През НОЕМВРИ то се знае- къщата ще засияе!!!

  • 13 445
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 215
Диана, честита рожба! Дано да наддаде бързо и скоро да се прибере при мама и татко! Когато имаш време и желание, разкажи повече  Hug

Елимира, добре дошла в ноемврийския отбор!

# 91
  • Мнения: 667
Диана, честито бебче! Желая  ти да е здравичко и  по-скоро да си го приберете у дома. А на теб бързо възстановяване.
В другите отчетни теми мамите, които са родили, описват на кратко как е протекло раждането. Така че ако имаш желание, ще бъдеш първата сред нас.

Елимира, добре дошла.



# 92
4естито мом4енце на мама Диана,
да и е живо и здраво.
ох,толкова се развалнувах,от новината,4е 4ак моита бебка се разхалца.

# 93
  • Мнения: 167
Хе,хе както се бях отпуснала пред компа,подскочих като прочетох постинга на Диана!


  ЧЕСТИТО, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МОМЪКА!САМО РАДОСТ И ВЪЛНУВАЩИ, ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ДА ТИ НОСИ! smile3501
 
Толкова ме развълнува...очите ми се напълниха Hug

Днес пак със свекито ходихме на пазар и отново ме обзе онова неприятно чувство,че избързвам  с покупките и, че леко се вманиачавам...Но явно не е така - бебчетата са на път,знам ли аз дали щъркела не е тръгнал по-рано?! Wink

Та да ви кажа- капарирах си количката Кенгуру - Ексцес.Мислех да я взема след като родя,но собственичката на магазина ме предупреди,че наличностите в складовете са изчерпани.Сигурна съм ,че не ме лъже,така че ако някоя мама се е спряла на този модел - да поразпита...

Моя бебок ме ритка в ляво и дясно на тумбата.Но много често се извърта - целият ми корем вибрира!

А за мързела...аз цяло лято мързелувам в къщи,но сега имам невероятна енергия!Със ставането започвам да чистя,подреждам и преподреждам , което- повярвайте ми - никога не ми е било любимо занимание...

Добре дошла на новата мама!  bouquet

# 94
  • Мнения: 198
Честито бебе на мама Диана !
Да порасне голямо и силно и скоро да радва всички вкъщи !  bouquet

Добре дошла на Елимира ! Леко бременеене до края Wink
При мен беба днес цял ден , така подскача върху пикочния ми мехур, че само ходя до тоалетната уж да пикая  Laughing Явно се е завъртяла Mr. Green ...

# 95
  • Мнения: 483
Честит малък мъж на мама Диана!   bouquet
Нека да е жив и здрав и скоро да се гушкат с мама  Hug

Мммдаааа  newsm78, май вече е време да си стегнем багажчетата за болницата, няма шега.
Моята бебка също вече се е обърнала с главичката на долу, ама то до последно не се знае.То пада едно ритане, едно протягане, едни вълни по корема ми...страшна работа.На моменти така силно ме рита, та чак ме боли.
Нека да ви се похваля и аз ... днес капарирахме количка  Simple Smile ... Queenу Buzz  в ябълково зелен цвят, със зимно кошче, кошче за кола и багажник/голям късмет, че имаха в наличност два багажника/. А бебка явно усети, че и избираме превозното средство и така се разрита  Grinning Надявам се да е била доволна.
Момичета и мен взе да ме попримързява, но така ми се схващат краката и ме боли опашката, та ми се струва разбираемо.Още малко да си помързелваме, че после ще се отдадем на нашите слънчица  Simple Smile

Добре дошла на Elimira Simple Smile

Лека нощ на всички мами и бебчовци!  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 2 274
   Здравей, Елимира! Престраши се най-после да се включиш при нас  Wink! Да ти кажа много ми хареса твоята история в " Как му казах че съм бременна"  Peace! Много сладко си го изненадала! Дори се е получило по-добре, че не се е усетил с тортата  Joy, само незнам колегите му какъв ужас са преживели горките  Joy!

# 97
  • Мнения: 206
Diana_vr, честито бебче! Бързо да се прибере вкъщи!  newsm44
Елимира, добре дошла!
Мамчета, мен ме е нападнала работа и не ми остава време дори да ви прочета. Много целувки по тумбаците!

# 98
  • Мнения: 3 215
Мами с отрицателен резус фактор, вижте какво прочетох при септемврийките (от Ирини, която вече е горда мама): "да кажа на момичетата с РХ-  /от безсънието ми се сливат вече нещата/, че анти Д гамаглобулин отново се произвежда в БГ и ако се налага, биенето й се поема от съответната болница, т.е. нямаме грижа за подсигуряването й." Въпреки това може би е добре предварително да се пита в болницата, в която ще раждате или по-скоро да им се покаже, че знаем, че ни се полага.
Приятна почивка на всички  Hug

# 99
  • Мнения: 2 673
   Добро утро мамета!!! Желая на всички - лек, въздушен почивен ден!! Да се разтопите в ефирни емоции и настроения..
Мамета, една приятелка днес е в Пловдив. Там имало складове на ТСМ, където цените били направо безумно ниски. Кошарите са по 65 лв, столчетата за хранене по 25 лв и т.н. Но едва ли са отворени, за да ми купи нещо..Всички ли си имате креватчета??? аз нямам търпение да си купим..Пък до креватчето съм решила да си поръчам от една фабричка за производство на мебели шкаф, с фурнир като останалите ни мебели. Плота му ще използвам за повиване, пък живот и здраве като бебо порасне ще си го ползваме като скринче..Ще ми излезе по евтино. Доволни сме от тази фирма.
   Надничах и аз като Рам при септемврийките. Лелее.....вече си говорят, кой с кво маже бебо и разни такива. Много ме разчувстваха. Нали и ние ще сме така.....Амин!~Всичко да е наред!!!
  Рам, то е най - лесно да се звънне до АГ клиниките, където ще раждат мамите с отрицателен резус фактор и да разпитат. Но според мен всяка клиника разполага с такива биопродукти. Ако не в една, ги доставят от друга. Те се получават от аптеките на болниците вероятно..

# 100
  • Мнения: X
Доколкото си спомням и Diana_vr беше с отрицателен резус фактор. Дали по-ранното раждане няма връзка с това? Иначе и пожелавам бебето да е здраво, борбено и скоро да може да си го гушка!

# 101
  • Мнения: 2 673
    Аз не съм чела нищо по въпроса - зависимост отриц. фактор с предварителното появяване на бебоците...едва ли...Абе, квото е писано .Господ решава- той дава, той взима, той решава..Щом е решил да ни даде тези богатства, това е най-голямото доказателство че съществува. Най-божественото носиме сега със себе си - детето. Като се замисля -толкова е велико!!! Hug
   Прочетете това:
Една жена  се изправила пред Бог в края на дните си. Той й показал една плажна ивица, по която били отпечатани нейните стъпки - това били стъпките от живота й. До нейните стъпки имало и втори чифт отпечатъци от стъпала.
Попитала тя Господ: "Господи, казваш, че това са моите стъпки, а чии са тези до моите?"
Той и отвърнал: "Това са моите стъпки, когато винаги  съм бил редом до теб".
"Но защо на моменти единият чифт отпечатъци от стъпала се губи?" - попитала жената - "Защо си ме оставял сама в най-трудните моменти и не си бил до мен?"
"Мило дете - отвърнал Бог - липсващите стъпки са твоите - това са най-трудните моменти от живота ти, когато си била в нужда и съм те носил на ръце".....
     Мами ще се справим и с отрицателния фактор, и с ниското\високото кръвно, и с всичко..

# 102
  • Мнения: 256

Момичета, помощ, киселини.... Sick много гадно нещо са, бях забравила какво е....
За киселините лекарства не вземам, но знаеш ли кое ги облекчава  Simple Smile вземи една дъвка Орбит. При мен има страхотен ефект  Peace
   Здравей, Елимира! Престраши се най-после да се включиш при нас  Wink! Да ти кажа много ми хареса твоята история в " Как му казах че съм бременна"  Peace! Много сладко си го изненадала! Дори се е получило по-добре, че не се е усетил с тортата  Joy, само незнам колегите му какъв ужас са преживели горките  Joy!
Здравей мила Simple Smile
Аз да се похваля - имам награда от този конкурс  Embarassed стерилизатор, но още не съм го получила. Чак и за интервюта ме търсиха  Laughing. Голяма емоция беше.

Аз иначе още нищо не съм купувала за бебка и за мен...дали не закъснявам  Thinking?

Поздрави на всички  Hug

# 103
  • Мнения: 3 034
Elimira, това с дъвката може да "работи" само през деня, но през нощта....не върви да дъвча в леглото, спяща.... Joy иначе мерси за съвета, ще го пробвам /поне е доказано безвредно/  Peace

# 104
  • Мнения: 1 986
  Elimira,спокойно,не си закъсняла с покупките-ако това ще те успокои,ще ти споделя,че и аз нищо още не съм купила EmbarassedНо съм си набелязала кревтаче и е въпрос на време да го купим Grinning-с три табли е,само отпред с решетка,на две нива,дърво-череша WinkОт същия магазин ще купя и спалното бельо и ваничка,може и комплекта за изписване....просто ако влезеш в един добре зареден детски магазин,можеш и за 1 ден да купиш най-необходимите неща Peace

Общи условия

Активация на акаунт