Домакини 72/ Идва есента, на домашни мезета и питиета

  • 40 961
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 853
Вале, дехидрататорът ми е http://ezidri-master.com/tovary/ultra-fd1000.html. Няма го в БГ, мисля. Тук е много популярен, макар и по-скъп от другите модели. Пластмасата е без вредните добавки и може да се добавят тавички до 30 броя. Аз имам вече 10 тавички и това е най-оптималното. Засега впечатленията ми са положителни, ама и го използвам две седмици.

И стискам палци! Няма от какво да те е страх! Hug

# 76
  • Мнения: 39 639
Да, Ма ко. Вчера направих още 11 буркана.

# 77
  • Мнения: 1 826
Бе ще стане виното,няма къде да ходи.Правихме преди 10 години,а за ракия и там е още по -лесно ,мм има опит и там.
Вале, утре чакам да се похвалиш с хубави резултати.
А аз, първо ми стана  студено,явно вече доста захладня сутрин и вечер.Днес видях дори със зимни якета,а беше по обяд,аз по къс ръкав.Та леко ме втресе и си пийнах пак малко винце на вечеря.

# 78
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Добро утро!

Вале, стискам си палци, не съм ги пускала, да пишеш после
Голям зор това ставане, не ми се мисли какво ще става в края на месеца. Гледам го и мъжа ми, дето никога не е имал проблем в това отношение, нещо му е по-трудно в последно време. Добре, че е петък

# 79
  • Мнения: 11 662
Добро утро!
Вале стискаааам!

# 80
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 108
Добро утро!Взимам от кафето,че още спя...
И стискам палци всичко да е наред с мамографията на Валето.
Не знам дали споделих,но си имам издадена заповед за новото инвитро.Ама тоя път хич не съм развълнувана,а страшно спокойна(тъй става като ще ми е трети)...

# 81
  • Мнения: 11 662
Ели остани си спокойна и всичко ще е наред Kissing Heart

# 82
  • София
  • Мнения: 9 890
Пускайте палците, красавиците ми са наред😁

# 83
  • Мнения: 39 639
Браво, Вале.
Елислава- хората са казали- три пъти за щастие. Дано е на късмет.
За кафето на Ма ко ми е късно, но определено му загледах с апетит  каймака.

# 84
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Вале, браво на хубавиците, дишай спокойно
Ели, правилно ти е казала Калинка, спокойствие
Късничко е за кафе, аз имам една мента за допиване

# 85
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Привет и от мен. Ей ви кафеее, вземайте по колкото искате. Оказа се, че днес имат имен ден Дениславовците, а синът е Денислав точно, така че НАЗДРВАВЕ

# 86
  • Мнения: 39 639
Жив и здрав да е Денислав, Плами! За малко да не си открия кафето от снимката ти, но успях.

# 87
  • Мнения: 6 096
Плами 76 жив  и здрав да е.

# 88
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Плами, да си носи името със здраве!
Голям мързел му ударихме днес

# 89
  • София
  • Мнения: 8 441
Привет, сладурани!
Из малко изчезнах, но направих приятелско посещение на Варна. Не си мислете, че съм се разхождала по плажовете и съм събирала възхитени погледи Stuck Out Tongue Winking Eye, или съм гледала замечтано морето и лунната пътека. Даже изобщо не видях море, а само чайки и гларуси. И моряци не видях! И мен възхитени очи не ме видяха...Joy Вчера тръгнахме към 7.00 сутринта и след 6 часа бяхме в морската ни столица. Взехме си внучетата, разхождахме се из града, показаха ни училището си ( много близо е до дома им - 300 м.)Ходихме на вечеря в ресторант, после се прибрахме и те дойдоха с нас ( бяхме си наели апартамент), та останаха и да спим заедно. Днес до обяд също се разходихме из центъра на Варна, ходихме в сладоледена къща, на детска площадка, говорихме си, правихме планове за следващото лято, за бъдещето. Ей, момичета, яко заредих батериите! Не останахме повече, за да не им попречим да си научат уроците за следващата седмица. Тръгнахме си към 13.15 и в 19.15 си бяхме у дома. И натам, и насам не отстъпих волана на гаджето. Много обичам да шофирам. Сигурно в предишен живот съм била шофьор или кочияш, а може и каруцар. Stuck Out Tongue Winking Eye
Изчетох всичко написано. Пуснах палчетата заради ВАЛЕТО, сега пък ги стискам заради ЕЛИСЛАВА. ВАЛЕ, радвам се за теб. ЕЛИ, колкото по-спокойна си, толкова по-добре. Нали казват, че нещо, което не става от първи и втори път, със сигурност ще стане от трети опит! Така да бъде! Hug
МАРИЯТ, какво е това да искате от свекърите малко вино, за да го опитате. Нали знаеш колко дават за дегустация. Я си поискайте поне две дамаджани, та да го усетите. Така или иначе ще кажат, че са ви дали вино поне да има защо Smiling Imp
ПИСЕНЦЕ, я не се оправдавай, че пиеш винце, за да се сгрееш. Кой ходи по монокини през октомври? Ами обличай се, бе жено. Както си го подкарала, мъжо ти ново буре трябва да зарежда, та белким остане нещо за Коледа и Новата година. Stuck Out Tongue Winking Eye
МА КО, радвам се за Шефчето, че е добре. Браво!!!
СМЪРФЧЕ, впечатли ме с твоята сушилка. Да ти служи дълго време.
ПЛАМИ, макар и да съм закъсняла, но приеми от мен още една доза поздравления за имения ден на твоето момче. Да е здрав, да има късмет и успехи, да мечте и мечтите му да станат реалност! Какво прави щерчицата ти? А зетко? Нека да са здрави, щастливи, влюбени...
ЛЕЙДИ, ДЖЕЙМИ, за вас е торбата с прегръдките. HugHug
Хайде лека нощ, че се увлякох и докато изчетете утре сутрин моите щуротии, ще ви изстине кафето... Ако МА КО сложи кафе. Wink

Общи условия

Активация на акаунт