Странни отношения

  • 4 948
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Хареса ми автора като написа, че я дръпнал настрани да се изяснят и да й каже кратко и ясно еди какво си. Но след второто и третото "дръпване" да се изясняват вече не ми хареса. Авторе казва се веднъж. Започнеш ли да се обясняваш всеки път, олекваш.

# 31
  • Мнения: X
Този тип жени са доста вълнуващи, никога не знаеш какво да очакваш от тях, все те държат в напрежение, защото са хаотични и се движат из живота на случаен принцип. За някои по-скучни мъже са мана небесна, носят вълнения, страст, непредвидимост, покрай тях започва да ти се струва, че живееш много интересно, цветно и интензивно, като на сцена на драма, всички ви гледат. Кроткото гадже никога не може да провокира такива пикови емоции.

Авторът ще се помъчи още. И на мен ми е интересна възрастта, залагам на 20-25, тогава тези драми са в максимума си. Ако въобще се разпише повече.

# 32
  • Мнения: X
Според мен пикът на такива драми е 25-30, до 25 са по купони, после някои ги перва мисълта, че им е време да улегнат и клъвват на първото появило се добре изглеждащо и не много агресивно парче. И за двата пола важи.
Залагам на 27-29 възраст, на автора поне.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 565
Няма нищо лошо да си влюбен, тъпо е да си влюбен до уши и да ставаш играчка в ръцете на другия. Олекваш. Сигурна съм, че изобщо няма да ни послушаш да я махнеш от живота си изцяло. Но ако искаш да чуеш странични мнения - момичето си играе с всички, с чувствата ти, лъже и годеника си. Ако някой ден сте заедно, тя няма да се промени изведнъж и да спре да изневерява.

# 34
  • Мнения: 2 478
Отново да се смея ли, да плача ли. GrinningCrying or Very sadJoy
Авторче, както може да си на 15, така и на 30, като те чета.
Но ти си си виновен, никой друг.
Мен защо не ме размотава никоя?
Защото не позволявам.
Научи се така да се позиционираш, да звучиш, и да се държиш, че никоя да не ти прави "номерца".
А момента, в който се научиш, не само че ще се чувстваш много по-добре, а и осанката ще ти е такава, че с теб не минават такива иди ми дойди ми, и сами ще се отказват, преценявайки дори и възможностите си, казвайки ти го в прав текст по един, или дру начин, което за теб е най-доброто, за да не си губиш времето с ветропоказателки и пътни знаци, идват, преминават, отиват си.
Сега, вярно, че повечето са въртиопашки, но все пак.
И нещо друго - никакви приятелчета и приятелки в личните ви отношения, никакви родители и стринки, сами, самосиндикално. Моментът, в който вече сте заедно, лека-полека може да излизате от време на време с приятелски двойки. Научи се да не позволяваш някой да ти се меша, и мъти кладенеца.
Айде, и умната от следващата натам. Wink

Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 13:11 от FragranceFanatic

# 35
  • Мнения: 24 467
...
Та как трябва да продължи историята според вас...?
...

Ще ти кажа.
Но първо кажи какъв е хонорарът за идеята, че да видя струва ли си да се мъча. Току-така не се пише сценарий в чужда полза.

Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 13:26 от Judy

# 36
  • Мнения: 6 125
Детска история, сътворена от малко по-големи. Автора е лапнал по нея като пълен балък и тича подире и, тя пък си играе с него на иди ми, дойди ми, и така могат да си откарат още много. Мацката обаче няма да изпусне сигурния си приятел-работохолик, който дава стабилност и кинти, но пък с автора си помпи самочувствието. Има жени, които обичат да поддържат агитка от фенове покрай официалния, именно с цел помпане на самочувствието, дори може изобщо да не стигат до секс с тях.
Автора нека продължава да тича подир нея, ако прояви достатъчно упоритост и с известна доза късмет може да измести официалния. Дали обаче си струва наградата- стоката е развалена, нека сам си прави сметката.

# 37
  • Мнения: 6 149
И целият този роман за една целувка и иди ми - дойди ми? Ми, скучно е .. и статистите са малко.

# 38
  • Мнения: 182
Ехее, един наигран мъж и изкарахте момичето лудо. Самият автор няма ясна позиция и аз да съм няма да му откликна. Харесва й да вижда, че е желана и някой да тичка след нея, хубава е, спор няма. Надали ще му " върже" , но той нека я бленува, щом това го топли Stuck Out Tongue Winking Eye

# 39
  • Мнения: 3 250
Тези двамата колко пъти са се виждали?
И тя дали знае за драмата?

# 40
  • Мнения: 12 757
Тази история я виждам единствено като проект за роман, тип чиклит, с лирически герой мъж, но писан от жена. Мъж това не може да го измисли - тия трепети, погледи, заплетени ситуации без смисъл и много участващи лица.
Историята е безперспективна. Авторке, ако не искаш да я преработиш из основи, сложи действието в 18ти век, малко исторически фон непременно - например Наполеоновите войни. А краят какъв да бъде - ами напрегни се малко, на мен наистина не ми е интересно.

# 41
  • Мнения: 1 538
Джонка, тая нема да я забравиш лесно, бейби.

# 42
  • Мнения: 49
Жената държи "в напрежение" и двамата мъже - и автора, и приятеля си. Чрез заиграването с автора на темата, е успяла да накара сериозния си приятел да й предложи брак. Показала му е, че и друг се намесва "в картинката", като сама му е споделила за това, а и е канила автора да излизат тримата заедно. Та, момичето изобщо не е психарка или с нестабилна психика, а си е оплела кошничката със сериозното си гадже-работохолик, който, преди да се появи "съперникът", явно се е помайвал да й предложи. Женски прийом, стар като света и описан много добре в популярната литература на тема "отношения между мъжете и жените".

# 43
  • Мнения: X
Че то има ли днес мъже да се връзват на този номер и да резултира в предложение за брак? Много... викториански ми звучи, така по-културно да го кажа.

# 44
  • Мнения: 49
В така описания от автора случай, явно, че да.

Общи условия

Активация на акаунт