Не искам никой да страда..

  • 10 126
  • 262
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 441
Аз след като си легна с някой, считам че вече съм във връзка. За да правя секс, трябва да съм влюбена, иначе не става.

Криси,каква връзка щом си женена и не искаш да си разваляш семейството?Това е едно мимолетно увлечение

# 211
  • Мнения: 10 993
Хепи, аз съм фенка на драмата. Не мога с тия мимолетни увлечения, при мен нещата са мега крайни. За това и не се занимавам с такива неща, не е моето. Абе с една дума досадна съм и не ставам.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз след като си легна с някой, считам че вече съм във връзка. За да правя секс, трябва да съм влюбена, иначе не става.
Ето това е разковничето, но мнозина не го осъзнават и карат през просото...

# 213
  • Мнения: 158
Пак съм аз!
Имам нужда да споделя развитието на нещата.
Минаха 10 дни откакто се разделихме, вече си събрах нещата, останали са някакви единични бройки, които просто са били завряни и не съм забелязала. Разделихме се относително мирно, той страда много, но в крайна сметка ме пусна и го прие.
С другия мъж сме в озадачаващо добри отношения, не можем да спрем да се търсим и да си говорим, все така внимателен и кавалер е, дори дойде с мен при моята компания и всички много го харесаха, а все още не сме си никакви.
Мисля, че въпреки желанието ми да не се хвърлям след толкова години в друга връзка, нещата отиват натам. Просто всичко е така естествено и приятно, чувствам огромна близост и ми е много интересно какво би станало. Сякаш си идвам на мястото..
Благодаря на всички, че ме подкрепихте и дори и да не вярвате, ми бяхте много полезни в тази стъпка от живота ми.

# 214
  • Мнения: 12 473
Супер, успех ти желая! Heart

# 215
  • София
  • Мнения: 19 253
Мисля, че въпреки желанието ми да не се хвърлям след толкова години в друга връзка, нещата отиват натам. Просто всичко е така естествено и приятно, чувствам огромна близост и ми е много интересно какво би станало. Сякаш си идвам на мястото..
Ти си във възраст да се хвърляш и не виждам нищо толкова лошо. Интересът "какво би станало" е нормален, в крайна сметка често така се започва. Подкосяването на краката и пеперудите невинаги присъстват в самото начало.
Предостатъчно години си била в серизна връзка, сега може и малко по-леко. Като стане–ОК, като не – кой откъдето е.[/size]

# 216
  • София
  • Мнения: 19 253
Аз след като си легна с някой, считам че вече съм във връзка. За да правя секс, трябва да съм влюбена, иначе не става.
Ето това е разковничето, но мнозина не го осъзнават и карат през просото...
Повечето жени сме така, докато при мъжете не е необходимо условие. Само затова понякога ми се иска да съм мъж.

# 217
  • Мнения: 3 505
Не ти трябва да си мъж, за да поддържаш чисто сексуална връзка или да си намираш секс без да се забъркваш с връзки.

# 218
  • София
  • Мнения: 19 253
Без да абсолютизирам, смятам, че при мъжете става много по-лесно.

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Повечето жени сме така, докато при мъжете не е необходимо условие. Само затова понякога ми се иска да съм мъж.
И много мъже са така, но повечето жени явно не го знаят или не искат да го повярват. Последното е разбираемо, особено ако жената се е занимавала все с по-свободолюбиви и себични мъже, които преследват основно своя интерес.
 И обратното: Много жени си имат по някой и друг "приятел за забавления", без да са в сериозна връзка. Нали се сещаш, че за да има много мъже, които си "лягат" лесно с някоя жена без сериозна връзка, все пак насреща имат и жени, намесени в цялата работа.

# 220
  • София
  • Мнения: 19 253
Така е, не отричам женското либидо. Но ми се струва, че водещите мотиви са различни. Имаше една такава приказка:
Жените умеят да имитират оргазъм в името на връзката, но мъжете умеят да имитират връзка в името на оргазма

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Така е, не отричам женското либидо. Но ми се струва, че водещите мотиви са различни. Имаше една такава приказка:
Жените умеят да имитират оргазъм в името на връзката, но мъжете умеят да имитират връзка в името на оргазма
Това е изтъркано и не е съвсем правилно написано. Тези жени, които ти описа в удебеления текст, се самобичуват. В истинския живот обаче е така:
 Жената иска да получава внимание и издръжка от мъжа (в повечето случаи: с когото иска да се люби), а мъжът е готов на отстъпки и семейство, за да получава полов живот от жената, която харесва физически.

# 222
  • София
  • Мнения: 19 253
Обаче сексът е инстинкт, а семейство/връзка – не е.
Мъжът не си мисли, че ще се мине, ако прави секс на първа среща, докато жената - доста по-често.
Жалко, че я няма Сирената с идеите за 6-месечно въздържание.

# 223
  • Мнения: 3 505
Без да абсолютизирам, смятам, че при мъжете става много по-лесно.
По-лесно им е, защото не им е набивано от малки, че не е редно. Жените също имаме сексуални потребности, чието неглижиране води до кофти физически и емоционални състояния.

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Обаче сексът е инстинкт, а семейство/връзка – не е.
Мъжът не си мисли, че ще се мине, ако прави секс на първа среща, докато жената - доста по-често.
Жалко, че я няма Сирената с идеите за 6-месечно въздържание.
Имам друго мнение по въпроса. Случвало ми се е да се дърпам от жена, която е искала интимности, именно защото съм считал, че по-скоро ще загубя време и може да не се получи нищо сериозно, ако прибързано си легна с нея, без дори да я познавам доколко нормална е като поведение извън обхвата на първата среща, когато по принцип всеки е усмихнат и се опитва да се покаже в най-добрата си светлина. Това усещане и желание да не се прибързва не е запазено единствено за жените. За някои мъже доброто опознаване и сигурността в отношенията е задължително условие, преди да продължат по-нататък с дадена жена. Фактът, че е красива, сам по себе си не е никакъв показател за нищо друго, освен за това, че би могла да привлече чисто физически мъжа. Останалото в жената, което тя е способна или не да покаже пред мъжа, е: ум, присъствие на духа, ценностна система, обща култура, умение за разговори на разнообразни теми и прочее.

 Но при други жени причината да се дърпат доста дълго време (дори и при наличието на месеци опознаване и срещи) и да имат усещането за страх, че ще "загубят", се корени в това, че самите те изначално считат половия живот за своята разменна монета в отношенията с мъжа. Мислят, че той е "награда" за мъжа, ако изпълнява и се държи така, както жената очаква от него. И там е грешката им. Защото това е удоволствие и за жената, стига тя да си позволи да се отпусне и да помисли и за себе си по този начин, а не да се вкарва във филми тип "Какво ли ще се случи, ако... ?". От много мислене на различни теории и сценарии някои жени изпадат в паника и постъпват не според желанията си, а водени от страх и предубеждения.

Общи условия

Активация на акаунт