Дълга връзка без развитие и промяна в отношенията

  • 10 262
  • 236
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 327
ФФ, спирането на кранчето на секса
не се връзва много с преследването на личното щастие.
Приключването на съжителството преди децата е лесно, а след децата е трудно.
Не ми се струва разумно заради липсата на секса веднага да скачаш да събираш куфарчета.
Няма ли стремеж да се решават проблемите?
Той секса понякога не спира заради проблеми. Момента на появата на децата, стрес, натоварване и прочие причини. Понякога си има своите дълги моменти безсексие. Нормално е във всяка връзка. Преживяват се.
Няма съжителство с постоянно rabbit сексане.
Ще го разбере Фраги все някога.
ФФ, чета, но рядко. Мерси за поздравите.

# 211
  • Мнения: X
Не става ясно дали човекът въобще е отварял дума за раздяла или просто е предупреждаван от крехкото, нежно женско създание, пък да си решава.
Превенция Simple Smile
Дренка, аз не си мисля, че мъжът ми е с мен, заради страха от загуба на материалното. Аз знам, че ме обича. Но сме си имали своите битки и двамата сме "показвали нокти и оголвали зъби", просто ми хареса като му го изсъсках насреща, нещо като "терца майорна" в белота. Крехка-некрехка, премерихме сили и аз се почуствах добре.
И вкусно ли ти е да знаеш, че мъжът ти е останал при теб, след като е преценил, че ще загуби някакви имоти, ако се разделите? Да ти кажа, Уишмастъров е наясно, че аз имам свои пари и имоти и не че отказвам неговите, ама ми е все през метлата и без тях. Той е наясно, че ако се разделим, няма да загуби нито стотинка, нито квадратен сантиметър имот. Ако се разделим, единственото, което той ще изгуби, съм самата аз. Нищо друго. На мен ми е вкусно така, а той е с мен.

# 212
  • Мнения: 2 478
Е, Уиш, това е най-добрият вариант - ти си имаш, той си има, и това, което ви държи са отношенията, любовта, споделеността, или поне така би трябвало.
Ама при малко хора е такъв сценарият и го знаеш. :_)

# 213
  • Мнения: X
Знам, но изпаднах в когнитивен дисонанс от идеята за чистата безкористна любоФФФ, която пърха от щастие, че е стъпила на врата на любимия, заплашвайки го, че ще му вземе тва, тва и онова, в резултат на което той остава в семейното гнездо с подвита опашка.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Уиш - при нас е по-зле, аз съм по-имотна, даже няма да загуби, ами ще спечели. Пък и съм проклета и устата жена. И децата, котката и апартамента ще му оставя. Да се чудиш защо седи с мен?!

# 215
  • Мнения: X
МАКАК така ще му оставяш котката?! М?!

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
МАКАК така ще му оставяш котката?! М?!
Щото кота върви с децата.

# 217
  • Мнения: 5 832
Не става ясно дали човекът въобще е отварял дума за раздяла или просто е предупреждаван от крехкото, нежно женско създание, пък да си решава.
Превенция Simple Smile
Дренка, аз не си мисля, че мъжът ми е с мен, заради страха от загуба на материалното. Аз знам, че ме обича. Но сме си имали своите битки и двамата сме "показвали нокти и оголвали зъби", просто ми хареса като му го изсъсках насреща, нещо като "терца майорна" в белота. Крехка-некрехка, премерихме сили и аз се почуствах добре.
И вкусно ли ти е да знаеш, че мъжът ти е останал при теб, след като е преценил, че ще загуби някакви имоти, ако се разделите? Да ти кажа, Уишмастъров е наясно, че аз имам свои пари и имоти и не че отказвам неговите, ама ми е все през метлата и без тях. Той е наясно, че ако се разделим, няма да загуби нито стотинка, нито квадратен сантиметър имот. Ако се разделим, единственото, което той ще изгуби, съм самата аз. Нищо друго. На мен ми е вкусно така, а той е с мен.
Не знам дали въобще се усеща как унижава мъжа си по този начин, или нейното собствено его не ѝ позволява да го осъзнае. Аз лично съжалявам хора, които използват заплахи, за да получат, или задържат нещо, особено пък човек.

# 218
  • Мнения: 3 350
Не става ясно дали човекът въобще е отварял дума за раздяла или просто е предупреждаван от крехкото, нежно женско създание, пък да си решава.
Превенция Simple Smile
Дренка, аз не си мисля, че мъжът ми е с мен, заради страха от загуба на материалното. Аз знам, че ме обича. Но сме си имали своите битки и двамата сме "показвали нокти и оголвали зъби", просто ми хареса като му го изсъсках насреща, нещо като "терца майорна" в белота. Крехка-некрехка, премерихме сили и аз се почуствах добре.
И вкусно ли ти е да знаеш, че мъжът ти е останал при теб, след като е преценил, че ще загуби някакви имоти, ако се разделите? Да ти кажа, Уишмастъров е наясно, че аз имам свои пари и имоти и не че отказвам неговите, ама ми е все през метлата и без тях. Той е наясно, че ако се разделим, няма да загуби нито стотинка, нито квадратен сантиметър имот. Ако се разделим, единственото, което той ще изгуби, съм самата аз. Нищо друго. На мен ми е вкусно така, а той е с мен.
Добро утро thewishmaster
Не мисля така за брака си. Сигурна съм, (доколкото може да бъде сигурен някой) по-скоро вярвам, че сме заедно, защото се обичаме и искаме да бъдем заедно. Едва ли нещо материално (в нашият случай не говорим за някакво несметно богатство) би могло да ни задържи заедно, ако някой от нас не го иска. Спокойтвието няма цена. Пък и както писах, всичко остава за нашите деца. Да сме само здрави. Никой нищо няма да занесе. Пък и аз и сега в брака, ако не съм съгласна с някоя сделка, той пак нищо не може да направи без моето съгласие. Така че, хората ако не се разбират и тръгнат да си правят мръсно.....
Разводът ще дойде като спасение.

# 219
  • Мнения: X
Прочети отново какво си написала. Попитала си мъжа си дали е ОК ти да вземеш това, това и това, ако се разведете. За по-голямо въздействие си го лишила и от секс и той развял бялото знаме. Не съдя такъв подход, а само го намирам за несъвместим с тезата за безкористната любов, която проповядваш.

# 220
  • France
  • Мнения: 12 555
Всеки със заплахите си. Някой ръмжат, че ще вземат колата и апартамента, аз, че ще оставя децата Joy
Шегувам се, разбира се

# 221
  • Мнения: 3 350
Прочети отново какво си написала. Попитала си мъжа си дали е ОК ти да вземеш това, това и това, ако се разведете. За по-голямо въздействие си го лишила и от секс и той развял бялото знаме. Не съдя такъв подход, а само го намирам за несъвместим с тезата за безкористната любов, която проповядваш.
Да, така беше в конкретната ситуация. Казах точно това тогава, когато се скарахме. Тъпо беше от моя страна, че се изложих така селската. Пък дали той се е притеснил или само на мен ми се е сторило така, това са си лично мои мисли и интерпретации. Няма как да знам. Не сме повдигали повече тази тема.
Както се казва, той може и действително да е останал с мен заради имотите, може и да има любовница, може и да има някъде извънбрачно дете...... откъде да знам?  Не съм разбрала досега.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Това самобичуване с "оставяне на сухо" на другия, с цел наказание или да се чувства зле, никога не съм го разбирал. Много уважавах една бивша, с която дори и когато понякога се случеше да спорим за нещо и ми беше сърдита, никога не сме имали "суша" в леглото. Тя сама си казваше "Защо заради едно гадно нещо да ни е гадно и заради друго? Почвай ме, за да не почна съседа!" (казано на игра, а не сериозно с цел заплаха). И следваше гореща нощ, което пък в повечето случаи допринасяше и да си изгладим и отношенията. С цупене, заплахи и "наказване" на другия без полов живот не се оправя връзка.

# 223
  • Мнения: 3 350
Това самобичуване с "оставяне на сухо" на другия, с цел наказание или да се чувства зле, никога не съм го разбирал. Много уважавах една бивша, с която дори и когато понякога се случеше да спорим за нещо и ми беше сърдита, никога не сме имали "суша" в леглото. Тя сама си казваше "Защо заради едно гадно нещо да ни е гадно и заради друго? Почвай ме, за да не почна съседа!" (казано на игра, а не сериозно с цел заплаха). И следваше гореща нощ, което пък в повечето случаи допринасяше и да си изгладим и отношенията. С цупене, заплахи и "наказване" на другия без полов живот не се оправя връзка.
Жребче, хората сме различни. Аз не мога пък като твоята бивша. Когато сме се карали и съм му била ядосана ми е бил толкова "черен", че абсурд да си легна с него. През всичките години заедно, не съм спирала да го обичам, но е имало моменти, в които не съм искала да го виждам и съм съжалявала, че съм се омъжила за него (може би той също, не знам). Слава Богу, тези моменти са били мимолетни и не са обърнали каруцата, както се казва и още сме заедно.

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Аз съм миролюбив и предпочитам пълна програма, вместо свади и цупене.

Общи условия

Активация на акаунт