил, се опитва да им се хареса. Те още не знаят, че са двойка.  Незнаем още как е запознала тяхната любов.

# 339
  • Мнения: 11 558
Аз мисля, че този Боян е шефът на двете мутри.

# 340
  • Галифрей
  • Мнения: 3 997
И аз това си мисля че , той е големият мафиот. След като  каза това е мое,хотелът е почни негов и тн. Излежда ми свестен ( за сега)

# 341
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, свестен, свестен, колко да е свестен, като Надето не знае, че има семейство...

Понеже пропуснах началото...как Пак всички заедно се озоваха на море?
Диана Бишоп частично е отговорила. Но първоначално те са отишли там заради сватбата на Евдокия и Стефан, с която започна сезонът. Оставането им в апартаментите на хотела стана впоследствие.

Иначе и според мен Боян е шефът на конкурентното заведение и там на още каквито неща ще се окаже. Но пък може да има и шеф над него, знае ли човек...

# 342
  • Wonderland
  • Мнения: 652
Това бебе не го ли бяха кръстили Евдокия? Сега пък Пламена. Грешно съм запомнила ли? Thinking

# 343
  • Галифрей
  • Мнения: 3 997
Много ми хареса днешната серия Преслав е голям сладур и всичко знае ❤❤  Липсва ми лятото 😭😭

# 344
  • София
  • Мнения: 12 301
Мисля, че го кръстиха Пламена.

Общи условия

Активация на акаунт