Истанбул [тема 53]

  • 62 163
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 414
Върнахме се снощи. Бешикташ е празен по кафенета и заведения за бързо хранене имаше по един, двама клиенти Sad... Трафикът обаче си е същият .
Разпитах координатор в клиниката. Според нея  ( личното и мнение...) е че едва ли ще затворят границите, понеже това ще е пагубно за страната.

Аз не бях запозната с тази информация по-подробната, която Роже споделя:
"...4. Във всички провинции гражданите на 65 и повече години ще могат да излизат между 10:00 и 13:00 през деня, а гражданите под 20 години (родени на и след 01.01.2001г.) между 13:00 и 16:00 през деня. С изключение на служителите, които представят документ, че работят. Гражданите от посочените възрастови групи ще бъдат ограничени да излизат на улицата извън тези часове.
9. През периодите, когато има комендантски час през почивните дни, няма да може да се пътува с лични превозни средства в рамките на града, както и между различни градове.
Информацията е от сайта на Министерството на вътрешните работи в Турция..."


Това силно ме притесни и ще търся връзка с клиниката за разяснение понеже ние тръгваме в 02.00ч българско време от България. Минаваме границата с Турция към 06.00-06.30ч. турско време,   за да сме в Истанбул към 10.00- 10.30ч. ( турско време)
При тази заповед ние няма как да се предвижваме и силно ме интересува дали важи и за чужденци.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 13:48 от Кris_80

# 301
  • Мнения: 176
оня ден включихме , че хубава зимна НЕЗАТВОРЕНА дестинация е Румъния , Синая , Брашов , то в тая суша да се чуди човек Sad Абе то на всеки му се иска на топло , ама като няма  , освен на топла минерална вода Simple Smile

То май в Румъния може само транзит да се минава иначе май има карантина.

# 302
  • Русе
  • Мнения: 7 056
оня ден включихме , че хубава зимна НЕЗАТВОРЕНА дестинация е Румъния , Синая , Брашов , то в тая суша да се чуди човек Sad Абе то на всеки му се иска на топло , ама като няма  , освен на топла минерална вода Simple Smile

То май в Румъния може само транзит да се минава иначе май има карантина.
Мдаа.

peterky2002, късно сте включили.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 3 935
ми къде , бързаш/не бързаш то не е за утре , а за празниците -  дотогава я камилата ,  камиларя Sad  ?
абе май ще си стоим дома  Sad

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 08:27 от peterky2002

# 304
  • Мнения: 27
Здравейте, моля ако някой ще пътува или ще се връща скоро да ми закупи лекарство от Турция. Ще дам парите предварително. От Варна съм и ще бъда много благодарна.

# 305
  • София
  • Мнения: 3 028
Здравейте, моля ако някой ще пътува или ще се връща скоро да ми закупи лекарство от Турция. Ще дам парите предварително. От Варна съм и ще бъда много благодарна.
Ако ползвате Фейсбук, потърсете там има групи за пазар и за лекарства от Турция.
Но добре се разберете за цената предварително, че да не останете изненадана.

# 306
  • Мнения: 5 045
Здравейте, моля ако някой ще пътува или ще се връща скоро да ми закупи лекарство от Турция. Ще дам парите предварително. От Варна съм и ще бъда много благодарна.
В групата за инвитро и в другата за пациенти на турските клиники във ФБ ги предлагат редовно. Отделно има момичета, които пътуват и се отзовават,сред тях със сигурност е Милослава Дойчинова(ако правилно й изписвам името).

# 307
  • Мнения: 1 652
Ще разведря малко обстановката със снимките от пътуването ни до Измир и околия от началото на ноември.
Албумът във flicker с описания.
Бяхме с приятелка, тя отдавна ме врънкаше да я заведа до Ефес, а и аз не бях ходила. Останахме доволни и то не само заради сушавата от към пътувания година. Хубаво е там.

Ако се сещате за някаква друга платформа за качване на много снимки (без соц. мрежи), дайте съвет.

И понеже темата все пак е за Истанбул, ще кача снимка и от там (мисля, че е нейде над Буюк чекмедже Simple Smile)
Скрит текст:

# 308
  • София
  • Мнения: 3 028
Ще разведря малко обстановката със снимките от пътуването ни до Измир и околия от началото на ноември.
Албумът във flicker с описания.
Бяхме с приятелка, тя отдавна ме врънкаше да я заведа до Ефес, а и аз не бях ходила. Останахме доволни и то не само заради сушавата от към пътувания година. Хубаво е там.

Ако се сещате за някаква друга платформа за качване на много снимки (без соц. мрежи), дайте съвет.

И понеже темата все пак е за Истанбул, ще кача снимка и от там (мисля, че е нейде над Буюк чекмедже Simple Smile)
Скрит текст:
С удоволствие прочетох всичко, макар и да става по-бавно по този начин.
Та докато прелиствах снимките се сетих да попитам - защо не си направиш блог и там да описваш пътуванията си?
Ако пък имаш такъв, би ли го споделила? Пишеш интересно, ходиш на хубави места, а снимките са разкошни!

# 309
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Най-удобно е в инстаграм, нищо че е социална мрежа. Може да се ползва и за бизнес и да запазиш анонимност, ако не се регистрираш с данните си от фб.

# 310
  • Мнения: 2 718
И аз с удоволствие бих четяла  Розова маслинка, ако има инстаграм с туристическа насоченост.
Много практично е.

# 311
  • Мнения: 1 652
Влизането в България от Турция без PCR тест остава до 31 януари 2021 г.
Заповед.

(До модератора: няма възможност да добавя инфото към предния ми пост, затова са два поредни.)

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 13:52 от Розова маслинка

# 312
  • Мнения: 546
https://www.instagram.com/tv/CH8M8XuFH-X-jfbnwJAdH_NI66rjq9kbAGS … shid=wm85aps2mfuj

Ето любимия Истанбул как ние го видяхме

# 313
  • Мнения: 2 414

"Този акаунт е поверителен
Последвайте акаунта, за да виждате снимките и видеоклиповете в него."
Ако искате да покажете снимките си трябва да направите профила си публичен

# 314
  • Мнения: 546

"Този акаунт е поверителен
Последвайте акаунта, за да виждате снимките и видеоклиповете в него."
Ако искате да покажете снимките си трябва да направите профила си публичен

Извинявам се, беше видео, но не искам да си правя профила публичен Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 01:35 от Marble_beach

Общи условия

Активация на акаунт