Странни отношения

  • 4 947
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 478
Това питах, благодаря за "отварянето".
Знам, че си тръгнала по тъча умишлено, е аз пък те върнах в коловоза. Grinning
Абе, не е нито за мен, нито за теб темата, но лафът върви навсякъде.
Все пак коментираме отношения, именно за някои ще са странни, за друг - романтични.
Много си сладка, представих си ситуациите, и как се тръшкаш мисловно, и не само сякаш, и ми стана смешно. Smile
Е, аз съм от съобразяващите се, няма изненади.
Обаче, как се опознават двама души, ако не общуват, което как да става, като са на работа по цял ден, примерно? Wink
Много хора са така - прегорели, изморени, срокове, главоболия, работа-вкъщи.
Създава се дистанция, която мен в повечето случаи ме дразни, и гледам по-бързичко да "минавам в реала".

# 61
  • Мнения: 24 467
Ох, от вашите лични обяснения за вас си и собствения ви живот авторът се притесни да влезе и да продължи с разказа на живота си! Човекът е стеснителен и нежен.
Нека всеки, който го влече, си направи една тема за него си - така темите ще са по-чисти и ние, дето прелитаме през тях, по-леко ще се ориентираме на кого са и какво се пита в задачката. Сега ми се налага да се връщам на първи страници и да си припомням...
Много искам да знам към какви варианти се е ориентирал нашият човек. Понеже житието му ми стана някак близко.

# 62
  • Мнения: 859
Авторът няма много полезни ходове в тази ситуация. Да се отдръпне колкото се може по-бързо и категорично и това е. Компанията да ги коментира като 1000-та серия от сапунката, мацката да му подава по малко внимание, гушкане и уж целувки като доза на наркоман, да я "дърпа" сто пъти за обяснения, а тя през това време не годеж и сватба, ами и две деца ще роди... Е, сам е осъзнал, че това са болни отношения. Нито тя е сериозен човек, на когото да се разчита, нито ми се вижда нормално приятелският кръг да ме обсъжда с мъж, който още не ми е никакъв дали се харесваме, какво доказва, че сме един за друг и прочие...

Общи условия

Активация на акаунт