Три дълги години...

  • 14 950
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 212
мога само да те прегърна и да ти кажа колко си силна.  Hug Heart Eyes Надали разбирам мъката ти, но я усещам.  Cry
Попадане в депресия, следва панахида, дълбоката дупка, 4увство което неможе да се опише... Лошото е, 4е това не е проблем, ако беше, щеше да се реши. Това е реалността. Да се преживее - не може! Да се свикне с нея  - също. Няма лекарство за тази болка, за съжаление.
Целувки на красавицата Силия и на теб.  bouquet Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 656
Тарталета,  Hug Hug Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 1 984
Димана, много те прегръщам... Всяка година се чудя какво мога да ти кажа и никога нищо не успявам да измисля.

Целуни Силия от мен и Яна.

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Ради, знам, че тук съм сред свои. Точно заради това, когато започна да пиша, често не мога да спра... Изливам душата си на непознати, които в същото време адски много ме крепят. Благодаря ви  Heart Eyes

Теичка, права си- това не е проблем. И точно заради това се вбесявам на моменти- че не мога да преодолея слабостта си. Всъщност то и не трябва да я преодолявам, нали?!

Ети, това е кофтито в подобни моменти- думите никога не стигат. Но не са и необходими  Hug Знам, че ви въвличам ненужно в мъката си, но както вече казах- изливам душата си и това много ми помага.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 984
Димана, никога, ама никога не казвай, че е ненужно. За нас е чест и привилегия ако можем да ти помогнем по някакъв начин - дори и това да означава само да те изслушаме и да поплачем заедно с теб.

# 95
  • Мнения: 11 607
Тарталета Cry Cry Cry Hug Hug Hug

Какво да ти кажа.....какво да ти напиша...Датата с главно Д наближава...Ще ми се да ти предложа нещо...незнам как би го приела......

Защо вместо панахида не занесеш нещо в някой Дом за сираци? Или в най-близката ДГ до вас? Незнам... Или в болницата, в детското отделение...ако има по-големички деца да им подариш нещо за училище - тетрадка, молив, химикал?????

Прегръщам те, мила! Много, много те прегръщам! Но пък съм безкрайно щастлива,че имаш Сиси! Напиши повече за нея!

# 96
  • Сливен
  • Мнения: 197
Съжалявам за загубата ти.Аз съм майка на едно прекрасно малко момченце и не искам никога да разбера какво усещаш в този момент и през тези години.
Просто бъди силна,защото малката ти дъщеричка има нужда от теб.

# 97
Съжалявам за загубата ти.Аз съм майка на едно прекрасно малко момченце и не искам никога да разбера какво усещаш в този момент и през тези години.
Просто бъди силна,защото малката ти дъщеричка има нужда от теб.
A
AZ SUSHTO IZGUBIH sINA SI PREDI TRI GODINI ,ZAGUBATA NE MOJE DA SE PREJIVEE,NO ME KREPQT DRUGITE MI DECA. ZNAM KAKVO TI E,NO TRBVA DA PRODULJIM NA TATUK I ZAGUBATA DA NI NAPRAVI PO SILNI.TOVA KOETO NE NI UBIVA NI PRAVI PO SILNI.

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Прави сте момичета. Осъзнала съм, че имам за какво да живея. И ще живея, докато ми е отредено. Колкото и непосилни да са дните ми понякога.

Вчера станаха 4 годините. Дълги ли?! Не... Сякаш са слети в едно. Липсата е същата, както тогава. Не е намаляла изобщо празнината.
Валеше ужасен дъжд. Плачех и не знаех дали сълзите или дъждовните капки чисти дъщеря ми от очите ми. Треперех от студ и не знаех дали детето ми иска да ме стопли или да ме утеши с прегръдката си.
Бях между два свята. Разкъсана между болката от загубата на сина ми и опияняващото чувство да усещам топлото тяло на дъщеря си...
Днес като че ли започвам да възкръсвам. Винаги става така-  изпадам в дупка някъде преди РД през август и започвам да се съвземам, когато направим помена. Сякаш затварям някакъв кръг...

# 99
  • Мнения: 3 611
Плача с теб и с дьжда...
Не мога да те успокоя, всьщност и не zнам какво да кажа.
Тьжно ми е  Sad

# 100
  • Мнения: 1 669
Тарталета, изчетох цялата тема и мога да направя само едно...

 smile3518

Прегръщам те силно...

# 101
  • Мнения: 11 607
Тарталета(ох, защо не мога да измисля по-галено обръщение към теб....) мислено бях с теб на 08.09.........Цял ден си мислех за 4-ма души...... - за теб, за детенцето ти,което ти е дало толкова много радост и щастие(макар и за малко),за дядо и за най-добрата ми приятелка от детските години(която е от Шумен,но пътищата ни се разминаха много лошо),която пък на този ден има рожден ден........И само мислех и си поплаках вътрешно....от мъка и болка,защото загубата и смъртта болят много....Ох, ако ги нямаше тях.......Но пък винаги най-накрая след всичко,което преживявам на 08.09.(винаги една и съща картина минава през погледа ми- смъртта на дядо по часове и минути), най-накрая винаги си казвам с усмивка - Благодаря ти, Господи,че ми даде такъв разкошен дядо,че го имах до себе си,че топлината и обичта,която ми даде и до ден днешен ги нося във себе си.....Знам,че двете загуби са несравними, затова само едно ти казвам - горещо те прегръщам! Hug

# 102
  • Мнения: 5 228
Тарталета, от много време искам да ти напиша нещо, но все не намирам точните думи. Много ми е мъчно за малкото ти момченце. Сигурна съм, че Влади е на едно много хубаво място и се грижи за семейството ви от небето.
Не е вярно, че времето лекува. Болката става все по-силна.

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Фукле, благодаря ти, мила  Hug Аз също съм сигурна в това...

# 104
  • Мнения: 950
ОХ милата тя ,направо немога да пиша от рев ,болката която си изпитала и която все още те мъчи ,но се надявам да продължаваш с тази борба за оцеляване .
Въпреки че не те познавам ти изпращам прегръдка и още веднъж съжалявам за голямата ти загуба Sad

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 01:11 от sisa g

Общи условия

Активация на акаунт