Три дълги години...

  • 14 921
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличка, толкова много съжалявам! Разплаках се и аз... Прегръщам те, бъде силна както досега... Дано Влади е на по-добро място и винаги да бди над цялото ви семейство! Praynig

# 31
  • Мнения: 32
Прегръщам те силно и плача заедно със теб.Не се познаваме лично,но познавам историята ти от Татянка(на Инес ).Плаках за теб и детенцето ти още тогава,никоя майка не заслужава да преживее това,което си преживяла ти.Моля се децата ни да са на по добро място. Hug

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Димана, снощи като леганх много мислих за теб SadБях прочела темата ти, но не знаех какво да напиша!Думите са безсилни, а мъката ти е голяма!Прегръщам те силно и бих искала да ти вдъхна много кураж!Но ти го имаш и винаги съм се възхищавала на това ти качество!Горе главата, мила Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
...познавам историята ти от Татянка(на Инес )...

Поздрави ги специално от мен! Много целувки на малката Неси  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 5 370
...познавам историята ти от Татянка(на Инес )...

Поздрави ги специално от мен! Много целувки на малката Неси  Heart Eyes
Свалям ти шапка на силата, с която си продължила напред.
Казват, че Господ давал тежки изпитания само на тези, които можели да ги понесат.
Ти си може би едно от доказателствата.
За себе си съм убедена, че 100% не бих могла да се изправя оттам, дето би могъл да ме изпрати подобен удар на живота.
Поклон! newsm17

# 35
  • София
  • Мнения: 1 900
Димана, толкова много съжалявам!

Прегърни Силия от мен и Яна! Целувки...

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Димана, толкова много съжалявам!

Прегърни Силия от мен и Яна! Целувки...

Благодаря ти, Ети! А вие няма ли да ни посетите скоро пак?! Чакаме ви!

# 37
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Мила Димана,
И аз плача заедно с теб! Много съжалявам за твоята огромна загуба - тя не бива да случва на никого... Cry
От това, което описваш Силия изглежда разкошно дете. Дано нейната любов поне малко смегчава болката. Пожелавам ти един ден да имаш отново и едно малко момченце. Не за да замести бати Влади, това едва ли е възможно, но за да донесе още радост и светлина в дома Ви...
Прегръщам те!

# 38
  • Мнения: 948
Димана, плача и съпреживявам заедно с теб!
Моля се за Влади! PraynigСветла му памет! Praynig
Прегръщам Ви силно - теб и прекрасната Силия! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 6 315
Много съжалявам, много е тъжно  Sad. Възхищавам се на хора като теб, които въпреки огромната мъка която изпитват продължават напред! Прегръщам те!

# 40
  • Мнения: 1 234
Прегръщам те силно! И ще ти кажа, че те разбирам, защото съм преживяла и аз подобна загуба... И ще ти кажа, че още боли, по друг начин...но боли... И вече 7 години по-късно като се замисля, понякога ми се струва, че по време на загубата съм била в състояние, което дори не ми е позволявало да осъзная какво се случва точно...
На 8-ми /голям църковен празник /, като ходихме на гробищата се помолих, ако има живот и след смъртта,  да ми даде някакъв знак...Въпреки, че съм убедена, че има живот и след смъртта, не вярвах, че ще получа знак...но получих...едн малки бели птички, и дъга над гроба на детето...
Това ми даде сили!!!
Въпреки, че изобщо не съм същата и знам, че никога няма да бъда!
Прегръщам те силно!

# 41
  • Мнения: 1 427
Димана Hug Hug Hug Cry Cry Cry

# 42
  • Мнения: 113
Мила Димана, какво бих могла да ти кажа, не съм го преживяла, така че ... Безкрайно съжалявам за това че не си могла да изживееш толкова пропуснати моменти .... Добивам представа какво ти е заради една моя приятелка. На 28 август погреба своето момиченце. А не е искала да ми каже. От къде толкова сила? Незнам. Срешнах я на улицата в черно и тя не се сдържа, разпадна ми се в ръцете и плакахме много. Как се свиква и се преживява това не знам. "Взе си я Богородица" - така каза тя, а пък аз много се ядосах на последната.... коя майка би го направила?!? В такива моменти не вярвам в нищо!
Бъди силна, както си била досега. Изживей мъката си защото няма да мине.
Пожелавам ти хубави мисли и щастие.
 newsm51
П.С .... не мисля че бих се справила в такова положение, незнам

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
мама Галка, , разбирам приятелката ти... Предай й моите прегръдки!
Когато почина сина ми, се обадих само и единствено на една моя приятелка. На нея просто не можех да не кажа... Страх ме беше- тя имаше малко бебе, още кърмеше... Казах на мъжа й. На погребението тя дойде. С още много мои приятели...
В такива моменти не ти се мисли за нищо, разбираемо е. Но подобен жест не може да те остави безучастен. В черния ден те ми внесоха мъъъъъъничко утеха....
После успях да се посъвзема, благодарение на приятелите си. Нито за миг не ме оставиха да съм сама със себе си...
Бъди до своята приятелка! Дори и да си мисли, че с нищо не можеш да й помогнеш, тя има нужда от теб точно сега....

# 44
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 240
След три дни се навършват 11 години от смърта на сестра ми а беше само на 20 години и ми е тъжно но знам че на теб мила Димана като майка ти е сто пъти по мъчно защото по голяма от майчината обич няма.Прегръщам те силно и плача за Влади и за моята сестричка едновременно- сили и много кураж за теб и твоя съпруг и за бабите и дядовците на Влади защото казват че баба и дядо обичали повече внуците от собствените си деца....................
Целувки за теб и силната ти майчина душа и и много голяма целувка за малката ти пирнцеса.

Общи условия

Активация на акаунт