Той не е същият

  • 7 306
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 835
По-внимателно с драматичната информация тип "на час по лъжичка".

# 16
  • Мнения: X
Скрит текст:
Авторката "само" си седи вкъщи и с децата. Мъжете не търсят покорна робиня.

Той ѝ споделя, че не иска да са заедно и търси развод, а тя седи - ей така, за цвят.

Според мен мъжът издържа семейството и авторката за това не пуска клона. Ама животът не е сериала от 20 часа - особено този в България.

Мъжът си иска развод и до такъв ще се стигне - най-много да смени бравата, ако си в неговото жилище или той да се изнесе при маминка.
не не сме в България в германия сме и да само той работи защото на мен не ми позволява да работя ако работя защо работя а не съм при децата ако работя защо трябва да работя то неможе да му се уходи

Ама, маце, казвай че сте в Германия. Всичко ще му вземеш - жилището за теб, издръжка за теб, чорапите му за теб и новата му жена - пак за теб.


За останалите - гледането на деца и домакинстването Е тежка работа, денонощна, обаче нека приемам, че има момичета, които просто ги мързи да работят, готвят веднъж на 3 дни и децата им се самогледат. При авторката явно го има другия момент - големия мачо не може да позволи на жена му да има познанства с други хора и да "излиза" сред хора. Вкъщи, да готви и никой да не я вижда.

# 17
  • Мнения: 1 131
Щом си във Германия, получаваш 2пъти детски, евентуално минимални майчинство. Имаш доста добри шансове да се разведеш и държавата да ти поеме разходите по жилището. Едва ли тук ще работиш високо квалифициран труд, че да си струва за теб предвид работното време на детските градини.
Друг момент обаче е че на мъжът ти няма да му остават особено много за хазарт, ако се разведе понеже данъчната му класа ще се промени.

# 18
  • Мнения: 2 638
Авторката "само" си седи вкъщи и с децата. Мъжете не търсят покорна робиня.

Той ѝ споделя, че не иска да са заедно и търси развод, а тя седи - ей така, за цвят.


 Твърде много опит ли прозира от изказването Ви - “ мъжете” , или други паранормални заложби?
 Авторке, имаш най- важното от живота- деца. Съжалявам за предстоящата раздяла, но ти гарантирам, че твоя свят няма да свърши без този конкретен мъж, да, баща е на децата ти, но мъже има още. Децата- те са незаменими. Имаш ли помощ от близки?

# 19
  • Мнения: 7
Авторката "само" си седи вкъщи и с децата. Мъжете не търсят покорна робиня.

Той ѝ споделя, че не иска да са заедно и търси развод, а тя седи - ей така, за цвят.


 Твърде много опит ли прозира от изказването Ви - “ мъжете” , или други паранормални заложби?
 Авторке, имаш най- важното от живота- деца. Съжалявам за предстоящата раздяла, но ти гарантирам, че твоя свят няма да свърши без този конкретен мъж, да, баща е на децата ти, но мъже има още. Децата- те са незаменими. Имаш ли помощ от близки?
да родителите ми също ме подкрепят и те са на твоето мнение но знам ли ме искам заради децата днес примерно е в добро настроение доиде при мен в спалнята с децата гушкаха ме а като слязохме да пием кафе минвика е добре сега защо си слагаш толкова захар прекаляваш захарта струва пари според мен дъската му хлопа

# 20
  • Мнения: 2 638
Имаш ясна преценка за нещата. Аз не давам съвети за разводи, но вярвам, че майката е длъжна да направи най- доброто за бъдещето на детето. Ти решаваш как ще протече то за твоите деца.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Може ли все пак да ползвате точки и запетайки, за главни букви даже не смея да гъкна. Но без препинателни знаци някои от изреченията ви са двусмислени и трудни за разбиране, а искате съвети все пак.

# 22
  • Мнения: 1 131
Спред мен мъжът ти или изобщо няма представа как ще се подреди със развод тук, или му идва в повече семейството и си го изкарва на теб чрез психически тормоз.
Относно размера на издръжката, която ще получаваш от него обаче не смея да правя заключения понеже съм сигурна,че бракът ви е сключен във БГ и съответно по българско право.
От информацията, която раздаваш на час по лъжичка, мисля, че блъфира мъжът ти и просто му харесва да те тормози.

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 14:37 от Cinnamon Cookie

# 23
  • Мнения: X
Да, да - мисли си, че е в Булгаристан и ще каже ХОП и ще скочи.

Хич не му се умилквай и не търси близост. Като иска развод, му го давай. И да си търси жилище из някое гето, че в това оставате вие с децата, а като плати издръжка, с остатъка ще наеме... гараж, в който да се позиционира.

Захарта му била скъпа - през 2 седмици е по 50 цента килото. Ще му стане много евтинко след развода, хихихи.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 332
Авторката иска да си го върне в спалнята, така ли да разбирам?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Иска, разбира се. То си личи. И ако наистина го изгони и се разведе, ако онзи види какъв живот ще води вън от сегашния семеен дом, на бас, че за нула време ще доприпка обратно да се моли да се събират. И тя ще го прибере. И той пак ще я започне с тормоза. Такива нямат оправия. И двамата.

# 26
  • Мнения: 7
Авторката иска да си го върне в спалнята, така ли да разбирам?
не просто без да е имало скандал без нищо той спи в хола от една седмица не че искам да го върна в спалнята но просто не е нормално човек да прави така и без да има разумно обяснение за нещата който върши

# 27
  • София
  • Мнения: 35 332
И развод поискал ей така, от нищото?

Авторке или си сляпа, или глуха, или и двете.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 856
А точките и запетайките?

# 29
  • София
  • Мнения: 35 332
А точките и запетайките?
Тя в живота не слага, ти па онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт