Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 651
  • 739
  •   2
Отговори
# 600
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Загледах се в реклама на Кауфланд за пресните им месни продукти. Ами не ме привлякоха като клиент с нея- този близък план ме отблъсква. Не знам само на мен ли ми подейства по този начин или има и други.

# 601
  • София
  • Мнения: 8 113
Загледах се в реклама на Кауфланд за пресните им месни продукти. Ами не ме привлякоха като клиент с нея- този близък план ме отблъсква. Не знам само на мен ли ми подейства по този начин или има и други.

Престарали са се с компютърната обработка, с цвета на месото Laughing

# 602
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Загледах се в реклама на Кауфланд за пресните им месни продукти. Ами не ме привлякоха като клиент с нея- този близък план ме отблъсква.
 Не знам само на мен ли ми подейства по този начин или има и други.
Ох, да, на мен също ми стана неприятно като я видях. Въобще не ме привличат близки кадри на месо и кайма. То направо в микро режим е снимано.

# 603
  • Мнения: 1 708
И аз не я харесвам тази реклама. Особено каймата в близък план, като червейчета ми е.

За млякото съм на същото мнение като Черна станция и има добра логика в това. Знам го от мъжа ми, който като студент изучаваше такъв предмет в областта на консервирането /не помня точно наименованието/.  Преподавателят им е обяснил защо сега киселото мляко не се разваля толкова бързо - заради високата хигиена и съвременни уреди/машини и т.н.
Което не изключва да има продукти със сгъстители и повече консерванти.

# 604
  • София
  • Мнения: 62 595
Дразня се на рекламите тип купи на изплащане без оскъпяване.
Да, ама не казват, че оскъпяване има, изразяващо се в таксите към фирмите за бързи кредити, към които те насочват от техномаркет, полис и др.подобни магазини, когато попиташ за купуване на изплащане.

Така поднесено, подвежда потребителя.

Благодаря за информацията. Не съм се затичала да купувам така нещо, не съм и купувала, но нещо звучеше твърде хубаво, за да е истина.

# 605
  • Мнения: 68 647
Беше ми и мен любопитно, и питах в техномаркет. Иначе в брошурите пише 0% оскъпяване Rolling Eyes

# 606
  • Мнения: 4 075
Хм, странно. Работила съм във верига магазини (не за техника) и тогава "на изплащане без оскъпяване" беше за сметка на магазина, тоест реално магазинът плаща лихвите, а той самият печели от оборот, марж и тн. Явно нещата са се променили.

# 607
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Nе, че нещо, ама същото се постига и със супер хигиена и стерилизиране. Ако млякото е без бактерии и други вредители, и ако след това е затворено в опаковката при идеална хигиена, може да не се развали много дълго. По същество затварянето на буркани със зимнина е съвсем същото - вариш ги да измре всичко вътре (тотална дезинфекция) и после затваряш херметично.
Не важи за киселото мляко.
Там е важно да има живи бактерии /млечнокисели разбира се/, по възможност лактобактериус булгарикус, а не бифидус. Ако не са живи се губят полезните свйства.

# 608
  • Мнения: 40 913
Е, ставаше дума за млечни продукти в по-общ план. Иначе много кисели млека са с убити бактерии (и да, нямат много полезни свойства). Но и при останалите хигиената действа, а и при съхранение в хладилник процесите спират (двете полезни бактерии умират или заспиват), а други потенциални вредители ги няма заради хигиената.

# 609
  • Мнения: 10 377
За мен кисело мляко, което не киселее не е никакво кисело мляко. Йогуртите с плодове са ми приятни и ги харесвам, но не ги възприемам като кисело мляко, а по-скоро като някакви кремчета за десерт. Не виждам как ще си направиш таратор, например, ако млякото ти сладни. Случвало ми се е да го допълвам със сок от лимон.

# 610
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
То нека си киселее, ама "най-кисело" звучи като оцет. Пак се заслушах в реклама "морето е най-черно". Не беше ли,  че Черно море е наречено така, защото взима много жертви. (може и да бъркам)

# 611
  • София
  • Мнения: 62 595
Аууу, ужас е рекламата на чиполино с дините! Толкова тъпа реклама отдавна не бях гледала. ПИчели малинка.

# 612
  • Мнения: 14 635
Сега заради вас ще чакам кауфландската реклама.Изпуснала съм каймата в близък план.

# 613
  • Мнения: 11 546
О, нищо не си изпуснала! Все едно гледаш сцена "От местопрестъплението"

# 614
  • Мнения: 631
Или "Кости"

Общи условия

Активация на акаунт