Три дълги години...

  • 14 872
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Сега вие ме разплакахте... Благодаря ви! На всички , много ви благодаря. Хубаво е, че има с кого да споделя. С мъжа ми си говорим без думи, просто се прегръщаме и тихичко плачем. Но понякога думите извират... Така, както сълзите... Благодаря, че споделяте с мен моята собствена мъка  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
Да...Димана, цяла вечност ни чака... Cry
Имай сили, мила да я изживееш и дано получиш поне малко утеха от сладкото ти момиченце  Praynig
Спи спокойно малък Влади... Praynig

# 17
# 18
  • Мнения: 1 263
О, мила! Мислите ми се давят в сълзите ми. Не знам какво да кажа. Прегръщам те!

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Толкова съжалявам миличка и те прегръщам  Hug

# 20
  • Мнения: 1 364
Прегръщам те! Бъди силна!

# 21
  • Мнения: 219
Миличка, бъди силна ! Много добре познавам болката  и безнадеждността ,които изпитваш. Сигурна съм ,че малките ни ангелчета са около нас просто ние не ги виждаме. Вярвам ,че са на друго по-добро място и зная ,че винаги ще живеят в нашите сърца. Обичай своето момиченце с цялата си обич и още толкова.
Вечна ти памет малък Влади!  bouquet

# 22
Mnogo mnogo sujaliavam bolkata po izgubeno dete e neupisyema.Pregru6tam te,budi silna.Sega Vladi sigurno vi gleda otniakude i ne bi iskal ti da pla4e6

# 23
  • Мнения: 5 468
Много съжалявам за болката, която изпитваш. На днешния ден /осми/, аз пък запалих свещ за майка ми, която ни напусна преди 1 месец Cry. Много страдам за нея, но сигурно твоята мъка е още по-голяма, защото е за дете... не знам, не мога да си представя, а и не искам.
Съчувствам ти силно и те прегръщам, и не знам, какво да ти кажа... дано болката се притъпи с времето... и когато човек си замине от Земята, наистина да отива в по-добър свят Praynig.
Бог да пази малкия Влади и да го закриля, където и да е...

# 24
  • Мнения: 8 463
Димана,знам,че нищо не може да утеши такава мъка.Прегръщам те! Hug Hug Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 105
Димана  Hug Sad Sad

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Всяка дума, която мога да кажа, е слаба пред тая огромна мъка.
Димана, възхищавам се на силата на хора като теб - силата да можеш да продължиш.
Само ти, мила, си знаеш какво е да живееш с такава кървяща рана в сърцето.
Дано е светло на душичката на малкото ангелче Влади.  Flowers Rose 

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моля се за Влади  Praynig, моля се за нашето Мише  Praynig, и за всяко човешко същество, което сега е там - горе..., на по-чисто, на по-хубаво, на по-светло... Praynig

Светла им памет! Без тях не е същото, но ние няма да ги забравим!

Димана, прегръщам те  Hug и ми се иска да ти кажа: "Влади е жив и щастлив, но на друго място!" Нека това да ти е мъничка утеха...

# 28
  • Мнения: 388
Бъди силна мила HugПлача за нашите ангелчета!

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Момичета, вчера просто не можех дума да напиша в тази тема...  Sad

Ще ми повярвате ли как цялата нощ срещу петък сякаш преживявах всичко отново?! Всяка една от последните минути живот на сина ми се редуваха пред очите ми и мислите ми, като на филм просто...  Cry

На сутринта, когато Силия се събуди, я прегърнах и тихичко плаках, а тя само ме гушкаше  hug . Сякаш разбра колко ме боли... И сега се разхожда наоколо, стиснала една снимка на Влади и повтаря щастливо "Бате!" А аз мога само да предполагам каква комбина щяха да са двамата  Party и колко много батко й щеше да я обича и да я закриля...

Всяка вечер, преди да заспи, когато й пожелавам лека нощ й казвам да помаха на бате, който е ангел и бди над нея... И тя маха ли, маха, дава му целувка за лека нощ и заспива...

Уф, мога да пиша цял ден! Благодаря ви, милички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт