💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 721
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 22 984
Благодаря за темата.
 Много се радвам, че Сюзън отпадна! Сега ще го видим Вайс в пълния му блясък...

# 61
  • Мнения: 6 529
Наско от предния сезон беше писал, че трябва да прерови телефона си за още снимки с племето си от предаването, което ме навежда на мисълта, че ползват телефони

# 62
  • Мнения: 2 045
Най-сетне наваксах с епизодите.
1. Тошо - рядко тъпо парче. Стоичковски изказ. Тъп, тъп, тъп.
2. Вайс с тия изказвания как щял да счупи главата на Владко, се бори за второто място.
3. Въобще, както и в живота, тъпотията преобладава. Като не можеш да редиш пъзели а си просто  "бързи-смели-сръчни" не означава, че не си "комплексен" играч, а чисто и просто означава, че си ниско интелигентен.  Сред тия ниско интелигентни участници (повечето) Тошката блести с невероятна мощ.  Някои са дори симпатични. Например жал ми е за Съзън, жал щеше да ми е и за Владко.  Катето не е тъпа но е кофти характер. Учудвам се че тройно повече гласове в анкетата са за нея. Какво ѝ харесахте бе хора?

Като цяло шоуто е подигравка към интелекта на зрителите, абсолютно плоски трикове се пробутват, например Катето отишла да си говори да дава жълтици па се връща па уж маратонките и всичко ок. Е тя телепатично ли се е сетила да иде да се среща.  А как си ги даваха тия шоколади без никой да види?  Нашите сценаристи от "къртицата" ли са се "вдъхновили" че им дошла тая подла сестринска история на акъла?
 

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 11:06 от Soney

# 63
  • Мнения: 5 682
Нищо не дадоха повече със сагата "Кой купи храна на Йоанна?". Лазаринов уж щеше да наблюдава за липсващи кесийки - тц.
Иска ми се да попитам Александър, относно тоя въпрос /ако още чете, не знам защо така отведнъж спря да пише, но ако е очаквал само хвалебствия заради това, че пише сред нас, определено се е разочаровал/, та въпроса ми - Вие, като част от племето не забелязахте ли тогава или на по късен етап Катя, че е с липсващи монети? Какво обяснение ви даде тя?

# 64
  • Мнения: 6 529
Александър си би шута

# 65
  • Мнения: 3 510
В промото на днешния епизод, по време на играта Влади се обръща към Любо с изречението "ще я обесиме, брат". Май става въпрос за Иванка. Да не е дала фира по време на играта, та затова да я няма на поздравителната картичка за рождения ден на Тодор. 😂😂😂
Шегувам се разбира се, вижда се, че още мърда в Инстаграм.

# 66
  • Мнения: 1 469
Александър си би шута
Не му хареса народна любов нещо... не е очаквал такава реакция.

# 67
  • Мнения: 2 394
Тия хора като влязат в някое предаване и си мислят, че са хванали господ за шлифера.
Очакват от нас да ги гледаме в захлас и да ахкаме колко са умни и красиви.
Ей го Александър, който рязко спря да пише след "полудяването" си... явно ние не сме разбрали скритата мисъл на това поведение.
Ей го и Вайс...трие като луд всякакви коментари под "извинението" си към Влади. И обидено вече не публикува нищо.
Много тънко обидни се оказаха нашите реалити "звезди".

# 68
  • Мнения: 6 493
А какво се очаква от Александър, да продължи да пише и всеки отговор да е пллюене и хейт от "наша" страна.
На мен изтрещяването му ми беше смешно, по мек вариант на Екатеринините лигавщини.
Очаквам и Чудомир да изтрещи и накрая Доктора да ги успокои!

Друг е въпроса, че аз предпочитам участници да не се включват в дискусиите или да го правят анонимно. Да, проявяват смелост заставайки с името си, но се губи обективността от нас зрителите и коментиращите.

# 69
  • Мнения: 2 394
Е точно към Александър не е само плюене и хейт. Човека си има и положителни и отрицателни изяви, и мисля че бе оценен справедливо тук във форума.
Не може да се сравнява с реакцията, която би предизвикал Вайс, ако започне да пише тук.

# 70
  • Мнения: 1 073
Днеска кой ще вземе игрите за територия, според вас ?

# 71
  • Мнения: 2 643
Днеска кой ще вземе игрите за територия, според вас ?

Рибарите, надявам се. Най-накрая и те да видят баня с плочки.

# 72
  • Мнения: 6 493
Днеска кой ще вземе игрите за територия, според вас ?

Надявам се Уибауите да я видят пустата резиденция. Smiley Дори смятам, че шансовите са им големи. Докато останалите племена се разединиха в скандали, те с Милен не само физически се подсилиха, но и психологически си повярваха и ще играят за победа.

# 73
  • Мнения: 1 726
Днеска кой ще вземе игрите за територия, според вас ?

Според мен днес ще победи този, който Тупарев е решил да победи;)

# 74
  • София
  • Мнения: 12 428
Мисля, че ще победят рибарите. Време им е. Надявам се Иванка пак да е на реката.

Общи условия

Активация на акаунт