Три дълги години...

  • 14 914
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 930
Димана, силно те прегръщам и се моля малкото Влади да е сред звездите и да ти се усмихва когато погледнеш към него.
Толкова си силна! Възхищавам ти се!

# 61
Мила Димана както и всички маминки които са загубили дечицата си аз съм само на 19 години и скоро загубих котарака ми - грижех се за него като за дете дълги години! Зная, че моята болка е нищожна сравнение с вашата, но искам да изкажа възхищението си към вас! Защото няма по-смел и истински човек от една майка! Аз не мога и не искам да си представям ако недай си боже някога ми се случи подобна трагедия. Моята майчица има един спонтанен аборт след моето раждане значи преди 17-18 години и до ден днешен когато стане на въпрос за това тя започва да плаче въпреки, че след него се появи едно чудо наречено Натали  Peace Тя е вече на 14 години а все мама повтаря а можеше да имаш и брат! Седя и плача докато пиша тези неща. Влезнах във форума заради диета а прочетох за толкова ангелчета отлетели без време! Не зная какво да кажа! Болката е огромна! Огромна буца е заседнала в гърлото ми и не зная какво да ви пожелая освен ВЯРА И СИЛА!
ВИЕ СТЕ ГЕРОИ! ! !

Нека да почиват в мир малките ангелчета и Влади и Валето и Поли!
Господ понякога е толкова несправедлив!

Един ден като бях малка след като почина моята баба попитах мама : "Майчице защо си отиват все добри хора, не сторили зло на никого!" А мама ми каза "Знаеш ли и аз попитах това Мамка / така наричаше своята баба - майката на майка й т.е. на моята баба която за съжаление надживя 5 от 7-те си деца  cry / и тя ми каза, че на небето има дълго и цветно хоро. На него Господ искал да има не само бабички и дядовци както и само лоши хора и той искал да има млади и добри хора...Но най-гомята болка е майчината болка!" Дълги години го обвинявах, че отне моята баба а беше само на 45 години! Но живота си тече ...

ВИЕ СТЕ ГЕРОИ МИЛИ МАЙКИ!

ПОКЛОН!  newsm20 Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

# 62
  • Мнения: 239
мили мами Hug колкото пъти надникна в този форум винаги плача.  Praynig моля се на всички божества да няма повече затворени детски очички  Praynig и майки с исъхнали сърца и непресъхващи очи Praynig

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Аз пак ще се приютя за малко в моята си темичка... В понеделник моето момченце трябваше да навърши 6 годинки!  Cry Cry Cry
Ужасно е, че дори не мога да си представя как би изглеждал... Понякога си го представям по един начин, после по друг. Постоянно си говорим с татко му, че щеше да е прекрасен батко на сестра си... Той беше такова слънце! И днес щеше да е на цели 6 годинки, които никога няма да навърши...
Простете, че пак ви натоварвам с мъката си, но на рождения му ден и вчера просто не можех да пиша тук. А болката ми е толкова огромна, че не мога да не пиша...
Объркано стана, извинете ме и благодаря, че отново сте с мен  Hug

# 64
  • Мнения: 7 122
Димана,  Hug
Тук на никому не дължиш извинение за мъката си.
А те ще си останат вечно млади. Дано закриля Силия и цялото семейство от там, където се намира. Влади Е добър батко и син. Но не е при вас за известно време. Физически.
Който живее в сърцата ни, ще надживее много хора.  Hug

# 65
  • Мнения: 1 446
smile3518
Мила Димана! Винаги съм искала да те прегърна и да ти кажа , че страшно много ти се възхищавам Hug.
Влади е на едно много по - хубаво място , където няма старост и проблеми , а има само щастие. Той винаги ще е с вас.

# 66
  • Мнения: 1 427
Димана, прегръщам те Hug Hug Hug

# 67
# 68
  • Мнения: 768
Аз пак ще се приютя за малко в моята си темичка... В понеделник моето момченце трябваше да навърши 6 годинки!  Cry Cry Cry
Ужасно е, че дори не мога да си представя как би изглеждал... Понякога си го представям по един начин, после по друг. Постоянно си говорим с татко му, че щеше да е прекрасен батко на сестра си... Той беше такова слънце! И днес щеше да е на цели 6 годинки, които никога няма да навърши...
Простете, че пак ви натоварвам с мъката си, но на рождения му ден и вчера просто не можех да пиша тук. А болката ми е толкова огромна, че не мога да не пиша...
Объркано стана, извинете ме и благодаря, че отново сте с мен  Hug

Миличка и аз се чувствам като теб. Нашата кака Валя беше такова слънчице, винаги изпълнена с енергия и колкото и да е странно за толкова малко дете беше много състрадателна. Като видеше някой да страда или плаче отиваше при него да прегърне и успокои.
Тя така и не доживя 3 си рожден ден. На мен ми е най-мъчно за малката (Алиса) защото смятах, че след като са две сестрички с толкова малка разлика(15 месеца) освен това ще бъдат близки цял живот и много ще си помагат, дори когато нас с мъжа ми няма да ни има вече.
А сега малката остана сама и все търси кака си из стаите за да си играят. Като види сутрин че леглото и е празно и почва да плаче.

Исках да те попитам как да намеря сили да празнувам наближаващите Коледа и Нова Година? Ти как ги празнуваш? Аз искам да се скрия в дън земя и да не виждам никакви елхи и дядо Коледа. Само като гледам коледните украси из града и се побърквам от мъка.
Знам, че не е честно пред малката да изпитвам такива чувства защото това ще е втората и Коледа и Нова година, но уви много ми е тъжно...Плача непрекъснато и сега като пиша също.......

# 69
  • Мнения: 1 363
Писах и.... не мога, изтрих го. Каквото и да кажа ми се струва безсмислено.
Възхищавам ви се!!!

# 70
  • Мнения: 3 268
Думите са излишни..Много,много,много съжалявам и ти съчувствам.

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Ружи, сега виждам, че заради аварията онзи ден ми го няма писаното за теб. Дано си успяла да го прочетеш  Praynig
От вчера си пиша на ЛС със сестра ти. Ако мога да ти помогна, по какъвто и да е начин, ще се радвам да го направя. Пиши ми, ако искаш!

# 72
  • Мнения: 2 849
Димана , Hugнапълно те разбирам .Винаги ще се опитваме да си ги представим как биха изглеждали на всеки рожден ден ,на всеки празник ....


Днес трябваше да духнем 3 свещички  Cry Cry Cryмного е тежко .Обичам Вики с двойна сила .

# 73
# 74
  • Мнения: 3 166
radi-t , прегръщам те силно. За малкото ангелече Еди... Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт