Пазарът на недвижими имоти, какво се случва реално? -Тема 48

  • 27 232
  • 798
  •   0
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 930
Бихте ли ми казали дали има някакво вредно влияние ако до блок има подстанция на ЧЕЗ?

Какво би могло да бъде то?

# 691
  • Мнения: 479
ЧС, с 99% от написаното от теб съм съгласна. Но за единия цитиран от теб гигант не съм 100% съгласна, освен че яко е източван. Но и освен бълващите пушеци гиганти, имаше и други - ДЗУ, кари-те, те не бълваха пушеци, добре си пласираха и продукцията, не само в СИВ. Ама тях хем ги източиха, хем паднаха жертва на приятелски огън.
Приключвам, да не оспамваме съвсем темата.

А за карите имам лична представа за качеството им, била съм на бригада там и сме сглобявали панелите за управление. Ми то трябваше да се завинтят с два болта две тенекии, ама съосността на дупките се разминаваше с по 3, 4 или 5 милиметра. Как се захващат с винт? Удряш с чука, то накриво, то не прилепнали... Кой ти гледа и НА КОГО МУ ПУКА... Aко са били добри защо умряха?

Балканкар все още си го има: http://www.balkancar.org/index.php/bg/

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 22:21 от pe4enka

# 692
  • Мнения: 42 169
Осъзнайте се, в коя модерна държава половината население си изкарва хляба със земеделие??? Това вашето са някакви страшно объркани идеи.

Швейцария, Франция...


Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in France was reported at 2.38 % in 2020

https://tradingeconomics.com/france/employment-in-agriculture-pe … ment-wb-data.html

Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in Switzerland was reported at 2.87 % in 2020
https://tradingeconomics.com/switzerland/employment-in-agricultu … ment-wb-data.html


Мдам, почти половината са Wink


Цитат
Балканкар всеоще ди го има: http://www.balkancar.org/index.php/bg/

Е и? Значи са се адаптирали. Какво лошо има? Аз говорех за тогава, на какъв хал беше социалистическият Балканкар.

ами много неща. вижте всичките се какво правите по цял ден ...
обсъждате панелки в общ форум .
и после вижте само какво пишете в последните 2 страници. просто смях . смях в залата .

Не схващам смешното, ама здраве да е.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 23:28 от Черна станция

# 693
  • София
  • Мнения: 156
Бихте ли ми казали дали има някакво вредно влияние ако до блок има подстанция на ЧЕЗ?

Няма такова.

# 694
  • Мнения: 1 013
Интересно ми е какви хора и най-вече мъже могат да киснат по цял ден във форум, който се казва Бг мама и да бърборят за всичко?

# 695
  • Мнения: 479
Осъзнайте се, в коя модерна държава половината население си изкарва хляба със земеделие??? Това вашето са някакви страшно объркани идеи.

Швейцария, Франция...


Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in France was reported at 2.38 % in 2020

https://tradingeconomics.com/france/employment-in-agriculture-pe … ment-wb-data.html


Мдам, почти половината са Wink

Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in Bulgaria was reported at 6.261 % in 2020.
И в България не са половината Wink

# 696
  • Мнения: 479
Интересно ми е какви хора и най-вече мъже могат да киснат по цял ден във форум, който се казва Бг мама и да бърборят за всичко?

И аз това се чудя Grinning

# 697
  • Мнения: 9 542
Интересно ми е какви хора и най-вече мъже могат да киснат по цял ден във форум, който се казва Бг мама и да бърборят за всичко?
Неуспели в живота! Yum Неуспехът може да се дължи и на външни обстоятелства и фактори.

# 698
  • София
  • Мнения: 4 668
Може и да са успели ...

# 699
  • Мнения: 42 169
Скрит текст:
Осъзнайте се, в коя модерна държава половината население си изкарва хляба със земеделие??? Това вашето са някакви страшно объркани идеи.

Швейцария, Франция...


Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in France was reported at 2.38 % in 2020

https://tradingeconomics.com/france/employment-in-agriculture-pe … ment-wb-data.html


Мдам, почти половината са Wink
Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in Bulgaria was reported at 6.261 % in 2020.
И в България не са половината Wink

Анджек, де. В никоя модерна държава не са. Освен в банановите републики евентуално. И затова се дразня от разни излияния как сме можели чудно да живеем от селско стопанство и туризъм, ако хората се върнат на село. Идилия - милиони копачи с мотиките и жътварки със сърповете, засмени и ведри.






Интересно ми е какви хора и най-вече мъже могат да киснат по цял ден във форум, който се казва Бг мама и да бърборят за всичко?
Неуспели в живота! Yum Неуспехът може да се дължи и на външни обстоятелства и фактори.

Може, макар че и те трябва да ядат все пак. А може и да са достатъчно успели, че да могат да си позволят да не се трепят. Или с работа, изискваща наглеждане, а не неуморен труд. И просто да им е интересно. Не се ли замисляте, че няма много останали форуми с активен трафик? Масата хора са в социалните мрежи и само лайкват, пействат и охкат.

# 700
  • Мнения: 2 915
Какво ви е мнението за този тип покриви?
Плюсове и минуси?
Мерси!

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 11:12 от Gogo1979

# 701
  • Мнения: 9 542
Скрит текст:
Осъзнайте се, в коя модерна държава половината население си изкарва хляба със земеделие??? Това вашето са някакви страшно объркани идеи.

Швейцария, Франция...


Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in France was reported at 2.38 % in 2020

https://tradingeconomics.com/france/employment-in-agriculture-pe … ment-wb-data.html


Мдам, почти половината са Wink
Employment in agriculture (% of total employment) (modeled ILO estimate) in Bulgaria was reported at 6.261 % in 2020.
И в България не са половината Wink

Анджек, де. В никоя модерна държава не са. Освен в банановите републики евентуално. И затова се дразня от разни излияния как сме можели чудно да живеем от селско стопанство и туризъм, ако хората се върнат на село. Идилия - милиони копачи с мотиките и жътварки със сърповете, засмени и ведри.






Интересно ми е какви хора и най-вече мъже могат да киснат по цял ден във форум, който се казва Бг мама и да бърборят за всичко?
Неуспели в живота! Yum Неуспехът може да се дължи и на външни обстоятелства и фактори.

Може, макар че и те трябва да ядат все пак. А може и да са достатъчно успели, че да могат да си позволят да не се трепят. Или с работа, изискваща наглеждане, а не неуморен труд. И просто да им е интересно. Не се ли замисляте, че няма много останали форуми с активен трафик? Масата хора са в социалните мрежи и само лайкват, пействат и охкат.
Хайде да направим сравнение с Преди и Сега:
https://www.dversia.net/1491/правото-на-мързел/

# 702
  • Мнения: 42 169
И какво точно да сравняваме? Попрочетох по диагонал статията, не ми възбуди интереса да я чета изцяло, но не разбирам какво точно искаш да обсъждаме на нейна база? Впрочем аз лично изповядвам максимата "залудо стой, но залудо не работи" и в известен смисъл съм ЗА правото на мързел. Смятам, че всеки, който може да си позволи да не работи повече, има право да го направи. Но и никой никого не кара да работи, просто мързелът трябва да се заслужи:
Did she understand it when they said
That a man must break his back
To earn his day of leisure?

Но не знам дали това искаш да сравняваме или нещо друго. На база на статията може да се говори какво ли не.

# 703
  • Мнения: 5 262
аз искам да обсъждаме рецепти за чизкейк . айде другари без работа. давайте да обсъждаме !
може ли човек толкова да няма какво да прави, че да закача всичко по всички теми и да обсъжда наред с незаменима  компетентност?

# 704
  • Мнения: 42 169
аз искам да обсъждаме рецепти за чизкейк . айде другари без работа. давайте да обсъждаме !
може ли човек толкова да няма какво да прави, че да закача всичко по всички теми и да обсъжда наред с незаменима  компетентност?

Не, не може, не знам как се прави чийзкейк. И доста други неща не обсъждам, защото не знам. Ама иначе за +50 години живот в две политически и икономически системи човек научава доста неща. Какво чудно има?

Общи условия

Активация на акаунт